marzycielka1512
marzycielka1512
  23 października 2019 (pierwszy post)

;-) dla mnie to relaks, odpoczynek, przyjemność,oderwanie się trochę od obowiązków.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 października 2019
Damian241
Damian241: Kiedyś jak byłem na grzybach to chyba z 20 na raz z drzewa na mnie wleciało.


To musiał być atak Grupowy na ciebie :)
Damian241
Damian241: To jest badziestwo gorsze od tych normalnych kleszczy mowie ci

Zapewne tak jest. Od tych Normalnych kleszczy nie latających to się już nabawiłem wczesnej Boreliozy w 2017r.
HardStyled83ddd0a
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  26 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak człowiek kochany, to smucisz się losem biednej muchy w zupie. Oglądałem rybę poza środowiskiem naturalnym i wyglądała smutno. Podobnie z człowiekiem, jego naturalnym środowiskiem jest życie w miłości.
Młode chłopaki, a narzekają jak starsi ludzie. Bardzo zabawni. :D

Damian241
Damian241
  26 października 2019
Owad
Owad: To musiał być atak Grupowy na ciebie :)


Ty bo one grupowo atakują. Po prostu późną jesienią tego dziadostwa przeważnie w lasach liściastych na drzewach jest multum.
Owad
Owad: Od tych Normalnych kleszczy nie latających to się już nabawiłem wczesnej Boreliozy w 2017r.


Masz Borelioze to przykre. Mnie się udało, w zyciu jak na razie miałem chyba ze 4 kleszcze, ale jakoś się udało że żaden we mnie nic nie wstrzyknął. No chyba że wirus uaktywni się dopiero na starość ale wątpię w to :)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 października 2019
Damian241
Damian241: Masz Borelioze to przykre.

Miałem a czy ja mam nadal nie wiem, nie badałem się od tamtej pory na to.
Damian241
Damian241: Mnie się udało, w zyciu jak na razie miałem chyba ze 4 kleszcze, ale jakoś się udało że żaden we mnie nic nie wstrzyknął.


To jak ich w życiu miało kilka i od jakiegoś czasu unikam Spacerów. Ale co z tego jak takiego kleszcza byle gdzie można się nabawić.
Damian241
Damian241: No chyba że wirus uaktywni się dopiero na starość ale wątpię w to :)

Może tak być, lepiej iść się udać lekarz i po pytać się go to, może już się coś rozwija w twoim organizmie a ty nie wież o tym.
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  26 października 2019

Borelioza z tego co słyszałem to jest niewyleczalna. Można ją jedynie przystopować silnymi lekami, ale w zupełności wyleczyć już nie. Nie będziesz leczył się, to na starość po kręci ci ręce nogi i tyle będziesz miał z tego. Oczywiście ja lekarzem nie jestem ale tak kiedyś słyszałem w programie dokumentalnym na temat tej choroby:)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: Nie będziesz leczył się, to na starość po kręci ci ręce nogi i tyle będziesz miał z tego.

Kiedyś mi wskazującego palca wykręcało.
Damian241
Damian241: Oczywiście ja lekarzem nie jestem ale tak kiedyś słyszałem w programie dokumentalnym na temat tej choroby:)

Pasuje się udać. Ale wtedy w 2017r nic mi na to nie przepisali i tak po prostu do domu puścili z szpitala, dali tylko leki na ciśnienie bo a to tam wylądowałem a Borelioze przypadkowo wykryli wczesna czy podejrzewali, musiał bym w wypis zobaczyć.
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  26 października 2019

Nom na razie palec a za kilka latek cała rączka i tak to się rozkręci że z czasem całego cię chłopaku pokręci.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 października 2019
Damian241
Damian241: Nom na razie palec a za kilka latek cała rączka i tak to się rozkręci że z czasem całego cię chłopaku pokręci.

To nic, pokręci to trudno :)
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  26 października 2019
Owad
Owad: To nic, pokręci to trudno :)


Bez obaw! Może nie będzie tak źle, jak to o tym głos doktór w TV.
Ach...normalnie od tego ciągłego stukania w klawe, to aż nieco zrobiło mi się pusto w brzuszku. Jak myślisz kolego. Co nam dobrego pozostało jeszcze w Twojej lodóweczce? :)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 października 2019
Damian241
Damian241: Co nam dobrego pozostało jeszcze w Twojej lodóweczce? :)


:piwo:

Hahaha
Damian241
Damian241: Bez obaw! Może nie będzie tak źle, jak to o tym głos doktór w TV.

Pożyjemy zobaczymy.
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  26 października 2019

Nie nie nie i jeszcze raz nie. Browar odpada bo znowu zaśniemy przy kompie jak ostatnim razem :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.