Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 April 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 July 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Anno a zarzekałaś się, że zero alkoholu Psyche30


Juz od dzisiaj zero d83ddc7d
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 July 2013
Psyche30
Psyche30: Juz od dzisiaj zero

"Wiecej nie piję, ale mniej też" :ziober2: 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzychu00
Krzychu00
  14 July 2013
Psyche30
Psyche30: Juz od dzisiaj zero


mhm :ziober2:

PainInProgress
PainInProgress
  14 July 2013
Psyche30
Psyche30: Powinno się mnie przykuć kajdanami do chałupy i żebym nie mogła się ruszać nigdzie !
Podejmę się, a dokładniej w kuchni, tam gdzie Twoje miejsce. :ziober2:

Psyche30
Psyche30: Juz od dzisiaj zero

Wiesz że czytaliśmy to tydzień temu, dwa tygodnie temu, trzy... :ziober2:
Krzychu00
Krzychu00
  15 July 2013

ciekawe jak tam Ania abstynentka :)

PainInProgress
PainInProgress
  15 July 2013

Jak stąd wyjdę to zaraz wróci do swojego tematu. :ziober2:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  16 July 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale chyba nie na hajdzie.

Nie.
Na hajdzie niech napisze czy przełamał już bastion swojego romantyzmu i odważył się dotknąć jakąś kobietę, czy nadal jego seks polega tylko na pływaniu w szmaragdowej głębinie ich oczu :-D

HAHAHAHA! :crylol:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 July 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahaha, masz całkiem zdrowe objawy, w sensie bardzo typowe, Magd :DWiększość ludzi zwleka z tym do ostatnich chwil, pomimo tego, że zdaje sobie doskonale z tego sprawę, że tylko pogarsza sytuację :D No jeśli chodzi o zęby to wiesz już chyba, że ja mam na ich punkcie fioła, bzika, jakkolwiek to nazwać :DMam kilka szczoteczek do zębów- mam manualne, elektryczne, międzyzębowe, kępkowe itd.. Kilka rodzajów nici dentystycznych, lusterek, irygator, płyn do płukania, zawsze mam przy sobie nitkę woskowaną i gumę do żucia :D Zęby mam badane regularnie co pół roku w klinice, która jest wyposażona w różnej maści specjalistów :


Dbaj o kły dbaj, ja wiele bym dała by mieć mocne i zdrowe zęby, a że stale jakieś mam z nimi problemy, to co chwilę do dentysty biegam, nie dość że tracąc czas, to na dodatek sporo kasy ;D. Ale co tam, bezzębnym usmiechem bym straszyć nie chciała ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pisząc przesadyzm miałam na myśli to, że jest ich zdecydowanie za dużo.Zrobiło się z tego jakieś (nie wiem jak to nazwać)...bardzo niskich lotów karierowiczostwo. A gamoniami są ci, którzy zawsze byli. Żadna funkcja nie zrobi z nich nagle bystrzaków, a przesadne stosowanie się do regulaminu często jest bardziej żałosne, niż pożyteczne i komukolwiek dobrze służące


Ogólnie jest ich tyle samo co kiedyś. Zmieniło się to, że dodali modom forum oznaczenia, które rzucają się w oczy. No i to, że każdy moderator forumowy może banować na każdym dziale. Banowanie również nie jest tak intensywne jak kiedyś moim zdaniem

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jakim sposobem tego nie zauważyłam wczoraj, bo nieźle bym się pośmiała :D. Musiałam być rzeczywiście bardzo zmęczona :D Moja mama już od roku co kilka/naście tygodni pyta, czy kupiłam kieckę na wesele i moja niezmiennie ta sama odpowiedź "nie" coraz bardziej wprawia ją w konsternację. Przy Tobie dostałaby chyba palpitacji serca :D Pilnują mnie wszyscy w rodzinie, co bym im się znowu jak na pogrzeb nie odstawiła Chciałam ich zaskoczyć tą czerwienią, aby wszyscy byli zadowoleni, ale naprawdę nie mam ochoty na szukanie :-D Kupiłam więc spontanicznie taką w neutralnym kolorze nude. Tym samym tylko usta z mojego precyzyjnie przemyślanego looku pozostaną mocno czerwone Wrzuć fotę w sukience :


Współczuję kontrolnych pytań ;D.
Pokaż swoją kieckę ;D.

A ja zdjęcie w mojej nie mam, jeszcze, czekam za jakimiś fotami.
I oczywiście do Wawy wzięłam dwie kiecki, bo nie byłam zdecydowana, w koncu ta druga, bardziej lekka została zalożona po oczepinach i na nastepny dzień na poprawiny, na których zostalismy całkiem spontanicznie ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  16 July 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ogólnie jest ich tyle samo co kiedyś. Zmieniło się to, że dodali modom forum oznaczenia, które rzucają się w oczy. No i to, że każdy moderator forumowy może banować na każdym dziale. Banowanie również nie jest tak intensywne jak kiedyś moim zdaniem

Uważam, że moderatorzy są tutaj zbędni.
A forum z tymi atrapami wygląda jak Alcatraz- nie przyciąga, a jedynie odstrasza.

MaqdaIena
MaqdaIena: Współczuję kontrolnych pytań ;D.


Hmm.. przyzwyczaiłam się do już do takiej, niby "od niechcenia" kontroli poprawności mojego wizerunku :-D
Nie chce mi się na razie jej przymierzać :D Chyba, że wystarczy Ci zdjęcie z neta :D

http://www.youtube.com/watch?v=Se4BKyzG-Xg

:]
PadreMinetto
PadreMinetto
  19 July 2013

Cześć Dziewczyny, wróciłem do Was po małej przerwie :)

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 July 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba, że wystarczy Ci zdjęcie z neta :


Eeee, no od biedy może być, ale wolę by kiecka miała wkład :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć Dziewczyny, wróciłem do Was po małej przerwie :


Cześć Adaś ;D.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  20 July 2013
Krzychu00
Krzychu00: ciekawe jak tam Ania abstynentka :)


Trzyma się w swojej abstynencji od tygodnia !

Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć Dziewczyny, wróciłem do Was po małej przerwie :)


Adaś :ziober2: :*

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak stąd wyjdę to zaraz wróci do swojego tematu.


Odczekałam 5 dni , dumnyś ze mnie? :ziober2:
Krzychu00
Krzychu00
  20 July 2013
Psyche30
Psyche30: Trzyma się w swojej abstynencji od tygodnia !


no ładnie , choć i tak wyczuwam imieninową imprezę za tydzień :ziober2:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  20 July 2013
Krzychu00
Krzychu00: no ładnie , choć i tak wyczuwam imieninową imprezę za tydzień


Będe musiała postawić ale ja nie piję :ziober2:
Krzychu00
Krzychu00
  20 July 2013
Psyche30
Psyche30: ale ja nie piję


fajki miałaś rzucić a nie alkohol :)

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/polka-zostala-miss-bikini-europy,133405,w.html 2755
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.