DzejSi85
DzejSi85
  19 października 2019 (pierwszy post)

Jak walczyć z depresją d83dde13

Damianek44
Posty: 2 (po ~94 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Damianek44
  20 października 2019

tylko farmakologicznie muj kolega juz 16 lekow zmienial i zadne w miare nie pomagaja trzeba probowac dalej

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019
Damianek44
Damianek44: olega juz 16 lekow

Jedno trzeba przyznać, uparty jest. Ciągle chce tkwić w chorobie. Wszystko jest kwestią myślenia o tym co nas otacza.
Damianek44
Posty: 2 (po ~94 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
Damianek44
  20 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciągle chce tkwić w chorobie.

a moze to choroba chce tkwic w nim nigdy nie byles hory to nie wiesz jak to jest
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019

A może ma po prostu wg psychologii typ osobowości melancholijny?
Czym jest choroba? Czym jest grzech?
Jedno i drugie jest odstępstwem od tego co naturalne. Naturalne jest życie, kochanie.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  20 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak walczyć z depresją


nie słuchaj rad typu "chłopie weż się w garśc", idź do lekarza, rozpocznij terapię, im wcześniej tym lepiej,
sam sobie nie pomożesz, zapętlisz się

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

DzejSi85
DzejSi85
  20 października 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: DzejSi85: Jak walczyć z depresją nie słuchaj rad typu "chłopie weż się w garśc", idź do lekarza, rozpocznij terapię, im wcześniej tym lepiej, sam sobie nie pomożesz, zapętlisz się

To dobra rada :)
SPOLECZNAPAT0L0GIA
SPOLECZNAPAT0L0GIA
  20 października 2019

Idź na imprezę, powyrywaj jakieś szony na drinka, nie trać czasu na zastanawianie się po co to wszystko i usuń konto na fotce

Pure4
Pure4
  21 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak walczyć z depresją

BabaxJaga
BabaxJaga: nie słuchaj rad typu "chłopie weż się w garśc", idź do lekarza, rozpocznij terapię, im wcześniej tym lepiej,

^ dokładnie to.
Depresja to zaburzenie psychiczne, które wymaga odpowiedniego, profesjonalnego leczenia.
Być może nie potrzebujesz leków, a kilku spotkań z psychoterapeutą? O tym zadecyduje lekarz.
W każdym razie w tym nie pomaga wyjście na imprezę, seks czy rwanie panienek. Nie jest to także kwestia "zmiany myślenia" - ot, "przestań mieć depresję". To tak nie działa. Gdyby tak było, każdy by szybko z tego wychodził, a tymczasem depresja jest już chorobą cywilizacyjną.
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  21 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Żadnej farmakologii. Depresja to stan umysłu, trzeba inaczej spojrzeć na świat i prawdziwą wartość, która daje szczęście - Miłość. Powodzenia drogi przyjacielu. Nawet współczuciem można się radować.


Chyba nie masz pojęcia o czym mówisz..
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  21 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie masz pojęcia o czym mówisz..


No niestety on nie z tej planety.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  21 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: No niestety on nie z tej planety.


Muszę się z Tobą zgodzić. Facet odleciał.
Nie wiem czy zdaje sobie sprawę z faktu, że każda mania (a on manię przejawia), to również zaburzenie psychiczne. To również tak jak deprecha jest spowodowane nieprawidłowościami w produkcji noradrenaliny i serotoniny.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  21 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czym jest choroba? Czym jest grzech? Jedno i drugie jest odstępstwem od tego co naturalne.


Czytam i tak sobie myślę, skąd taka teoria u chyba młodego człowieka? Rozpatrywanie choroby i grzechu w kategoriach czy jest to odstępstwem od normalności? A czymże zatem jest normalność? Dla każdego może być czymś innym. Jest takie powiedzenie "nie potępiaj mnie bo grzeszę inaczej niż ty" A co do depresji, to jak każda choroba, bo to jest choroba, wymaga leczenia. Nie można myśleć że sama przejdzie. Przejść może katar, po tygodniu lub 7 dniach. Pozdrawiam

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  21 października 2019
Aganiok22
Aganiok22: A co do depresji, to jak każda choroba, bo to jest choroba, wymaga leczenia. Nie można myśleć że sama przejdzie. Przejść może katar, po tygodniu lub 7 dniach. Pozdrawiam

sama chyba nie przejdzie. mysle jednak, ze slonecznaowieczka ma wiele racji piszac, ze to zaburzenie pewnej rownowagi organizmu. moze w niektorych przypadkach, kiedy znajdzie sie przyczyne tego zaburzenia, da rade do rownowagi wrocic?
co do farmakologii to niestety ale ludzie jej naduzywaja, zapominajac ze wiele chorob itd. mozna wyleczyc / uniknac w bardziej naturalny sposob.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  21 października 2019
leon28
leon28: Aganiok22: A co do depresji, to jak każda choroba, bo to jest choroba, wymaga leczenia. Nie można myśleć że sama przejdzie. Przejść może katar, po tygodniu lub 7 dniach. Pozdrawiam sama chyba nie przejdzie. mysle jednak, ze slonecznaowieczka ma wiele racji piszac, ze to zaburzenie pewnej rownowagi organizmu. moze w niektorych przypadkach, kiedy znajdzie sie przyczyne tego zaburzenia, da rade do rownowagi wrocic? co do farmakologii to niestety ale ludzie jej naduzywaja, zapominajac ze wiele chorob itd. mozna wyleczyc / uniknac w bardziej naturalny sposob.


Wiesz doskonale że przyczyny depresji bywają różne. Ja miałam na myśli te które są wywołane stanami chorobowymi. Bo takie też się zdarzają. I na nie niestety bez farmakologi nic nie poradzisz. A deprechę taką babska to ja mam co tydzień i z taką to sobie na szczęście jakoś radzę środkami "domowymi" d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  21 października 2019
Aganiok22
Aganiok22: A deprechę taką babska to ja mam co tydzień i z taką to sobie na szczęście jakoś radzę środkami "domowymi"

mowia, ze zakupy poprawiaja humor. bylem kupic 5kg ziemniakow. nie pomoglo. dopiero jak je w plynie kupilem, to humor sie poprawil.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.