Wika16
Wika16
  14 marca 2013 (pierwszy post)

Ktoś lubi słuchac ambitnej muzyki? np. Muse, Green Day, Bon Jovi, Queen, Coldplay, Within Temptation ? Albo jeszcze inne?

Magik2803
Posty: 22 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Magik2803
  14 marca 2013

Nightwish , Evanescence , After Forever , Apokaliptyka

Magik

esymoresy
Posty: 1 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
esymoresy
  14 marca 2013

Metallica , SOAD, Evanescence, TDG, Bullet for my Valentine, Coma i tak dalej ;)

dusjAax3
dusjAax3
  14 marca 2013

NIE

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 marca 2013
Wika16
Wika16: Ktoś lubi słuchac ambitnej muzyki? np. Muse, Green Day, Bon Jovi, Queen, Coldplay, Within Temptation ? Albo jeszcze inne?


To jest dla Ciebie ambitna muzyka?
Paulinessa
Paulinessa
  15 marca 2013

Nie wiem co to za określenie "ambitna muzyka" w tym przypadku, ale jako fanka rocka słucham i wymienione przez Ciebie zespoły jak Muse (zakochany), Green Day, Bon Jovi, Coldplay, Within Temptation, a także Avenged Sevenfold, Three Days Grace, Linkin Park, System of a Down, Nightwish, Evanescence, Skillet, Billy Talent, Halestorm, Panic at the Disco, Apocalyptica, Shinedown, Breaking Benjamin, Papa Roach, Hollywood Undead i wiele innych. Uwielbiam też: Lana del Ray i Marina&the Diamonds

Wika16
Wika16
  15 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Wika16: Ktoś lubi słuchac ambitnej muzyki? np. Muse, Green Day, Bon Jovi, Queen, Coldplay, Within Temptation ? Albo jeszcze inne? To jest dla Ciebie ambitna muzyka?

Tak, to jest dla mnie ambitna muzyka, choć nie ukrywam że rap tez uważam za dobra muzykę.
Wika16
Wika16
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co to za określenie "ambitna muzyka" w tym przypadku, ale jako fanka rocka słucham i wymienione przez Ciebie zespoły jak Muse (zakochany), Green Day, Bon Jovi, Coldplay, Within Temptation, a także Avenged Sevenfold, Three Days Grace, Linkin Park, System of a Down, Nightwish, Evanescence, Skillet, Billy Talent, Halestorm, Panic at the Disco, Apocalyptica, Shinedown, Breaking Benjamin, Papa Roach, Hollywood Undead i wiele innych. Uwielbiam też: Lana del Ray i Marina&the Diamonds

Ooo, jak fajnie ;) a byłaś może na koncercie MUSE w Łodzi? ;)
Paulinessa
Paulinessa
  15 marca 2013
Wika16
Wika16: Ooo, jak fajnie ;) a byłaś może na koncercie MUSE w Łodzi? ;)


Niestety nie miałam takiej możliwości, nad czym oczywiście ubolewałam/obolewam :)
A Ty byłaś? :)
Wika16
Wika16
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie miałam takiej możliwości, nad czym oczywiście ubolewałam/obolewam :) A Ty byłaś? :)

Oczywiście że byłam ;) nie mogło mnie tam nie być! Stałam pod samą sceną i miałam Matt'a metr przed sobą! ;D Dotkna mojej przyjaciółki z która tam byłam. ;)
Paulinessa
Paulinessa
  15 marca 2013
Wika16
Wika16: Oczywiście że byłam ;) nie mogło mnie tam nie być! Stałam pod samą sceną i miałam Matt'a metr przed sobą! ;D Dotkna mojej przyjaciółki z która tam byłam. ;)


:zakochany:
o rany, zazdroszczę! a tym bardziej Twojej koleżance :D
xxdavid09
xxdavid09
  16 marca 2013

Ja słucham ambitnej muzy Bon Jovi,Green Day,Guns N'Roses,HIM,Three Days Grace, Linkin Park, System of a Down,Slash,Within Temptation,Nightwish i wiele innych kapel rockowych :)

IVIrrrau
IVIrrrau
  16 marca 2013

Pozdrawiam ekipę z Łodzi i pogo na Stockholm Syndrome XD

IVIrrrau
IVIrrrau
  16 marca 2013
http://www.lastfm.pl/user/Marek_Kapranos

nie znam definicji "ambitnej muzyki, Każdy fan będzie bronił swojej, więc ja uważam, że indie rock, alt rock i electro jest bardzo ambitne ! :333
Pozdrawiam wszystkich na***wiających pogo przy Stockholm Syndrome w Atlas Arenie XD
IVIrrrau
IVIrrrau
  16 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.lastfm.pl/user/Marek_Kapranos nie znam definicji "ambitnej muzyki, Każdy fan będzie bronił swojej, więc ja uważam, że indie rock, alt rock i electro jest bardzo ambitne ! :333 Pozdrawiam wszystkich na***wiających pogo przy Stockholm Syndrome w Atlas Arenie XD

sorry za 2 posty.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.