Chejter
Chejter
  26 marca 2020 (pierwszy post)
https://epoznan.pl/news-news-104201-wielka_brytania_21_latka_bez_innych_problemow_zdrowotnych_zmarla_na_covid_19
wirus już zmutował i zdychają młodzi bez chorób towarzyszących
Czagataj
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 marca 2020

No tak, były już przypadki że młode osoby umarły.

Konto usunięte
Konto usunięte: zdychają

Można to też ładniej określić, nie tak brzydko.
HardStyled83ddd0a
Chejter
Chejter
  27 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka


co tam było
GRADEK83
GRADEK83
  27 marca 2020

To uczucie gdy w Syrii ludzie umierali a większość świata miała to w dupie i nikt tym się osobiście nie przejmował... a teraz wirus ...i młodzi mający to w dupie bo i tak umierają tylko stare słabe jednostki...tylko fakt faktem wirus mutuje i co gorsza może zacząć zabijać wszystkich bez wyjątku wtedy już wszyscy będą srać ze strachu. Tak czy inaczej z mojej strony sporo zdrowia dla wszystkich.

Chejter
Chejter
  29 marca 2020

jak mamy teraz zyc?

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  30 marca 2020

Większość wirusów mutuje np.grypa , nie rozumiem zdziwienia żadna nowość. Koronawirus zmutował kilkukrotnie i jeszcze sporo razy więcej zmutuje-Podstawowa lekcja biologii w szkole średniej.

SurrealistycznyD
Posty: 25 (po ~34 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
SurrealistycznyD
  30 marca 2020

i co w związku z tym ?

Chejter
Chejter
  31 marca 2020

to że zdchniecie bo jestescie słabymi jednostkami

SurrealistycznyD
Posty: 25 (po ~34 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
SurrealistycznyD
  6 kwietnia 2020

Poza tym wszystko dobrze ;)

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  6 kwietnia 2020

Ten wirus zmutował już dawno. Biedni nieświadomi ludzie. Politycy dobrze wiedzą co robią oni mają zadanie nas uśmiercić ! Obudźcie się błagam i tak już na późno. Teraz ludzie będą umierać w domach !Trzy miesiące temu latałem po YT. Ostrzegałem. Polska telewizja bierze udział w tej zbrodni specjalnie gadali że dzieci to nie zabija, a to zabija wszystkich jednych szybciej innych wolniej. Ponad połowa ludzkości umrze !

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  6 kwietnia 2020

wziac: Tak zmutował 40 razy. Ale kobieto jakie to ma znaczenie ? Jedyne takie że jest teraz bardziej śmiertelny i zakaźny. Zobacz w TV o tym nie mówią dlaczego ? Głupi są ? Niewykształceni ? Błagam obudźcie się serce mi krwawi jak na to patrzę.

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  6 kwietnia 2020

Jeszcze jedno nie pocieszajcie się jak wyzdrowiejecie po zakażeniu bo można zarazić się ponownie o ile w ogóle przeżyjecie pierwsze zakażenie ! To jest zamknięte koło ! Ja już mam tylko nadzieję że ludzkość przetrwa chodź marne szanse większość idzie na rzeź jak baranki boże..

Chejter
Chejter
  6 kwietnia 2020

a coś pozytywnego?

DamaPik
DamaPik
  6 kwietnia 2020

Koronawirus już się zbliża, już puka do Twych drzwi.Pobiegniesz go przywitać, z radości serce drży... d83cdfb6

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.