Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaką formę wobec tego teraz przybrał debilizm? :D Dla mnie zawsze było i pozostanie nie do przyjęcia głównie jedno- Bawienie tłumu, brylowanie, chęć zaistnienia, budowanie swojej "sławy" poprzez jakiekolwiek wykorzystywanie do tego osób upośledzonych, cierpiących, czy też w ramach zemsty- nieletnich, nie potrafiących, nie mogących się bronić i oczywiście również pośrednie czerpanie z tej niezmiernie płytkiej "sławy" przez osoby 'trzecie' jakichkolwiek korzyści. Tutaj, na forum zawsze widać było jak na dłoni stado przydupnych, wygłodniałych, żebraczych kundli, czekających na swój marny kawałek atencji. Na wszelki wypadek należało zawsze przezornie machać przed swym panem ogonem, bo może akurat rozbawiony celebryta raczy coś rzucić i zaleczyć chwilowo chociaż jeden kompleks....Uprawianie szmaciarstwa najgorszego z możliwych, całkowity brak honoru. Jestem pełna pogardy dla takich zachowań oraz dla ich akceptacji. Żaden szanujący się, uczciwy człowiek nie będzie tego tolerował, gdziekolwiek by nie był. Miejsce tego nie zmieni. Nicków bohaterów takich historii oczywiście nie muszę wymieniać


No inną :rotfl:.

A nono, powrót do wiadomo-kogo. Mi to już się zdązyło o nim zapomnieć.

Spoko eM., do dodania nic nie mam, swoje już na ten temat powiedziałam na forumie swego czasu, nie będę się powtarzać ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic się nie bój. Dam sobie nogę uciąć (ykhm....ahahahahahaahah!) że faceci dysponują w tym kierunku bardziej zaawansowaną technologicznie wyobraźnią HAHAHA! Masz szansę na posiadanie naprawdę oralginalnej skrzyni biegów :


Mogłoby to nie wyjść, zwłaszcza że od jakiegoś czasu mam mega kaszel od fajek pewnie, ale to taki, że aż mam odruch wymiotny :wtf:.

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak na serio. Rozejrzyj się i zobacz komu głównie oferuje się teraz takie funkcje i kto je przyjmuje. Pomijam fakt wolontariatu


Moim zdaniem nie ma komu takiej funkcji już przydzielić. Po prostu nie ma.
A dokładniej Ci, którym bym ja nadała prawa to na pewno by się na to nie zgodzili, soł wygląda to jak wygląda ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaskocz mnie kiedyś


Mogę podskoczyć i Cie kopnąć w głowę, o :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Magd, skocz za nim kiedyś :


Nie zasłużył ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: No inną .


Okej :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Mogłoby to nie wyjść, zwłaszcza że od jakiegoś czasu mam mega kaszel od fajek pewnie, ale to taki, że aż mam odruch wymiotny .


Magd, Ty natychmiast udaj się do lekarza.
Nie podoba mi się to zwłaszcza, że wspomniałaś o spadku wagi.

MaqdaIena
MaqdaIena: Moim zdaniem nie ma komu takiej funkcji już przydzielić. Po prostu nie ma. A dokładniej Ci, którym bym ja nadała prawa to na pewno by się na to nie zgodzili, soł wygląda to jak wygląda ;D.


Otóż to.
Likwidacja naboru moderatorów spośród userów mogłaby być jedynym, słusznym rozwiązaniem.

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie zasłużył ;D.


Zabierz go ze sobą na grzybobranie. Daj mu szansę się wykazać :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Magd, Ty natychmiast udaj się do lekarza. Nie podoba mi się to zwłaszcza, że wspomniałaś o spadku wag


Waga spadła całkiem natualnie, nie wiąże obu rzeczy. Co nie zmienia faktu, że sobie płuca chyba prześwietlę, jednak to i tak nic mi nie da, bo co mi powie lekarz ? Że mam rzucić palenie. Tyle to sama wiem ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż to. Likwidacja naboru moderatorów spośród userów mogłaby być jedynym, słusznym rozwiązaniem


W sensie, że wziąc kogoś kto nie ma nic wspolnego z forum przykładowo ? To też nie jest dobrym rozwiązaniem. Zresztą jak ja dostałam moda, na to hajd przydzielili dwóch czy tam trzech ludzi z czata, specjalnie bo nie znali userow forumowych, nie wypaliło to, szybko panel stracili.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zabierz go ze sobą na grzybobranie. Daj mu szansę się wykazać :


O, przywiążę go do drzewa i wrócę na nastepny dzień po niego. Wtedy na pewno złagodnieje i będzie potulny :ziober2:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Waga spadła całkiem natualnie, nie wiąże obu rzeczy. Co nie zmienia faktu, że sobie płuca chyba prześwietlę, jednak to i tak nic mi nie da, bo co mi powie lekarz ? Że mam rzucić palenie. Tyle to sama wiem ;D.


