Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

PadreMinetto
PadreMinetto
  14 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Naturalnie, że do stanu rzeczy nie pasuje, jednak jako narzędzie pomocnicze do "Sprawdzam jak postępuje Twoja przemiana" okazało się idealne ;-D Nie chodziło tutaj bowiem o Twój, TWÓJ TWÓJ sukces, lecz o mój Zadałam Ci pytanie i w końcu uzyskałam odpowiedź. "Sukces to nie zawsze to co widać", Adamie :D


Rozminęliśmy się z interpretacją i wnioskami w takim razie - yebać to.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co powiesz na polędwicę duszoną w marchewce z sosem schrzanionym? :D


Mówiąc bardzo delikatnie mój organizm źle reaguje na sos chrzanowy ;D
Duszona wołowina... jak dobrze zrobiona uświęca późniejszą szermierkę wykałaczkami i szarpaninę nicią :)
Konto usunięte
Konto usunięte: A i jeszcze odnośnie sukcesu, którego jeszcze nie ogłosiłeś. Nie wiem czy go kiedykolwiek ogłosisz, ponieważ ten cel nie jest wymierny, zupełnie jak to, co mieści się pomiędzy Twoim, moim, czy kogokolwiek umysłem, a sercem. Samo dostrzeżenie potrzeby zmiany i dążenie do niej jest już wielkim, choć niewidzialnym sukcesem. Jestem pod wrażeniem, choć jak wcześniej napisałam- na moje oko nigdy nie było z Tobą źle. Zdaję sobie sprawę z tego, że brzmi to hmmm... nad wyraz łagodnie w świetle Twoich przekonań i dokonań, nawet jestem pewna, że Twoja autobiografia powaliłaby niejednego cichociemnego, fałszywego i skończonego łotra :-D Adaś, no przecież nie napiszę, iż pomimo tego, że ewidentnie szykuje Ci się miejscówka w Tartarze, szanuję Cię i cenię sobie Twoje zdanie, bo byłoby to, jak zaprzedanie duszy i ciała Belzebubowi, czyli (prawie) poniżej minimum mojej arcyświętej, nieskalanej przyzwoitości... hahahah


Niestety nie jestem Ci tutaj jasno odpowiedzieć. Znasz pewne istotne detale z mojego życia których tutaj nigdy nie zdradzę; niektóre z nich mnie popchnęły w kierunku delikatnych szlifów, ogłaszać sukcesu z pewnością nie będę przez ambicję i to jak na mnie podziała czas.
Jeszcze jedna rzecz - autobiografii się nie doczekasz, (chyba, że pośmiertnej publikacji) zdecydowanie wolę spędzić stare lata na wolności ;-)
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówiąc bardzo delikatnie mój organizm źle reaguje na sos chrzanowy ;D Duszona wołowina... jak dobrze zrobiona uświęca późniejszą szermierkę wykałaczkami i szarpaninę nicią :)

Czuję, że powinnam oszczędzić sobie szczegółów :D
Ty znasz się na tym lepiej. Wołowina jak sądzę, wymaga wyjątkowo fachowej obróbki, idealnego wyczucia :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze jedna rzecz - autobiografii się nie doczekasz


Cóż, być może szkoda... :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozminęliśmy się z interpretacją i wnioskami w takim razie - yebać to.


;-D

d83cdf78
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 sierpnia 2013

Padam na twarz, a muszę się jeszcze ogarnąć i spakować. Do zobaczenia... i wypij moje zdrowie.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Za co takie zbiorowe fakof


Bo nie chciało mi się z Tobą już pisać, równocześnie nie chciałam Cię olać, soł uzyłam emoty jedynie :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zamęczyłby nas na śmierć :D A wczoraj mój Miły (w ramach otwarcia uroczystego świętowania, nieuchronnie skracającego się życia :-D) zabrał mnie na oglądanie perseidów. No ka. jot. pe. ...ależ było romantycznie.... :-D Coś pięknego, myślałam zawsze, że tak piękny pokaz można zobaczyć tylko w bajkach :D Chcieliśmy zrobić zdjęcia, ale niestety działo się to wszystko za szybko


I jeszcze czerpał z tego radość ;D.

