Wika16
Wika16
  14 marca 2013 (pierwszy post)

Ktoś lubi słuchac ambitnej muzyki? np. Muse, Green Day, Bon Jovi, Queen, Coldplay, Within Temptation ? Albo jeszcze inne?

Wika16
Wika16
  17 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam ekipę z Łodzi i pogo na Stockholm Syndrome XD

Hahaha ! Taak, to było fajne ;) Kurdee, chce raz jeszcze ! ;D a gdzie stałeś? ;)
Ragazza13
Ragazza13
  24 marca 2013

Właśnie leci Queen, i zawsze rock i metal, koncert Bon Jovi czeka
Scorpions, G&R, Avantasia, Evanescence, Poison, Happysad, Europe itd <3

IVIrrrau
IVIrrrau
  24 marca 2013

u mnie the Franz Ferdinand, mówcie co checie ale indie rock też jest ambitny i na pewno nie jest pedalski.

hurricaane
hurricaane
  26 marca 2013

koncert Muse w Łodzi był baaaardzo na plus! wybieracie się może na IMPACT, albo na Bring me the horizon dziewczęta? :)

IVIrrrau
IVIrrrau
  26 marca 2013

Chłopcy wybierają się na openerka w tym roku (przynajmniej ja :3) może na Freeform, Coke'a, Offa albo Foals...
-TAK DUŻO KONCERTÓW I TAK MAŁO PIENIĘDZY ;___ ;

Ohayoobaka
Ohayoobaka
  5 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co to za określenie "ambitna muzyka" w tym przypadku, ale jako fanka rocka słucham i wymienione przez Ciebie zespoły jak Muse (zakochany), Green Day, Bon Jovi, Coldplay, Within Temptation, a także Avenged Sevenfold, Three Days Grace, Linkin Park, System of a Down, Nightwish, Evanescence, Skillet, Billy Talent, Halestorm, Panic at the Disco, Apocalyptica, Shinedown, Breaking Benjamin, Papa Roach, Hollywood Undead i wiele innych. Uwielbiam też: Lana del Ray i Marina&the Diamonds

wtf 0.o jakby ktoś mi się do głowy wdarł xD
angelofdeath333
angelofdeath333
  14 kwietnia 2013

słucham :D najczęściej Children of bodom, Linkin park, green day, Bullet for my Valentine, SOAD, i tak dalej dalej :))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.