Yhym.
Może powie, że w Twojej klatce piersiowej płuc nie odnalazł i rzucenie palenia niczego już nie zmieni :D
Pamiętaj, że zawsze może być gorzej :D Lepiej też :D

MaqdaIena
MaqdaIena: W sensie, że wziąc kogoś kto nie ma nic wspolnego z forum przykładowo ? To też nie jest dobrym rozwiązaniem. Zresztą jak ja dostałam moda, na to hajd przydzielili dwóch czy tam trzech ludzi z czata, specjalnie bo nie znali userow forumowych, nie wypaliło to, szybko panel stracili.


Nie, myślałam raczej, aby rozdzielili między sobą te obowiązki, albo zatrudnili kogoś, kto mógłby się tym zająć, co jest oczywiście śmieszne, ponieważ mając do dyspozycji całe stado dojnych krów, które palą się do tego jak suche siano, żaden dbający o swój interes przedsiębiorca nie wykona takiego kroku :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: O, przywiążę go do drzewa i wrócę na nastepny dzień po niego. Wtedy na pewno złagodnieje i będzie potulny


Podpowiem Ci jeszcze o mrowisku :D

Magd...szukam sobie kawałków do przesłuchania.
Jak masz coś fajnego to podrzuć.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Yhym. Może powie, że w Twojej klatce piersiowej płuc nie odnalazł i rzucenie palenia niczego już nie zmieni :D Pamiętaj, że zawsze może być gorzej :D Lepiej też :


Ahahah ;D.

Wiem, wiem, czasem aż czuję że raczysko porusza odnóżami gdzieś w wewnątrz mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, myślałam raczej, aby rozdzielili między sobą te obowiązki, albo zatrudnili kogoś, kto mógłby się tym zająć, co jest oczywiście śmieszne, ponieważ mając do dyspozycji całe stado dojnych krów, które palą się do tego jak suche siano, żaden dbający o swój interes przedsiębiorca nie wykona takiego kroku :-


No oczywiście.
Kiedyś, gdzieś, ktoś mi mówił, że na świecie za taką funkcję jaką ja pełniłam są niezłe pieniądze, zwłaszcza jeżeli portal jest popularny wiadomo. Wtedy jeżeli mod coś spieprzy to kasa mniejsza, soł stara się nie pieprzyć, ale działać prawidłowo ;D.
A tu, cóż, ja również bym nie płaciła za coś co mam za darmo i to w sporej ilości, soł nawet jak się zepsuje to bez problemu można wymienić na inny model ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podpowiem Ci jeszcze o mrowisku :D Magd...szukam sobie kawałków do przesłuchania. Jak masz coś fajnego to podrzuć


E nie, bo już w ogóle nie będę mogła na niego patrzeć jak będzie cały pogryziony ;D.

Wyobraź sobie, że ja raczej nie słucham muzyki. Praktycznie tylko w samochodzie, więc nie podpowiem żadnych nowości, bo jesteś na pewno bardziej obeznana niż ja ;D.
Ale mogę podrzucić czego w aucie dziś słuchałam, ba i nawet sie wydzierałam dość głosno spiewając z wokalistą :rotfl:.

http://www.youtube.com/watch?v=3dm_5qWWDV8 ale już chyba tym sie jarałam na forumie, więc pewnie słuchałaś ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ahahah ;D. Wiem, wiem, czasem aż czuję że raczysko porusza odnóżami gdzieś w wewnątrz mnie.


Nie będę Cię klepać po ramieniu i mówić, że na pewno przesadzasz, bo to w niczym nie pomaga, a już na pewno nie zachęci Cię do badań.
Sytuacja zawsze jest poważna, jeśli dotyczy choćby najmniejszych podejrzeń o nowotwór i każdy powinien zdawać sobie z tego sprawę.

MaqdaIena
MaqdaIena: No oczywiście. Kiedyś, gdzieś, ktoś mi mówił, że na świecie za taką funkcję jaką ja pełniłam są niezłe pieniądze, zwłaszcza jeżeli portal jest popularny wiadomo. Wtedy jeżeli mod coś spieprzy to kasa mniejsza, soł stara się nie pieprzyć, ale działać prawidłowo ;D. A tu, cóż, ja również bym nie płaciła za coś co mam za darmo i to w sporej ilości, soł nawet jak się zepsuje to bez problemu można wymienić na inny model ;D.


