Czagataj
Czagataj
  18 marca 2020 (pierwszy post)

Wpierw wprowadzenie do tematu:

https://www.youtube.com/watch?v=6nIkWVu4NDc

Odczuwacie czasem po czymś lub po kimś pustkę?
Jak sobie z tym radzicie? Czy nie przykładacie wagi do takich rzeczy?

„Rozumny nie zasiada, by lamentować, lecz z radością bierze się do pracy, aby naprawić doznane krzywdy.” - William Shakespeare. Zgadzacie się z nim?
Czym Wam się najlepiej tuszuje negatywne uczucia? Jest coś takiego?

zly
zly
  21 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: I co ci zrobiła ta męska jak cię dopadła?

przyprowadzila ciebie i torturowala mnie odbywając z toba stosunek analny na moich oczach xDDD
Czagataj
wpis jest ukryty
Czagataj
Czagataj
  21 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Aż za bardzo,ale w przyrodzie nic nie ginie,martwi mnie tylko do jakich niecnych celów zostanie wykorzystane pod nieobecność tutaj,moja ciemna strona jest moja i tylko moja.😂


Gdyby była tylko Twoja, to by przy Tobie została. No ale tutaj tak już jest. Na moderatora trzeba mieć zaświadczenie o niepełnosprawności.

Konto usunięte
Konto usunięte: przyprowadzila ciebie i torturowala mnie odbywając z toba stosunek analny na moich oczach xDDD


Nigdy nie bawiły mnie gejowskie gierki. Ja wiem, że wypierasz z siebie tamto zdarzenie. Dobrze, że pęknięty kondom wyjęli ci na SoRze, po tym jak do miecza pielęgniarzowi klęknąłeś, bo mogło być gorzej.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  21 marca 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale tutaj tak już jest.

Trochu gorzkich żali wylał bym tutaj pod adresem zdjęć pani moderator ,która usunęła mój zaciemniony profil ze światełkiem w tle ,ale co to zmieni. Bez łez. W sumie ten anonimowy ludek nawet mi się podoba ,znowu mam włosy 😂 o ironio to jest dopiero zakłamanie.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Czagataj
Czagataj
  21 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Trochu gorzkich żali wylał bym tutaj pod adresem zdjęć pani moderator ,która usunęła mój zaciemniony profil ze światełkiem w tle ,ale co to zmieni.


Nic nie zmieni. Tu występuje dogmat ich nieomylności. A biorą na oczko nawet analfabetów.
piekloWgDantego
piekloWgDantego: W sumie ten anonimowy ludek nawet mi się podoba ,znowu mam włosy 😂 o ironio to jest dopiero zakłamanie.

Jakby nie mogło być tak jak gdzie indziej, że możesz mieć avatar i bez zdjęcia. Ale ich uzwojenie nawet nie jest wtórne, tego nie przewiniesz....
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  21 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ich uzwojenie nawet nie jest wtórne, tego nie przewiniesz....

A ostatnio bawie się z transformatorami ,figury Lichtenberga,mówi ci to coś? Fajna sprawa.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Czagataj
Czagataj
  21 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: A ostatnio bawie się z transformatorami ,figury Lichtenberga,mówi ci to coś?


Jakoś nie bardzo. Chociaż pracowałem trochę jako elektryk....:ninja:
Miałem kiedyś zajawkę na zabawki elektryczne ale po nich często trzeba było w domu z korkami się bawić.
I mimo, że byłem elektrykiem, to bez wykształcenia w tym kierunku...
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  21 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: I mimo, że byłem elektrykiem, to bez wykształcenia w tym kierunku...

To ja teraz to mam,musiałbym chociaż sepowskie zrobić ,w razie "w" chociaż jakaś podkładka będzie.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Czagataj
Czagataj
  21 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: To ja teraz to mam,musiałbym chociaż sepowskie zrobić ,w razie "w" chociaż jakaś podkładka będzie.


Wypadałoby je zrobić. Ja się nie widziałem w tym. Za dużo zleceń, za dużo pracy. Jedyne co było dobre w tej pracy, to były pieniądze. Chciałem tylko zobaczyć jak to jest być pod napięciem. Kiedyś chciałem iść do technikum elektrycznego.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  21 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Za dużo zleceń, za dużo pracy. .

To chyba dobrze , przy nadmiarze można przebierać w ofertach,bierzesz to co najlepsze.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Czagataj
Czagataj
  21 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: To chyba dobrze , przy nadmiarze można przebierać w ofertach,bierzesz to co najlepsze.


Panie przez te nadmiary pracy człowiek tylko garba dostaje. Inwestowałem w akcje a wiesz co się teraz dzieje. :D
Pieniądze i brak czasu to nie wszystko, co w życiu potrzebne. Kryzys który przyjdzie wszystko zmiecie. Będziesz szedł z walizką pieniędzy do sklepu po sam chleb. :D
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  21 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Będziesz szedł z walizką pieniędzy do sklepu po sam chleb. :D

Chyba,że kultujesz tradycji i oszczędziłeś sabatnik który tak ci zawadza,na strychu co roku masz który qwintal zboża i babcię która wie jak chleb upiec.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Czagataj
Czagataj
  21 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: hyba,że kultujesz tradycji i oszczędziłeś sabatnik który tak ci zawadza,na strychu co roku masz który qwintal zboża i babcię która wie jak chleb upiec.

Pieca to raczej nie ma. Dałoby się taki zrobić...
Babcia się ostała, gorzej z tym zbożem. :ninja:
Podobno dodrukują sporo pieniędzy a to wiadomo, że sytuacji nie pomoże. :D
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  21 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Babcia się ostała, gorzej z tym zbożem. :D

To się wymienimy ,u mnie gorzej z babcią .d83dde1c

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Czagataj
Czagataj
  21 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: To się wymienimy ,u mnie gorzej z babcią .


Odkąd dostała szklarnię 3x6 metra nigdzie się nie rusza. Nie pójdzie na żadne wymiany. :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.