SebastianOfficiall
SebastianOfficiall
  17 grudnia 2019 (pierwszy post)

Mam takie skromne pytanie;
Jak często oddajcie głosy na portalu ?
Czy są to częściej głosy na TAK ❤ czy raczej na NIE ❌ ?

Dragon842
Dragon842
  18 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam takie skromne pytanie; Jak często oddajcie głosy na portalu ? Czy są to częściej głosy na TAK ❤ czy raczej na NIE ❌ ?

Rzadko głosuje, wolę poznać niż oceniać.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A Czy waszym zdaniem lepsze było głosowanie od 1 do 11 ?

Zdecydowanie lepsza była ta skala ocen od 1 do 10 + 11.
HardStyled83ddd0a
AbilSufiangmailc
AbilSufiangmailc
  19 grudnia 2019

Tak x

Avatar użytkownika MichalOsoAngelMichalOsoAngel
Posty: 4 (po ~240 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MichalOsoAngel
  20 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Angel666: A co powiecie o głosach NIE X od osób których nie dotknęlibyście nawet patykiem ? JAKI mają w tym cel? np. 60 letnia paskuda?Po to jest ta opcja i każdy ma prawo do głosu. Czy Tobie się to podoba czy nie. Wszedłem na Twój profil zobaczyłem i również dał bym nie. Jeżeli tak Ci na tych głosach zależy, możesz winić tylko siebie za negatywne oceny. Pozdro dziadek 👍

Haha, teraz mnie rozśmieszyłeś gówniarzu d83dde03 z reputacją na minus , nic nie mam do gejów ale nie pisz do mnie.
Sebastjano
Sebastjano
  25 grudnia 2019
Angel666; Bez bluznierstw, rozumiem zażenowanie, ale trochę dyscypliny
Dragon842
Dragon842
  26 grudnia 2019

Święta i po świętach, czas wracać do szarej rzeczywistości bo czas tak szybko płynie. Lubię poznawać ciekawych ludzi i rozmawiać na każdy temat, oczywiście nie jestem desperatem szukającym miłości na siłę ale przelotne związki też mnie nie interesują. Szanuje kobiety ale siebie również, mówi się że szacunek nie należy się tym którzy go oczekują i wymagają ale tym którzy na niego zasługują dlatego człowiek powinien szanować siebie i innych. Często piszę spontanicznie dlatego czasami moje wypowiedzi są trochę dłuższe, piszę to co myślę i czuję kierując się sercem i rozumem. Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

BananowySernik
BananowySernik
  26 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Święta i po świętach, czas wracać do szarej rzeczywistości bo czas tak szybko płynie. Lubię poznawać ciekawych ludzi i rozmawiać na każdy temat, oczywiście nie jestem desperatem szukającym miłości na siłę ale przelotne związki też mnie nie interesują. Szanuje kobiety ale siebie również, mówi się że szacunek nie należy się tym którzy go oczekują i wymagają ale tym którzy na niego zasługują dlatego człowiek powinien szanować siebie i innych. Często piszę spontanicznie dlatego czasami moje wypowiedzi są trochę dłuższe, piszę to co myślę i czuję kierując się sercem i rozumem. Zawsze chętnie pogadam na każdy temat, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie.


Dokładnie, złota myśl 🍺
Dragon842
Dragon842
  26 grudnia 2019

Dziękuję bardzo

Polskarzecz
Polskarzecz
  7 stycznia 2020

Nie trawię,po prostu nie rozumiem po co kobieta która daje x (nie) wchodzi potem na Twój profil.U mnie to działa w dwie strony.Nie to nie.Rownouprawnienie.Dajesz nie i chcesz mnie oglądać? Chyba na czarnej liście

MateGreen
MateGreen
  8 stycznia 2020

Nie głosuję pierwszy xD A odwzajemniam się tym, co dostanę. To chyba całkiem dobra opcja, chociaż parę ,,księżniczek" mnie poblokowało, kiedy dostały na ,,nie" :D :D :D haha

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.