RudeImagination20
RudeImagination20
  3 stycznia 2020 (pierwszy post)

Podziel sie jednym i konkretnym w ktorym na pewno wytwasz do konca 2020 a kazdy kto chce wesprzec niech skomentuje. Czasem slowa innych dzialaja motywujaco

RudeImagination20
RudeImagination20
  5 stycznia 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: RudeImagination20: Gratuluje ambicji i planu na wspaniale życie. Zycze powodzenia 😁 Wbrew pozorom wypowiedź ta ma swój sens,tylko trzeba spojrzeć na drugą stronę medalu ,ale jak w większości czytanego tekstu ,dostrzegamy tylko to,co oczywiste.😉

Domyslam sie ze napisales to dla beki bardziej aniezeli ujawniajac prawde
RudeImagination20
RudeImagination20
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: RudeImagination20: Dragon842: Raczej to nie realne ale życie lubi zaskakiwać, cóż znaleźć odpowiednią kobietę do życia ale wiadomo ciężko znaleźć gdy nie jesteś modelem dlatego po prostu w tym roku chcę mieć spokojne życie. Wiara to podstawa pamietaj A jesli chcesz odpowiednia kobiete to sam badz taki jakbys chcial zeby byla , o charakter chodzi mi. I poznawaj ich jak najwiecej , nie boj sie , podrywaj , flirtuj, caluj... Badz interesujacym facetem z pasjami Szanuję kobiety i tak jak do kobiet tak do ludzi podchodzę indywidualnie


Jak zamierzasz poznac swoja kobietę , co zrobisz zeby tak sie stalo??
Dragon842
Dragon842
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: RudeImagination20: Dragon842: Raczej to nie realne ale życie lubi zaskakiwać, cóż znaleźć odpowiednią kobietę do życia ale wiadomo ciężko znaleźć gdy nie jesteś modelem dlatego po prostu w tym roku chcę mieć spokojne życie. Wiara to podstawa pamietaj A jesli chcesz odpowiednia kobiete to sam badz taki jakbys chcial zeby byla , o charakter chodzi mi. I poznawaj ich jak najwiecej , nie boj sie , podrywaj , flirtuj, caluj... Badz interesujacym facetem z pasjami Szanuję kobiety i tak jak do kobiet tak do ludzi podchodzę indywidualnieJak zamierzasz poznac swoja kobietę , co zrobisz zeby tak sie stalo??

Nie szukam na siłę już raz takie szukanie doprowadziło mnie na dno
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Domyslam sie ze napisales to dla beki bardziej aniezeli ujawniajac prawde

I tak i nie. Paczka papierosów kupiona w sklepie powoli staje się luksusem,na który trzeba ciężko pracować. Chcąc palić trzeba ciągle podejmować nowe wyzwania ,rozwijać się i udoskonalać,aby móc podążać za postępem z którego profity pozwolą kupić dzień w dzień dwie paczki fajek.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Damian241
Damian241
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli nie wiesz dokad zmierzasz i zycie popycha cie tam gdzie zaqieje wiatr.. Zycze przebudzenia i znalezienia motywacji w sobie


Bo nie mam postanowień noworocznych? ech... niech już stracę i doprecyzuje nieco bo widzę że herezje z du.... py wywnioskowałeś. Otóż. ja nie muszę czekać na nowy rok, by do czegoś się zadeklarować. Żyję sobie takim systemem dniowym i zadaniowym. Stawiam sobie cele na bieżąco, a gdy do czegoś się przekonam to wtedy to powoli realizuje. Natomiast ta cała idea postanowień noworocznych, to jest nic innego jak: wystartował jak lew i padła jak mucha- na zmiany trzeba być gotowym i samemu ich chcieć, a nie że moda, rodzina, presja społeczna itp....
RudeImagination20
RudeImagination20
  6 stycznia 2020
Damian241
Damian241: RudeImagination20: Czyli nie wiesz dokad zmierzasz i zycie popycha cie tam gdzie zaqieje wiatr.. Zycze przebudzenia i znalezienia motywacji w sobie Bo nie mam postanowień noworocznych? ech... niech już stracę i doprecyzuje nieco bo widzę że herezje z du.... py wywnioskowałeś. Otóż. ja nie muszę czekać na nowy rok, by do czegoś się zadeklarować. Żyję sobie takim systemem dniowym i zadaniowym. Stawiam sobie cele na bieżąco, a gdy do czegoś się przekonam to wtedy to powoli realizuje. Natomiast ta cała idea postanowień noworocznych, to jest nic innego jak: wystartował jak lew i padła jak mucha- na zmiany trzeba być gotowym i samemu ich chcieć, a nie że moda, rodzina, presja społeczna itp....


