marzycielka1512
marzycielka1512
  23 października 2019 (pierwszy post)

;-) dla mnie to relaks, odpoczynek, przyjemność,oderwanie się trochę od obowiązków.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  23 października 2019

Niestety zostali tutaj sami realiści,tak twardo stąpający po ziemi ,aż grunt pod ich stopami pęka.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  23 października 2019

Uwielbiam spacerować wieczorem w mieście. Przepiękne światła, muzyka odpowiednio dobrana i oczami mogę sobie nadawać odpowiedni walor otoczeniu- ostatnio dominują lata 20 XX wieku. Można rymować. Nadawać odpowiedni rytm. Bez kijków z takim balansem na jaki chcemy, jak mawia mój towarzysz podróży "nie sztywniutko". Odczuwam niebywałą radość wtedy i jak staram się też nadać temu element humorystyczny. Przed zmierzchem też jest ładnie, gwiazdy i księżyc. A teraz marzy mi się samotne biwakowanie w ładnym miejscu.

Kapcper
Posty: 1 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kapcper
  24 października 2019

zależy co uważasz za długi spacer dla mnie może być taki i do 10 km a w towarzystwie zacnej damy przejdę drugie tyle

Dragon842
Dragon842
  25 października 2019

Fotka to specyficzne miejsce i portal internetowy, można poznać wartościowych ludzi ale są też tacy co oceniają powierzchownie. Niestety tych drugich jest sporo więcej, oczywiście do ludzi trzeba podchodzić indywidualnie. Ja właśnie jadę do pracy, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

GRADEK83
GRADEK83
  25 października 2019

ponoć kleszcze dostały skrzydeł :/

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  25 października 2019
Kapcper
Kapcper: przejdę drugie tyle

Na pewno podczas mikro-przygody w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.
Konto usunięte
Konto usunięte: ponoć k


Żołnierz RP swoim przykładem postawy obywatelskiej daje innym wzorowy przykład służby drugiemu, pokrzywdzonemu człowiekowi. Tak pięknie Radosławie wcielasz je w życie na forum.
Konto usunięte
Konto usunięte: kleszcze dostały skrzydeł :/

Tak, a Batman z cienia doliny Hinnon. A co u Gandalfa?
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ponoć kleszcze dostały skrzydeł :/


Gradziu ale one zawsze były :) to inna odmiana, ale teraz bzdety wyborcze się skończyły jakiś temat media muszą podjąć.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  25 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
anfet4minka
anfet4minka: Gradziu ale one zawsze były

A ja myślałem że pajęczaki nie latają :/
Ale to tylko
Medialna gra słów
"Latające kleszcze" to potoczna nazwa dla strzyżaka jeleniego - gatunku owada z rodziny narzępikowatych. Lasy Państwowe za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku wydały ostrzeżenie przed tymi małymi pasożytami.

oam
oam
  26 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się czy jest tu ktoś kto uwielbia długie spacery
Ja lubię. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: "Latające kleszcze" to potoczna nazwa dla strzyżaka jeleniego - gatunku owada z rodziny narzępikowatych. Lasy Państwowe za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku wydały ostrzeżenie przed tymi małymi pasożytami.
Byłam w parku ii usiadły na mnie 3 szt tego czegoś, a może to ten sam tylko 3x mnie chcial dotknąć? :P Jak usiadl mi na dłoni to nawet nie poczułam, podobno ciezko to zgnieść bo jakiś pancerz ma.. Ode mnie dostał pstryczka. :D
GRADEK83
GRADEK83
  26 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno ciezko to zgnieść bo jakiś pancerz ma.. Ode mnie dostał pstryczka. :D

Ja chyba jeszcze nie spotkałem na działce tak w pionie chmara muszek latała tylko :D Na zdjęciu widać że napakowany :D
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  26 października 2019

Jak człowiek radosny to żadna przeciwność losu nie jest mu straszna. Raduje się obecnością przyrody ożywionej. :)

Damian241
Damian241
  26 października 2019

Te latające kleszcze to ja już widziałem z 10/eć lat temu

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 października 2019
Damian241
Damian241: Te latające kleszcze to ja już widziałem z 10/eć lat temu

A ja jeszcze nie widziałem :(
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  26 października 2019

To się ciesz bo bys musiał uciekać od tego. Kiedyś jak byłem na grzybach to chyba z 20 na raz z drzewa na mnie wleciało. To jest badziestwo gorsze od tych normalnych kleszczy mowie ci

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.