Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 października 2019 (pierwszy post)

Co myślicie o tych psach po tym co się wydarzyło w Lublinie.
Są aż takie groźne?
Może jest tutaj jakiś Forumowicz co posiada Takiego Amstafa, jeżeli tak to masz/macie zaufanie do niego.

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 października 2019
Damian241
Damian241: Głód jest w stanie zmusić człowieka do najgorszych rzeczy.

Wolał bym tego nie doświadczyć.
Damian241
Damian241: Bo przecież równie dobrze mógł to zrobić wcześniej jak jego pan żył i miał się dobrze, a jednak nie zrobił tego i nie zagryzł go.

Ale ogólnikowo co ty myśli o tych psach, są zdolne zakatować człowieka lub innego Psa.
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  10 października 2019
Owad
Owad: Ale ogólnikowo co ty myśli o tych psach, są zdolne zakatować człowieka lub innego Psa.


Myślę, że to wszystko to jest kwestia wychowania. Mój kolega ma Amstaffa i dobermana. Amstaff był u niego od szczeniaka i muszę ci powiedzieć, że sam w sobie agresywny nie jest pogłaskać się da i w ogóle taka przylepa jest z niego. Natomiast dobermana nabył od znajomego już odchowany dojrzały osobnik i ten drugi już już uje... bać może hehe:)))
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 października 2019
Damian241
Damian241: Myślę, że to wszystko to jest kwestia wychowania.


No tak, ale nie raz słyszałem przypadki że pies było dobrze wychowany a potrafił zaatakować.
Damian241
Damian241: Mój kolega ma Amstaffa i dobermana.

Nie gryzą się na wzajem, to znaczy czy nie skaczą sobie do oczów.
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  10 października 2019
Owad
Owad: Nie gryzą się na wzajem, to znaczy czy nie skaczą sobie do oczów.


On trzyma ich osobno. Tak to na pewno gryźli by się, ale myślę że była by to jedyna i bardzo krótka konfrontacja, która w efekcie zakończyła by się śmiercią bądź trwałym kalectwem dobermana :)))
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: On trzyma ich osobno.

A znajomy ci opowiadał kiedyś czy psy spotkały się kiedykolwiek razem w twarz, jak tak to jaka była reakcja psów.
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  13 października 2019
Owad
Owad: A znajomy ci opowiadał kiedyś czy psy spotkały się kiedykolwiek razem w twarz, jak tak to jaka była reakcja psów.


Nie wiem. Nic nie mówił zresztą nawet nie pytałem.
GlapaL
Posty: 4 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
GlapaL
  14 października 2019

Cześć wszystkim posiadam psa rasy Amstaff ''amerykański staffordshire terrier blue,,
Sa to wspaniałe psy ale trzeba umieć je ułożyć.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.