DaroDeeJay
DaroDeeJay
  14 lipca 2012 (pierwszy post)

co sądzicie o największym muzycznym wydarzeniu tego roku w tym kraju?:) 10 jubileuszowa edycja, 9 dni szaleństwa, ponad 80 artystów z całego świata :)

karaksis
karaksis
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: DaroDeeJay:nikt tu do żadnej kosmetyczki nie chodzi, ty taki męski że wszystkie na ciebie lecą :D:D ulica mnie wychowała i mam dużą spluwę więc co sie dziwisz?

Buahahaha :D wez gosciu wypie....laj postrzelac sie ze swoimi kolezankami tym pistoletem na wode, co za burak hahaha :D chyba cyganie ciebie wychowali a nie ulica wiec ciagnij sie gmiocie i do nory łajzo.

Boże jaki Ty jestes qrwa gamon nie dosc, ze robisz takie błedy ortograficzne ze rzygac mi sie chce to zgrywasz cwaniaka, wyjazd do piaskownicy batonie bo widze, ze probówka Ci nie służy jednak.
kuba92762
kuba92762
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Buahahaha :D wez gosciu wypie....laj postrzelac sie ze swoimi kolezankami tym pistoletem na wode, co za burak hahaha :D chyba cyganie ciebie wychowali a nie ulica wiec ciagnij sie gmiocie i do nory łajzo.

Cyganie?Aj wiesniaczku.
bys mnie spotkal na miescie ze spluwom to by rodzina ci mósiala robic testy DMA bo by cie nie poznali.
Strzesz sie bo bede w kolobzegu a takiego tehnoboja nie problem znalezc z moimi ziomkami z podziemia.
karaksis
karaksis
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: karaksis:Buahahaha :D wez gosciu wypie....laj postrzelac sie ze swoimi kolezankami tym pistoletem na wode, co za burak hahaha :D chyba cyganie ciebie wychowali a nie ulica wiec ciagnij sie gmiocie i do nory łajzo. Cyganie?Aj wiesniaczku. bys mnie spotkal na miescie ze spluwom to by rodzina ci mósiala robic testy DMA bo by cie nie poznali. Strzesz sie bo bede w kolobzegu a takiego tehnoboja nie problem znalezc z moimi ziomkami z podziemia.

Wpadaj cyganie nawet ze swoja cała rodzina z checia ja wybije :>
DaroDeeJay
DaroDeeJay
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Strzesz sie bo bede w kolobzegu a takiego tehnoboja nie problem znalezc z moimi ziomkami z podziemia.


skończyłes?:D to teraz idz i pożal sie mamusi :D
kuba92762
kuba92762
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wpadaj cyganie nawet ze swoja cała rodzina z checia ja wybije :>

:lol: jestes glupszy i bardziej pedalski niz daro.
karaksis
karaksis
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: karaksis:Wpadaj cyganie nawet ze swoja cała rodzina z checia ja wybije :> jestes glupszy i bardziej pedalski niz daro.


Mniej niż twoj stara i stara (marcin i roman) wiec nieforuchańcu z probówki wal sie na ryj i wyjazd do nory kundlu.
kuba92762
kuba92762
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mniej niż twoj stara i stara (marcin i roman) wiec nieforuchańcu z probówki wal sie na ryj i wyjazd do nory kundlu.

mama ci olowkiem ta cipke na brodzie uformowala?
karaksis
karaksis
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mama ci olowkiem ta cipke na brodzie uformowala?

Widac ryj chowasz to musisz byc niezle obrzydliwy, z cipy końa wyjsc nie ciekawie prawda ? Tym ołowkiem ciebie społodzone bezmózgu wiec moze sie ogarnij i podziekuj starym za takie geny jakie masz czyt. ztj. niedorób.
bezTelewizora
bezTelewizora
  18 lipca 2012

w sumie temat jak temat... ale jak zawsze kończy się żenującymi gadkami ;/

kuba92762
kuba92762
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Widac ryj chowasz to musisz byc niezle obrzydliwy, z cipy końa wyjsc nie ciekawie prawda ? Tym ołowkiem ciebie społodzone bezmózgu wiec moze sie ogarnij i podziekuj starym za takie geny jakie masz czyt. ztj. niedorób.

karaksis
karaksis
  18 lipca 2012

Widzisz szybki pojazd leszcza i od razu zabrakło mu słów, wiec nie wypowiadaj sie lamusie jak nawet w ryju nie jestes mocny.

kuba92762
kuba92762
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz szybki pojazd leszcza i od razu zabrakło mu słów, wiec nie wypowiadaj sie lamusie jak nawet w ryju nie jestes mocny.

Pojazdem nazywasz, że z każdym twoim postem mam jeszcze większą bekę bo jesteś idiotą, który czerpie teksty na poziomie niższym niż gimbaza?
To co daro, idź przypudruj nosek bo na zdjęciach nie wiem czy gil ci z nosa leci czy sie spociles jak swinia.
karaksis
karaksis
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: karaksis:Widzisz szybki pojazd leszcza i od razu zabrakło mu słów, wiec nie wypowiadaj sie lamusie jak nawet w ryju nie jestes mocny. Pojazdem nazywasz, że z każdym twoim postem mam jeszcze większą bekę bo jesteś idiotą, który czerpie teksty na poziomie niższym niż gimbaza? To co daro, idź przypudruj nosek bo na zdjęciach nie wiem czy gil ci z nosa leci czy sie spociles jak swinia.

To sa teksty adekwatne do ciebie, nie staraj sie zgrywac madrale bo jestes baranem i polecam ci poczytac jakies ksiazki bo ortografie od ciebie ma lepsza byle małpa takze gamoniu do ksiazek o/ take elo elo ziom jp ze swoja spluwa haha idz postraszyc w łobzie kogos a wiem, ze tam jest duzo takich wiesniakow jak ty tak po raz kolejny napisze do nory psie.
Cineeek1994
Cineeek1994
  18 lipca 2012

W tegorocznej edycji Line Up wymarzony... same gwiazdy.

kuba92762
kuba92762
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To sa teksty adekwatne do ciebie, nie staraj sie zgrywac madrale bo jestes baranem i polecam ci poczytac jakies ksiazki bo ortografie od ciebie ma lepsza byle małpa takze gamoniu do ksiazek o/ take elo elo ziom jp ze swoja spluwa haha idz postraszyc w łobzie kogos a wiem, ze tam jest duzo takich wiesniakow jak ty tak po raz kolejny napisze do nory psie.

Prawdopodobnie przez całe życie nie przeczytasz tylu książek co ja przeczytałem, nieudaczniku.Z ortografią u ciebie też polemizowałbym więc się nie ośmieszaj.
Zostałeś pięknie sprowokowany i ośmieszony trolu!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.