Uhuhuh ;D. Nam się nie chciało wychodzić na ogród, więc z okna staralismy się coś dostrzec, ale niestety od tej strony gdzie mamy sypialnię niebo bylo mocno zachmurzone, więc jedyna atrakcją byly komary ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie dlatego pracoholizm często idzie w parze z powiedzmy... "przyzwyczajeniem się" :


Ciezkich dni w pracy z pracoholizmem bym nie łaczyła, nie u mnie ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby Magd nie schudła napisałabym, że trafiłeś. Cóż...może być byłeś za blisko hahahahaha


:rotfl:.

Z kilogramami ? Całkiem daleko, na szczęście ;D.
W ogóle to ubolewam, bo musze znów zmienić garderobę w większości, bo spodnie z tyłka mi spadają.
Wyszperałam z dna szafy jakieś starsze, które na dupie mi nie wiszą, niestety jest ich aż 5 par soł muszę coś nabyć, a że nabywanie ubrań mnie w ogole nie bawi, to już cierpię na samą myśl robienia zakupów :).

Gdzie Anna, gdzie ? !
:ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  15 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ;-D

http://img.sadistic.pl/pics/482_eab96424524d.jpg
PainInProgress
PainInProgress
  15 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Yhym. Jeśli chodzi o pierwsze- wystarczy przenieść się do przyszłości. Jeśli o drugie- dalekiej przeszłości. Tak czy siak, przydałby się wehikuł czasu :-D Wszystko przed Tobą. Tylko pamiętaj- na poligonie, że tak powiem...ze stringów nici hahahahahah :D
Wystarczy że złapię stopa lub zabiorę się kontenerem wypchanym rozwalonymi najeczkami odsyłanymi do producenta. :ziober2:
Wiadomo że barwy moro na sznurku się nie zmieszczą, dlatego będą miały gacie z wełny przemysłowej, jestem na to przygotowany, a przynajmniej tak mi się wydaje. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby Magd nie schudła napisałabym, że trafiłeś. Cóż...może być byłeś za blisko hahahahahah
Napisała wam że schudła a wy już w to wierzycie... :ziober2: Ja nie byłem blisko, ja mam info z pierwszej ręki. :ziober2:
MaqdaIena
MaqdaIena: nie chciałam Cię olać

Jaka Ty cudowna, poszczęściło mi się w życiu. :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka Ty cudowna, poszczęściło mi się w życiu


No widzisz, a ciągle narzekasz :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie byłem blisko, ja mam info z pierwszej ręki


Twoja ręką Ci najbliższa w końcu hę ? :rotfl:.
:ziober2:
PainInProgress
PainInProgress
  15 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: No widzisz, a ciągle narzekasz .


Bo nigdy nie ma tak, by nie mogło być lepiej. :ziober2:
MaqdaIena
MaqdaIena: Twoja ręką Ci najbliższa w końcu hę ? .

Tak, ona nie ma ciągłej migreny jak Ty. :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, ona nie ma ciągłej migreny jak Ty


Nie miewam migren od dobrych paru lat, no ale pewnie popełniłam bład przyznając się Tobie do tego :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo nigdy nie ma tak, by nie mogło być lepiej


:and:.

A idę na ryby z moimi chłopakami, adios ;*.
:ziober2:
PainInProgress
PainInProgress
  15 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie miewam migren od dobrych paru lat, no ale pewnie popełniłam bład przyznając się Tobie do tego .

Tak, koniec z drogimi prezentami. :ziober2:
MaqdaIena
MaqdaIena: A idę na ryby z moimi chłopakami, adios

To już dziś? Mieliśmy poczekać z tym że mu powiesz o nas i wyprowadzasz się do mnie. :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 sierpnia 2013

Anno, MaqdaIeno typer 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  17 sierpnia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Anno, MaqdaIeno typer


Magda się już zapisała jakis czas temu

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  18 sierpnia 2013

Już 6 dzień żyję bez kawy :(

PainInProgress
PainInProgress
  19 sierpnia 2013
Psyche30
Psyche30: Już 6 dzień żyję bez kawy :(


No widzisz, tak jak mówiłem, da się zamienić kawę na alkohol. :ziober2:
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  19 sierpnia 2013

Witajcie dawno mnie tu nie bylo co u was?Jak wakacje mijaja?Mam chwilke to zajrzalem do was :)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.