DaroDeeJay
DaroDeeJay
  14 lipca 2012 (pierwszy post)

co sądzicie o największym muzycznym wydarzeniu tego roku w tym kraju?:) 10 jubileuszowa edycja, 9 dni szaleństwa, ponad 80 artystów z całego świata :)

Cineeek1994
Cineeek1994
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: david guetta a jaj ależ go nie cierpię i te jego proste utworki które niby tworzy on sam chociaż pewnie jemu tworzą ;P


Występ Guetty jakoś się wytrzyma, a kto wie, może czymś zaskoczy i zmieni kołobrzeski an amfiteatr w jedno wielkie piekło! :D
karaksis
karaksis
  19 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdopodobnie przez całe życie nie przeczytasz tylu książek co ja przeczytałem, nieudaczniku.Z ortografią u ciebie też polemizowałbym więc się nie ośmieszaj. Zostałeś pięknie sprowokowany i ośmieszony trolu!

No tak musisz się przygotowac do poważnego startu w zawodówce...fakt sorry zapomniałem. Używasz bardzo mądrych słów, długo ich szukałeś na googlach ? Ośmieszony ? Do pięt mi nie dorastasz gościu w normalnej cywilizowanej rozmowe ani w pojeździe także trenuj dalej panie raper. Jakbyś miał choc trochę mózgu to byś się nie wypowiadał w dziale, który ciebie nie interesuje i daj szanse innym wypowiedziec wiec mi nie gadaj głupoty baranie, że ja troluje. W taki o to prosty sposób zrównałem ciebie z ziemia i twoja marna prowokacje i co najważniejsze wiedza, której nie posiadasz żadnej. Na tym zakończę bo nie chcę robic z ciebie jeszcze większego pośmiewiska jakim siebie otoczyłeś po jakże marnej roli pajaca.

Cinek - Bingo Players i Fedde to będzie show tego weekendu :>
kuba92762
kuba92762
  19 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak musisz się przygotowac do poważnego startu w zawodówce...fakt sorry zapomniałem. Używasz bardzo mądrych słów, długo ich szukałeś na googlach ? Ośmieszony ? Do pięt mi nie dorastasz gościu w normalnej cywilizowanej rozmowe ani w pojeździe także trenuj dalej panie raper. Jakbyś miał choc trochę mózgu to byś się nie wypowiadał w dziale, który ciebie nie interesuje i daj szanse innym wypowiedziec wiec mi nie gadaj głupoty baranie, że ja troluje. W taki o to prosty sposób zrównałem ciebie z ziemia i twoja marna prowokacje i co najważniejsze wiedza, której nie posiadasz żadnej. Na tym zakończę bo nie chcę robic z ciebie jeszcze większego pośmiewiska jakim siebie otoczyłeś po jakże marnej roli pajaca

Rozumiem, że ty uwazasz, że zrównałeś mnie z ziemią?
Ja ci do pięt nie dorastam?
Bitch please, kim ty pajacu jesteś, żeby to oceniać?
Prawdopodobnie jako debiutant się ośmieszyłeś, a z każdym postem coraz bardziej się pogrążasz teknoboju.
karaksis
karaksis
  19 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że ty uwazasz, że zrównałeś mnie z ziemią? Ja ci do pięt nie dorastam? Bitch please, kim ty pajacu jesteś, żeby to oceniać? Prawdopodobnie jako debiutant się ośmieszyłeś, a z każdym postem coraz bardziej się pogrążasz teknoboju.

Jestem kimś kto potrafi się wypowiadac w danym temacie a nie robic z siebie szympansa, wiec jestem lepszy od ciebie śmieciu i powiedziałem już ci coś ty rapowa kupo gówna wyjazd z tego działu do twoich czarnuchów i nie zawracaj mi wiecęj dupy kumasz? czy mam ci to wydrukowac i wysłac listem ?
kuba92762
kuba92762
  19 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem kimś kto potrafi się wypowiadac w danym temacie a nie robic z siebie szympansa, wiec jestem lepszy od ciebie śmieciu i powiedziałem już ci coś ty rapowa kupo gówna wyjazd z tego działu do twoich czarnuchów i nie zawracaj mi wiecęj dupy kumasz? czy mam ci to wydrukowac i wysłac listem ?

Wyślij listem.
karaksis
karaksis
  19 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyślij listem


Spoko, i na tym zakończymy.
kuba92762
kuba92762
  19 lipca 2012

Będę tęsknić!

TottenhamHot
TottenhamHot
  20 lipca 2012
:crylol:
Kuba 5:0 karaksis
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  20 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem kimś kto potrafi się wypowiadac w danym temacie a nie robic z siebie szympansa, wiec jestem lepszy od ciebie śmieciu i powiedziałem już ci coś ty rapowa kupo gówna wyjazd z tego działu do twoich czarnuchów i nie zawracaj mi wiecęj dupy kumasz? czy mam ci to wydrukowac i wysłac listem ?

nie spinaj sie tak bo bąka puscisz
kuba92762
kuba92762
  20 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: TottenhamHot


Konto usunięte
Konto usunięte: JestemFejkiem

Sportowy najazd Panowie robimy?:mrgreen:
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  22 lipca 2012

jakie narkotyki polecacie na sunrise zeby sie dobrze bawic?

MuyBueno
MuyBueno
  22 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie narkotyki polecacie na sunrise zeby sie dobrze bawic?

mefedron
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  22 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie narkotyki polecacie na sunrise zeby sie dobrze bawic?



sanrajsowicze walą sobie z tego krechy, kopie bardziej niż mikstejp didżeja tjesto
Fahrenthide
Fahrenthide
  23 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie narkotyki polecacie na sunrise zeby sie dobrze bawic?


Ketamina
stasiax90
stasiax90
  4 sierpnia 2012

Dobra dobra, zmiana tematu. Co sadzicie o gueccie, bo moim zdaniem dal ciala, z kilkoma osobami tam gadalem i rowniez stwierdzili ze nieprzyjechali sluchac radia tylko muzyke klubową, co wy na to?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.