Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

Krzychu00
Krzychu00
  19 sierpnia 2013
Psyche30
Psyche30: Już 6 dzień żyję bez kawy :(


a bez alkoholu ile już ? :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 sierpnia 2013
binoleq
binoleq: Witajcie dawno mnie tu nie bylo co u was?Jak wakacje mijaja?Mam chwilke to zajrzalem do was :)

Spoko wczoraj odpierałem ataki chorzowsko-meksykańskie na plaży w Gdynii :D
---
Annoo ! czyżby ciąża ? :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  19 sierpnia 2013

ta ciaza ;D

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, koniec z drogimi prezentami


Patyczki do uszu z Rossmana nie są drogie !

Konto usunięte
Konto usunięte: To już dziś? Mieliśmy poczekać z tym że mu powiesz o nas i wyprowadzasz się do mnie

Już Ci mówiłam, w blokowisku nie będę mieszkać, sory Bejb :ziober2:.

binoleq
binoleq: Jak wakacje mijaja?


Jakie wakacje ? No jakie ?;D
Tu sami poważni i dorośli ludzie, którzy pracują i tęsknią do lat nastu, kiedy wakacje to mieli ;D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 sierpnia 2013
binoleq
binoleq: ta ciaza ;D


Opinia lekarza uspokoiła mnie na duchu :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: Tu sami poważni i dorośli ludzie, którzy pracują i tęsknią do lat nastu, kiedy wakacje to mieli ;D.


Taa a dzieci narzekają, że 2 miesiące wakacji to za krótko w porównaniu z 10 miesięcznym okresem nauki.
Pójdą do roboty to zobaczą jak to jest mieć urlop rozbity na 3 części w tym 2 w miesiące na L nie mylić z lipcem :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 sierpnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Taa a dzieci narzekają, że 2 miesiące wakacji to za krótko w porównaniu z 10 miesięcznym okresem nauki. Pójdą do roboty to zobaczą jak to jest mieć urlop rozbity na 3 części w tym 2 w miesiące na L nie mylić z lipcem :


Ano, chociaż Ci powiem, że się nie dziwię, że narzekają ;D. Zobacz jak szybko te wakacje mijają, niedawno co się zaczęły, a za chwilę koniec ;D.

Mąż mojej najlepsiejszej Dżoanny, jest wuefistą, jesu jak ja mu zazdroszę tego, że ma tyle wolnego ;D. De facto on trenuje i gra w piłę jeszcze, ale to są dodatkowe zajęcia. W każdym razie ma wolne i jeszcze mu za to płacą. Zawód nauczyciela jednak nie jest taki zły ;D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ano, chociaż Ci powiem, że się nie dziwię, że narzekają ;D. Zobacz jak szybko te wakacje mijają, niedawno co się zaczęły, a za chwilę koniec ;D. Mąż mojej najlepsiejszej Dżoanny, jest wuefistą, jesu jak ja mu zazdroszę tego, że ma tyle wolnego ;D. De facto on trenuje i gra w piłę jeszcze, ale to są dodatkowe zajęcia. W każdym razie ma wolne i jeszcze mu za to płacą. Zawód nauczyciela jednak nie jest taki zły ;D.


Szybko to mija 2 tygodniowy urlop a nie tam 2 miesiące :D
==
Ja wiem jak to jest z nauczycielami, mam parkę w Poznaniu właśnie, ona na macierzyńskim a on w tym technikum ogrodniczo-drzewnym czy coś, blisko stadionu szkoła jest.
Skoro stać ich na living w centrum Poznania i na wycieczki to nie ma bidy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 sierpnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Szybko to mija 2 tygodniowy urlop a nie tam 2 miesiące :D == Ja wiem jak to jest z nauczycielami, mam parkę w Poznaniu właśnie, ona na macierzyńskim a on w tym technikum ogrodniczo-drzewnym czy coś, blisko stadionu szkoła jest. Skoro stać ich na living w centrum Poznania i na wycieczki to nie ma bid


No wiadomo, ale chyba mi nie powiesz, ze wakacje Ci się dłużą ;D.

No nie ma, w sumie nie wiem ile nauczyciel zarabia, ale Tomasz całkiem dobrze sobie radzi ;D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: No wiadomo, ale chyba mi nie powiesz, ze wakacje Ci się dłużą ;D.


Po te zimie do kwietnia, dla mnie lato spokojnie może byc do 20 grudnia.

MaqdaIena
MaqdaIena: No nie ma, w sumie nie wiem ile nauczyciel zarabia, ale Tomasz całkiem dobrze sobie radzi ;D.


2,5 koła mają te biedaki :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 sierpnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Po te zimie do kwietnia, dla mnie lato spokojnie może byc do 20 grudnia


No w sumie. Ja lubię zimę, jednak bym nie pogardziła temperaturami do 20 stopni ;D.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: 2,5 koła mają te biedaki :D


Netto ? ;o.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: No w sumie. Ja lubię zimę, jednak bym nie pogardziła temperaturami do 20 stopni ;D.

No pewnie. W roku zima skutecznie obrzydziła mi mrozy.
MaqdaIena
MaqdaIena: Netto ? ;o.


No a jak, do tego dorobią sobie na korepetycjach i nie ma źle.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  20 sierpnia 2013
Krzychu00
Krzychu00: a bez alkoholu ile już ?


prawie dobę :ziober2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Annoo ! czyżby ciąża ?


binoleq
binoleq: ta ciaza ;D


Chyba Was Bóg opuścił, ja na samo słowo ciąża dostaje dreszczy i to wcale nie tych z rozkoszy :ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  20 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No widzisz, tak jak mówiłem, da się zamienić kawę na alkohol.

A ze głupich nie słucham to kawę wymieniłam na miętę i wodę z cytryną :ziober2:
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  20 sierpnia 2013
Psyche30
Psyche30: Chyba Was Bóg opuścił, ja na samo słowo ciąża dostaje dreszczy i to wcale nie tych z rozkoszy

A to czemu ?

ps:Drugie przykazanie Boże: „Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno”


Rozgrzeszczenia Ci juz nie dam :D

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  20 sierpnia 2013
binoleq
binoleq: A to czemu ?


Bo jedną przeszłam i więcej nie zamierzam :ziober2:
binoleq
binoleq: Rozgrzeszczenia Ci juz nie dam :D


Nawet jak będzie wielki zal za grzechy? :pavarotti:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.