Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam gdzieś tutaj paczkę...szukam, szukam, ale chyba wyparowała... Albo rozdałam całą po pijaku i nie pamiętam :D


Chyba podwędziłam jak Cię nie było :ziober2:
:Częstuje:d83ddeac
Krzychu00
Krzychu00: rzuć to


Zmuś mnie :ziober2:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Bywają imprezy, że narzuca takie tempo którego nie mogę wytrzymać :P


Baba po prostu potrafi :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  10 lipca 2013
Psyche30
Psyche30: Chyba podwędziłam jak Cię nie było :Częstuje:


Dzięks, Ankhe. Ty zawsze mnie poratujesz :D
Teraz nie mogę zapalić, ale wieczorem chętnie skorzystam :D Kurdę, naprawdę mam potężną ochotę na fajersona.
Tak wielką, że chyba wybiorę się po paczkę :D
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięks, Ankhe. Ty zawsze mnie poratujesz :D Teraz nie mogę zapalić, ale wieczorem chętnie skorzystam :D Kurdę, naprawdę mam potężną ochotę na fajersona. Tak wielką, że chyba wybiorę się po paczkę :D


Kogo mam ratowac jak nie Ciebie? :ziober2:
Wez kup w końcu ta paczka i Ci starczy pewnie na 2 lata, ale będziesz mogła Ty mnie poratowac jak mi zbraknie ;D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  10 lipca 2013
Psyche30
Psyche30: Kogo mam ratowac jak nie Ciebie? Wez kup w końcu ta paczka i Ci starczy pewnie na 2 lata, ale będziesz mogła Ty mnie poratowac jak mi zbraknie ;D


Kupiłam i rozdałam najwyraźniej, albo sami się częstowali. Nie pamiętam :rotfl:
Chyba 3, czy 4 już wypaliłam w tym roku :D

Czyżby Magda zmądrzała i zrezygnowała z moderowania? :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Na przełomie lat nie zauważyłam istotnych różnic, serio Magd. Myślę, że Ty po prostu zaczęłaś więcej dostrzegać. Ludzie, którzy mieli coś do napisania już od dawna omijają ten dział


A ja zauważyłam. Już nie będę operować miesiącami, czy też latami, ale nawet rok temu, kiedy i tak było średnio to było lepiej. Być może już nie chodzi o to, że ludzi do pogadania ubyło, bardziej o to, że debilizm przybrał inną formę, która dla mnie jest nie do przyjęcia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze możesz kazać przestwić sobie skrzynię tak, żeby móc zmieniać biegi ustam


Nie potrafię sobie tego wyobrazić nawet :rotfl:.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pamiętam


Tak to jest jak się nadużyje, biedactwo :( :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba 3, czy 4 już wypaliłam w tym roku :D

tragedia :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżby Magda zmądrzała i zrezygnowała z moderowania?


Nie :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżby Magda zmądrzała i zrezygnowała z moderowania


Sugerujesz, że byłam głupia z dodatkowym okiem ?:rotfl:.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Jak się nacieszy grzebaniem ludziom w kontach to przestanie gadać o tym, że może to i tamto ;D. Upadł hajd mocno, dlatego m.in pozbyłam się FP. Ten portal trzyma mnie tylko ze względu na forum, a że nic nie jest z nim robione to no. Pomijam to, że nie mam już ani ochoty, ani siły na moderowanie ;D.

Fotka niszczy jak dragi d83ddc4e
Już na sporcie Ci napisałem co myślę :)

Psyche30
Psyche30: Baba po prostu potrafi

I to jest dziwne, raz pól lampki wina i bania, innym razem 0,5 l wódki na głowę i nic.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PainInProgress
PainInProgress
  10 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Potrafię, jednak wolę byś sądził inaczej !


To tak jak ze sztuczkami w łóżku? :ziober2:
Krzychu00
Krzychu00
  10 lipca 2013
Psyche30
Psyche30: Zmuś mnie


i tak mnie nie posłuchasz :and: :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Fotka niszczy jak drag


Popłynąłeś moczno w porównaniu ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: To tak jak ze sztuczkami w łóżku


Dokładnie tak Bejb :ziober2:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  10 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: A ja zauważyłam. Już nie będę operować miesiącami, czy też latami, ale nawet rok temu, kiedy i tak było średnio to było lepiej. Być może już nie chodzi o to, że ludzi do pogadania ubyło, bardziej o to, że debilizm przybrał inną formę, która dla mnie jest nie do przyjęcia.


Jaką formę wobec tego teraz przybrał debilizm? :D

Dla mnie zawsze było i pozostanie nie do przyjęcia głównie jedno- Bawienie tłumu, brylowanie, chęć zaistnienia, budowanie swojej "sławy" poprzez jakiekolwiek wykorzystywanie do tego osób upośledzonych, cierpiących, czy też w ramach zemsty- nieletnich, nie potrafiących, nie mogących się bronić i oczywiście również pośrednie czerpanie z tej niezmiernie płytkiej "sławy" przez osoby 'trzecie' jakichkolwiek korzyści. Tutaj, na forum zawsze widać było jak na dłoni stado przydupnych, wygłodniałych, żebraczych kundli, czekających na swój marny kawałek atencji. Na wszelki wypadek należało zawsze przezornie machać przed swym panem ogonem, bo może akurat rozbawiony celebryta raczy coś rzucić i zaleczyć chwilowo chociaż jeden kompleks....Uprawianie szmaciarstwa najgorszego z możliwych, całkowity brak honoru. Jestem pełna pogardy dla takich zachowań oraz dla ich akceptacji. Żaden szanujący się, uczciwy człowiek nie będzie tego tolerował, gdziekolwiek by nie był. Miejsce tego nie zmieni. Nicków bohaterów takich historii oczywiście nie muszę wymieniać...

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie potrafię sobie tego wyobrazić nawet .


Nic się nie bój. Dam sobie nogę uciąć (ykhm....ahahahahahaahah!) że faceci dysponują w tym kierunku bardziej zaawansowaną technologicznie wyobraźnią HAHAHA!

Masz szansę na posiadanie naprawdę oralginalnej skrzyni biegów :D

Psyche30
Psyche30: Tak to jest jak się nadużyje, biedactwo :(


:(

Psyche30
Psyche30: tragedia


Nigdy nie miałam tendencji do takich nałogów :D Tylko niczego po sobie nie pozostawiające chętki :D
Ale wiesz, że pociągnąć lubię :D
Pogryźć też! HAHAHAHA! :D

Psyche30
Psyche30: Nie


Co nie? :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Sugerujesz, że byłam głupia z dodatkowym okiem ?


Nie.
Byłaś pięknym kwiatem pośród tych chwastów :rotfl:

A tak na serio. Rozejrzyj się i zobacz komu głównie oferuje się teraz takie funkcje i kto je przyjmuje. Pomijam fakt wolontariatu.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Popłynąłeś moczno w porównaniu ;D.


No w sumie tak, miało być niszczy jak cukierki zęby :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PainInProgress
PainInProgress
  11 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Dokładnie tak Bejb .


Zaskocz mnie kiedyś. :ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaskocz mnie kiedyś.


Magd, skocz za nim kiedyś :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.