leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  13 października 2019 (pierwszy post)

czemu w polsce nikt tego nie robi? jak myslicie, czy to mogloby sie to sprawdzic w naszych warunkach?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  20 października 2019

Na pewno nigdy nie powiem że dał go bóg ojciec bo bym skłamała i była hipokryką. Na świat wydałam go ja, ciąże znosiłam ja, a nie Twój bóg. Pamiętaj natomiast że dużo dzieci rodzi się dzięki nauce bo innej możliwości nie ma. Koszty jakie ponosi się dziecko a to ciekaw,
Bardziej był się zajęła faktem czemu rodziny maja po 5-10 dzieci i są tak dysfunkcyjne że oddają je państwu żeby każdy pracujący utrzymywał. Nie denerwuje się wcale, ale Ty i owszem. Tak jestem szczęśliwa i to bardzo bo mam przy sobie osoby które kocham, mój cel przeżyć swoje żyjecie najlepiej jak potrafię i cieszyć się nim. Masz jeszcze jakiś problem? Może Ci psychiatra by pomógł.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019

Powiem Tobie tak, gdy już wszystko stracisz prawdziwym domem dla dziecka będziesz Ty sama i Twoja miłość, przytulenie na przykład. Gdy Ciebie zabraknie-umrzesz, zawsze będzie mogło do Niej (Miłości) wrócić.

anfet4minka
anfet4minka: Nie denerwuje się wcale, ale Ty i owszem

Nie denerwują mnie kłamstwa, bo niby czemu mają? d83dde0a
anfet4minka
anfet4minka: żyjecie najlepiej jak potrafię

Nie dążysz do większego szczęścia? Jaki cel ma Twoje życie? Aby tylko osiągnąć własne , ziemskie szczęście? Czy to nie egoistyczne, skoro kochasz i założyłaś rodzinę? Chcesz się cieszyć nim, a co Tobie radość?
anfet4minka
anfet4minka: Bardziej był się zajęła faktem czemu rodziny maja po 5-10 dzieci i są tak dysfunkcyjne że oddają je państwu żeby każdy pracujący utrzymywał.

I znów traktujesz dzieci jak problem i przedmiot, przecież jesteś matką, powinnaś bardziej rozumieć, że to stworzenia czujące i kochające. Chcesz by Ciebie, ktoś traktował jak przedmiot i w taki sposób o Tobie mówił?
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: użo dzieci rodzi się dzięk

Dużo też się nie rodzi mimo pomocy nauki i tego, że rodzice są zdrowi. Dużo ludzi też umiera, mimo niby terapii, która pomaga innym, tylko nie im. Dlaczego?
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  20 października 2019

Owieczko ja wiem że jesteś na etapie miłość do wszyskich bo tak karze Twój bóg, ale doprawdy powiem Ci zajmij się własnym życiem, swoimi problemami i nie nauczaj innych co jest dla nich najlepsze. Twój bóg nie byłby z tego faktu zadowolony. Żyj i daj innym żyć jak chcą. Być może pomyliłeś portale na przeznaczeni.pl odnajdziesz swoje przeznaczenie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019

Dziękuję za rozmowę. Szkoda, że nie odpowiedziałaś na moje pytania o cel swojego życia. Z mojego punktu widzenia, smutno byłoby patrzyć na dziecko, którego rodzic wylicza koszty Jego utrzymania, rozwijania pasji. Natomiast odczuwałbym ogromną radość widząc miłość rodzica do własnego dziecka, życia skromnego i uczciwego, wypełnionego ich wspólną miłością.
Odnalazłem swoje przeznaczenie. :) Jest to życie miłością i wolne od kłamstw, a co ma być to będzie, ufam Bogu.

Damian241
Damian241
  20 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo też się nie rodzi mimo pomocy nauki i tego, że rodzice są zdrowi. Dużo ludzi też umiera, mimo niby terapii, która pomaga innym, tylko nie im. Dlaczego?


Wiem do czego zmierzasz, ale bog nie ma z tym nic wspolnego. Zauwaz,ze ludzie zli okrutni pozbawieni ludzkich uczuc, tez maja potomstwo, a przeciez zeby bylo tak jak insynnujesz to przeciez nie mieliby wlasnych dzieci, bo bog wedlug koscioka nie popiera zla i z gory pietnowalby takich osobnikow.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  20 października 2019

Owieczko polecam historie filozofii pana Tatarkiewicza, może coś zrozumiesz. Bo na chwilę obecna jesteś oderwany od rzeczywistości. Być może to rodzaj terapii ale popadanie ze skrajności w skrajność no nie jest antidotum.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019

Nie oceniam kto jest zły i kto zasługuje na potomstwo, a kto nie. Ciekawe, że poważny świat wmawia ludziom, że seks został stworzony dla przyjemności i to nazywa odpowiedzialnością? Czyli kupowanie lizaków dla samej przyjemności jest odpowiedzialnością zamiast chleba, który daje życie?
Konsekwencją seksu są narodziny i umiejętność wzięcia odpowiedzialności za życie dziecka jest miarą dojrzałości do podjęcia współżycia między partnerami.
Pana Tatarkiewicza, ładne nazwisko, brzmi jak pisarz książek dla dzieci i młodzieży.

Damian241
Damian241
  20 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oceniam kto jest zły i kto zasługuje na potomstwo, a kto nie. Ciekawe, że poważny świat wmawia ludziom, że seks został stworzony dla przyjemności i to nazywa odpowiedzialnością? Czyli kupowanie lizaków dla samej przyjemności jest odpowiedzialnością zamiast chleba, który daje życie? Konsekwencją seksu są narodziny i umiejętność wzięcia odpowiedzialności za życie dziecka jest miarą dojrzałości do podjęcia współżycia między partnerami.


Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019

Przepiękny limeryk, chyba w stylu Bolesława Leśmiana. :D

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że nie odpowiedziałaś na moje pytania o cel swojego życia.

na najprostrze pytania czasem najtrudniej odpowiedziec, albo tak sie nam tylko wydaje
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  30 października 2019

Bóg, miłość, braterstwo i jedność, sprawiedliwość, łagodność, równość i coś jeszcze.... dużo osób rodzi się z nadzieją widzenia Boga- poznania Jego miłości.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo osób rodzi się z nadzieją widzenia Boga- poznania Jego miłości.leon28

i co sie pozniej z nimi dzieje?
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  30 października 2019

Ich potrzeba miłości jest zaspokojona. Mogą odrzucić grzech, nikt i nic więcej nie jest im potrzebny/e do bycia radosnymi. Wiecznie radośni. Wiecznie szczęśliwi, należy się radować z ich Szczęścia. Potrzeba miłości jest naturalniejsza od potrzeb fizjologicznych.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogą odrzucić grzech, nikt i nic więcej nie jest im potrzebny/e do bycia radosnymi. Wiecznie radośni. Wiecznie szczęśliwi, należy się radować z ich Szczęścia.

a akcja dzieje sie gdzie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.