Dokładnie, Magd.
To jest biznes.
A pożyteczni idioci są jak chwasty :D
Zawsze będzie mnogość w ich gatunkach i wszelkich odmianach :D

Pamiętam czasy, kiedy tutaj nie było moderatorów- userów, już kiedyś o tym wspominałam. Kiedy była taka potrzeba zajmowali się tym sami.
Uważam, że teraz rzeczywiście panuje przesadyzm. Ktoś stracił nad nimi kontrolę.

MaqdaIena
MaqdaIena: E nie, bo już w ogóle nie będę mogła na niego patrzeć jak będzie cały pogryziony ;D.


A Ty nie lubisz konkurencji, jak mniemam? :D

MaqdaIena
MaqdaIena: http://www.youtube.com/watch?v=3dm_5qWWDV8


Nie słuchałam. Nie wiem, ominęło mnie to.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będę Cię klepać po ramieniu i mówić, że na pewno przesadzasz, bo to w niczym nie pomaga, a już na pewno nie zachęci Cię do badań. Sytuacja zawsze jest poważna, jeśli dotyczy choćby najmniejszych podejrzeń o nowotwór i każdy powinien zdawać sobie z tego sprawę


Myślę, że się rozumiemy, bo ani o klepanie ani o straszenie nie chodzi przecież.

Moim minusem jest to, że naprawdę coś musi sie dziać ze mną niepokojacego żebym poszła do lekarza. Doskonałym przykładem może być ta moja nieszczęsna dwójka. Mogłam pójść do zębologa jak pękła lekko, ale nie, czekałam na cholera wie co, więc jak pekła już na całej szerokości (ale sie nie odłupała) to się okazało za późno niemal na wszystko. Od wczoraj chodzę z atrapa zeba, zrobioną z włókna szklanego i czekam na koronkę, bosz. A i tak wiem, że ta akcja mnie niczego nie nauczy. Widocznie wolę leczyć niż zapobiegać, tylko kurdę wyleczyć kiedyś, czegoś może się nie udać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, Magd. To jest biznes. A pożyteczni idioci są jak chwasty :D Zawsze będzie mnogość w ich gatunkach i wszelkich odmianach :D Pamiętam czasy, kiedy tutaj nie było moderatorów- userów, już kiedyś o tym wspominałam. Kiedy była taka potrzeba zajmowali się tym sami. Uważam, że teraz rzeczywiście panuje przesadyzm. Ktoś stracił nad nimi kontrolę


Tak, również to pamietam, tylko FP się przewijali.
Ale przesadyzm w czym ? Nie bardzo rozumiem, nie banują nadmiernie, po prostu są, a że wielu jest gamoniami no cóż ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty nie lubisz konkurencji, jak mniemam? :


Nikt chyba nie lubi ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie słuchałam. Nie wiem, ominęło mnie to


Anna łap zatem, ja ewentualnie filmy mogę polecić, ale nie muzykę, zwłaszcza, że jestem dość mocno zamknięta na gatunki ;D.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 lipca 2013

Uciekam eM. rano wyjeżdzam na to wesele, a kiecki jeszcze nie wybrałam :rotfl:.
Dobranoc ;D.

:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Moim minusem jest to, że naprawdę coś musi sie dziać ze mną niepokojacego żebym poszła do lekarza. Doskonałym przykładem może być ta moja nieszczęsna dwójka. Mogłam pójść do zębologa jak pękła lekko, ale nie, czekałam na cholera wie co, więc jak pekła już na całej szerokości (ale sie nie odłupała) to się okazało za późno niemal na wszystko. Od wczoraj chodzę z atrapa zeba, zrobioną z włókna szklanego i czekam na koronkę, bosz. A i tak wiem, że ta akcja mnie niczego nie nauczy. Widocznie wolę leczyć niż zapobiegać, tylko kurdę wyleczyć kiedyś, czegoś może się nie udać.
Hahahaha, masz całkiem zdrowe objawy, w sensie bardzo typowe, Magd :DWiększość ludzi zwleka z tym do ostatnich chwil, pomimo tego, że zdaje sobie doskonale z tego sprawę, że tylko pogarsza sytuację :D No jeśli chodzi o zęby to wiesz już chyba, że ja mam na ich punkcie fioła, bzika, jakkolwiek to nazwać :DMam kilka szczoteczek do zębów- mam manualne, elektryczne, międzyzębowe, kępkowe itd.. Kilka rodzajów nici dentystycznych, lusterek, irygator, płyn do płukania, zawsze mam przy sobie nitkę woskowaną i gumę do żucia :D Zęby mam badane regularnie co pół roku w klinice, która jest wyposażona w różnej maści specjalistów :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Tak, również to pamietam, tylko FP się przewijali. Ale przesadyzm w czym ? Nie bardzo rozumiem, nie banują nadmiernie, po prostu są, a że wielu jest gamoniami no cóż ;D.
Pisząc przesadyzm miałam na myśli to, że jest ich zdecydowanie za dużo.Zrobiło się z tego jakieś (nie wiem jak to nazwać)...bardzo niskich lotów karierowiczostwo. A gamoniami są ci, którzy zawsze byli. Żadna funkcja nie zrobi z nich nagle bystrzaków, a przesadne stosowanie się do regulaminu często jest bardziej żałosne, niż pożyteczne i komukolwiek dobrze służące.
MaqdaIena
MaqdaIena: Anna łap zatem, ja ewentualnie filmy mogę polecić, ale nie muzykę, zwłaszcza, że jestem dość mocno zamknięta na gatunki ;D.
No to innym razem poproszę Cię o filmy.Przesłuchałam już całkiem sporo, ale nic mi dzisiaj nie wchodzi :DDobranoc Magd.
PainInProgress
PainInProgress
  13 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Magd, skocz za nim kiedyś :D