No i o taka odpowiedz prosilem:P Ludzie boja sie zmian , wychodzic ze swojej strefy bezpieczenstwa i komfortu. Zgadzam sie trzeba samemu chciec i dzialac 💪
RudeImagination20
RudeImagination20
  6 stycznia 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: RudeImagination20: Domyslam sie ze napisales to dla beki bardziej aniezeli ujawniajac prawde I tak i nie. Paczka papierosów kupiona w sklepie powoli staje się luksusem,na który trzeba ciężko pracować. Chcąc palić trzeba ciągle podejmować nowe wyzwania ,rozwijać się i udoskonalać,aby móc podążać za postępem z którego profity pozwolą kupić dzień w dzień dwie paczki fajek.😉


Ciekawa teoria aczkolwiek warto ta energie i pieniadze inwestowac w cos bardziej przydatnego w zyciu.. Np. Rozwoj siebie , pasji albo chciaz dobrowolna pomoc osobie czy organizacji
RudeImagination20
RudeImagination20
  6 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: RudeImagination20: Dragon842: RudeImagination20: Dragon842: Raczej to nie realne ale życie lubi zaskakiwać, cóż znaleźć odpowiednią kobietę do życia ale wiadomo ciężko znaleźć gdy nie jesteś modelem dlatego po prostu w tym roku chcę mieć spokojne życie. Wiara to podstawa pamietaj A jesli chcesz odpowiednia kobiete to sam badz taki jakbys chcial zeby byla , o charakter chodzi mi. I poznawaj ich jak najwiecej , nie boj sie , podrywaj , flirtuj, caluj... Badz interesujacym facetem z pasjami Szanuję kobiety i tak jak do kobiet tak do ludzi podchodzę indywidualnieJak zamierzasz poznac swoja kobietę , co zrobisz zeby tak sie stalo?? Nie szukam na siłę już raz takie szukanie doprowadziło mnie na dno


Na pewno bedziesz mial spokojne zycie , moze znajdziesz kobiete a wlasciwie ona ciebie ale pytanie czy bedziesz wtedy szczesliwy??
Dragon842
Dragon842
  6 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: RudeImagination20: Dragon842: RudeImagination20: Dragon842: Raczej to nie realne ale życie lubi zaskakiwać, cóż znaleźć odpowiednią kobietę do życia ale wiadomo ciężko znaleźć gdy nie jesteś modelem dlatego po prostu w tym roku chcę mieć spokojne życie. Wiara to podstawa pamietaj A jesli chcesz odpowiednia kobiete to sam badz taki jakbys chcial zeby byla , o charakter chodzi mi. I poznawaj ich jak najwiecej , nie boj sie , podrywaj , flirtuj, caluj... Badz interesujacym facetem z pasjami Szanuję kobiety i tak jak do kobiet tak do ludzi podchodzę indywidualnieJak zamierzasz poznac swoja kobietę , co zrobisz zeby tak sie stalo?? Nie szukam na siłę już raz takie szukanie doprowadziło mnie na dnoNa pewno bedziesz mial spokojne zycie , moze znajdziesz kobiete a wlasciwie ona ciebie ale pytanie czy bedziesz wtedy szczesliwy??

Nie wiele potrzeba do szczęścia, trzeba cieszyć się tym co człowiek posiada. W życiu nic nie miałem, gdy zaczynałem dorabiać się w życiu nie miałem nic bo zaczynałem od zera dlatego nie oczekuje wiele ale dając też coś od siebie.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  6 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwoj siebie , pasji albo chciaz dobrowolna pomoc osobie czy organizacji

Zrozum,że ta "paczka fajek"jest synonimem tego wszystkiego. Jeśli pod koniec 2020 ciągle będzie mnie stać na paczke fajek(przy pierdylionie normalnych wydatków jakie idą na utrzymanie domu i rodziny)tzn.,że wszystkie cele na ten rok zostały osiągnięte. Dosłowniej już tego nie wyrłumaczę.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.