Chejter
Chejter
  26 marca 2020 (pierwszy post)
https://epoznan.pl/news-news-104201-wielka_brytania_21_latka_bez_innych_problemow_zdrowotnych_zmarla_na_covid_19
wirus już zmutował i zdychają młodzi bez chorób towarzyszących
TheShowMustGoOn
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 0
TheShowMustGoOn
  6 kwietnia 2020

Gowno
Jest nie wirus

GRADEK83
GRADEK83
  7 kwietnia 2020
DamaPik
DamaPik: Koronawirus już się zbliża, już puka do Twych drzwi.Pobiegniesz go przywitać, z radości serce drży...

Zaczynam się Cie bać :szok:
BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  7 kwietnia 2020

Tak mam coś pozytywnego będę tworzyć grupę przetrwania. Właśnie przyśpieszyłem z opracowaniem jakiegoś planu. Właściwie już powinienem mieć ale nie spodziewałem się tak szybkiego rozniesienia zarazy.Miesiąc temu kupiłem nasiona warzyw to moje otoczenie robiło ze mnie idiotę teraz już nie robią. Na początek szukam zainteresowanych oczywiście rozsądnych którzy nie wierzą w wszystko co usłyszą z mediów i nad problemami zastanawiają się nie dwa razy ale dziesięć razy i oczywiście nie mają problemów z przyswajaniem wiedzy. Trzeba wymienić się adresami i jakimś kontaktem brać też pod uwagę brak prądu itp. Musi też być znaczna przewaga kobiet chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego ? Macie jakieś ciekawe pomysły to dawajcie !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.