Nie, bo jeszcze ze mną zaskoczy. :ziober2:
MaqdaIena
MaqdaIena: Mogę podskoczyć i Cie kopnąć w głowę, o .

Tym razem ubierz dresy, przy ostatniej próbie wyrżnęłaś się, sięgnęłaś mi kolana i rozdarłaś swoje najlepsze dżinsy na tyłku. :ziober2:
MaqdaIena
MaqdaIena: E nie, bo już w ogóle nie będę mogła na niego patrzeć jak będzie cały pogryziony ;D.

O 4 rano nigdy Ci to nie przeszkadzało. :ziober2:

Pozdrawiam Spottlesmajnda. :ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  13 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: rano wyjeżdzam na to wesele, a kiecki jeszcze nie wybrałam . Dobranoc ;D.


Nie wiem jakim sposobem tego nie zauważyłam wczoraj, bo nieźle bym się pośmiała :D. Musiałam być rzeczywiście bardzo zmęczona :D Moja mama już od roku co kilka/naście tygodni pyta, czy kupiłam kieckę na wesele i moja niezmiennie ta sama odpowiedź "nie" coraz bardziej wprawia ją w konsternację. Przy Tobie dostałaby chyba palpitacji serca :D
Pilnują mnie wszyscy w rodzinie, co bym im się znowu jak na pogrzeb nie odstawiła :ziober2:

Chciałam ich zaskoczyć tą czerwienią, aby wszyscy byli zadowoleni, ale naprawdę nie mam ochoty na szukanie :-D
Kupiłam więc spontanicznie taką w neutralnym kolorze nude. Tym samym tylko usta z mojego precyzyjnie przemyślanego looku pozostaną mocno czerwone :ziober2:

Wrzuć fotę w sukience :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, bo jeszcze ze mną zaskoczy.


Mógłby wyjść z tego całkiem pozytywny zaskocz.
A po wyskoczu- cztery pięćdziesiąt żywej wagi :D
Pozostaje tego Wam życzyć, tylko jeszcze nie wiem- razem, czy każdemu osobno? :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam Spottlesmajnda.


Również :ziober2:

Powinien wpaść czasem i zdać relację z tego jak przebiega jego reżyserska kariera.
Krzychu00
Krzychu00
  13 lipca 2013

gdzie jest Anna ? d83ddc40

PainInProgress
PainInProgress
  13 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mógłby wyjść z tego całkiem pozytywny zaskocz. A po wyskoczu- cztery pięćdziesiąt żywej wagi :D Pozostaje tego Wam życzyć, tylko jeszcze nie wiem- razem, czy każdemu osobno?


Pozytywny? Wątpię, w końcu by mogło wyjść zbyt podobne do Magdy. :ziober2:
Dlatego lepiej osobno. :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinien wpaść czasem i zdać relację z tego jak przebiega jego reżyserska kariera.

Ale chyba nie na hajdzie. :ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 lipca 2013
Krzychu00
Krzychu00: gdzie jest Anna ?


Żyję jeszcze ale dzisiaj ledwo żem ciepła po sobocie [*]
Powinno się mnie przykuć kajdanami do chałupy i żebym nie mogła się ruszać nigdzie !
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lipca 2013
Psyche30
Psyche30: Żyję jeszcze ale dzisiaj ledwo żem ciepła po sobocie [*] Powinno się mnie przykuć kajdanami do chałupy i żebym nie mogła się ruszać nigdzie !


Anno a zarzekałaś się, że zero alkoholu 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.