DaroDeeJay
DaroDeeJay
  14 lipca 2012 (pierwszy post)

co sądzicie o największym muzycznym wydarzeniu tego roku w tym kraju?:) 10 jubileuszowa edycja, 9 dni szaleństwa, ponad 80 artystów z całego świata :)

bezTelewizora
bezTelewizora
  14 lipca 2012

Sunrise kiedyś był dobry. Początek lat 2000 :D jeszcze jak był Kris. Odkąd pojawiła się ESKA wszystko się zje.:cenzura:.o. To subiektywna opinia. Ja zdecydowanie wolę starszą muzę klubową.

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  14 lipca 2012

nie moge sie doczekac jak zjem weza a potem balety na westbamie

kuba92762
kuba92762
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o największym muzycznym wydarzeniu tego roku w tym kraju?:) 10 jubileuszowa edycja, 9 dni szaleństwa, ponad 80 artystów z całego świata :)

Nie ma Pitbulla więc sram na ten chłam.
Zulkaaaaa
Zulkaaaaa
  15 lipca 2012

Zdecydowanie wolę Audioriver w Płocku, UMF w Warszawie...A Sunrisem nie ma się co podniecać, takie jest mojze zdanie.

DaroDeeJay
DaroDeeJay
  15 lipca 2012

jak mozna lubic umf w warszawie skoro go nie było i nie bedzie?:P sunrise słynie z tranceowych i houseowych brzmien :) tak jak lubieee :))

karaksis
karaksis
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: DaroDeeJay:co sądzicie o największym muzycznym wydarzeniu tego roku w tym kraju?:) 10 jubileuszowa edycja, 9 dni szaleństwa, ponad 80 artystów z całego świata :) Nie ma Pitbulla więc sram na ten chłam.

1.Nie wiem czy to ironia czy nie masz mózgu.
2. Zulkaaa n1 !!! Pogratulowac orientacji wśród imprez ! Zobaczyła gdzies te dwie nazwy i kozaczy znajomościa świata klubowego...żal.
3. Sunrise w latach 2000 ? Co w tym fajnego było ? Białe rękawiczki i piana z ust po tabletach ? Kolejny żal...
W tym roku LU zapowiada sie całkiem soczyście, liczę na Fedde, Bingo Players, Chuckiego, Chrisa Lake-a, Denisa Koyu. Pozdro i do zobaczenia na miejscu.
DaroDeeJay
DaroDeeJay
  16 lipca 2012

line up zajebisty, ide tylko na 27 i 28 lipa :) chuckie zrobi show, jak to chuckie :D chciałbym zdjecie z nim ale to nie realne:D

DaroDeeJay
DaroDeeJay
  16 lipca 2012

nie ma pitbulla hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ,weź koles wyjdz stąd :D

kuba92762
kuba92762
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Fedde, Bingo Players, Chuckiego, Chrisa Lake-a, Denisa Koyu

Porównujesz te no-name nic nie znaczące na prawdziwej muzycznej scenie do Pitbulla?:zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma pitbulla hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ,weź koles wyjdz stąd :D

Weź sam ić, ile Pitbull ma kawałkow na samym szczycie list przebojów a ile jakieś głetty i inne pierdy...
Matuidi
Matuidi
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ponad 80 artystów z całego świata :)

Będzie też Sak Noel ?
DaroDeeJay
DaroDeeJay
  16 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Będzie też Sak Noel ?

w line up-ie go nie ma :P wystarczy ze bedzie david guetta (chociaz nie wiem po co)
Zulkaaaaa
Zulkaaaaa
  17 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Zulkaaa n1 !!! Pogratulowac orientacji wśród imprez ! Zobaczyła gdzies te dwie nazwy i kozaczy znajomościa świata klubowego...żal.


Sam jesteś żal hahaha. Akurat na Audioriver jeżdżę co roku i wiem co mówię.
Co za ludzie, nie znają a oceniają :D
TantraHeart
Posty: 52 (po ~160 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
TantraHeart
  17 lipca 2012

david guetta a jaj ależ go nie cierpię i te jego proste utworki które niby tworzy on sam chociaż pewnie jemu tworzą ;P

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  17 lipca 2012

kolejny festiwal dla gimbazy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.