Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  9 października 2019 (pierwszy post)

Dzień Dobry !

Patrząc na historię poprzednich pokoleń oraz na wyniki powszechnych sondaży , badań oraz statystyk naukowców lub urzędów m.in statystycznych można śmiało stwierdzić , iż kobiety cenią w mężczyznach głównie ich status społeczny ,stan majątkowy , a także prestiż gdzie oczywiście jedno z drugiego wynika , ale głównie chodzi tu o pieniądze , i jeżeli ktoś na dzień dzisiejszy twierdzi , że jest inaczej ,to zapewne jest jeszcze na etapie wiary w Św.Mikołaja. Obecnie jednostka płci pięknej , która jest stabilna finansowo zarówno jak i te które ledwo wiążą koniec z końcem nastawione są głównie na poszukiwanie samca alfa stojących najwyżej w hierarchii osób o wysokim budżecie najlepiej popartym obfitym przychodem pieniężnym , tudzież samca beta wykazującego chorobę psychiczną w postaci pracoholizmu poprzedzonego alkoholizmem pełniącego głównie funkcje dostarczyciela zasobów, jaki będzie siedział w zakładzie pracy całymi dniami od poniedziałku do niedzieli przelewając tylko wypłatę na konto potencjalnej żonie najlepiej w ogóle nie pokazując się jej na oczy , bo jeszcze nakryłby ją z kochankiem omega służącym jej tylko do zaspokojenia potrzeb seksualnych . Od X lat od pań można usłyszeć , że to mężczyzna powinien być głową rodziny odpowiadającą za jej utrzymanie w pełnym zakresie , czyli za stan konta w budżecie , a także usługi remontowo-budowlane i wszelkie prace gospodarcze w domowym gniazdku . Można by rzec , że niewiastom łatwo przychodzi mówienie o tym jaki powinien być facet i jakie powinny być jego obowiązki , ale wyrażanie zdania na temat tego czym one powinny się wykazywać w związku już nie , azaliż dlaczego tak jest ? , ponieważ ze względu na płeć uważają , że jakiekolwiek zaangażowanie i obowiązki z ich strony nie mają charakteru obligatoryjnego , bo jako panie zasługują na szczególne względy i ulgowe traktowanie dotwarzając sobie przy tym swoje wyrafinowane wymagania i poglądy , a ich kryteria wobec mężczyzn są zazwyczaj większe niż te względem samych siebie , gdyż kobieta nie jest płcią która oferuje , która chce dać , po prostu absolutnie nie można u nich spotkać cech takich jak empatia czy też jakichkolwiek przejawów altruizmu bez uprzedniego zapewnienia jej korzyści w postaci zasobów głównie finansowych .Podsumowując trzeba powiedzieć , że te istoty przypisały sobie skutecznie prawo do życia na garbie drugiego stworzenia tworząc tkz. relacje "Sługa i Księżniczka" , o czym mogą uświadomić nas poniższe statystyki GUS .



Pozwolę sobie jeszcze dodać , iż 2/3 samobójstw w Polsce to mężczyźni , zaś 80% rozwodów stoi po stronie Kobiet , i pragnę tylko dopowiedzieć , iż płci pięknej prócz przepisów prawa Pracy oraz Europejskiej Konwencji o ochronie praw Kobiet nie chroni zupełnie nic i można zupełnie oczekiwać od nich zupełnie tego samego co one narzucają mężczyznom .

Pozdrawiam prawdziwych Dżentelmenów ulegających damskiej manipulacji i życzę jak najmniejszego wyzysku energetycznego z jej strony.

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  27 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka tam drwina, bez przesady. :P Poza tym.. Kobiety to nie ludzie? To istoty nadprzyrodzone?


dokladnie - potrafia chodzic na 10-centymetrowym obcasie i regularnie sie wykrwawiaja, a zyja... Kurde zagielas mnie moim wlasnym zarcikiem i nie wiem co napisac...
oam
oam
  27 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: dokladnie - potrafia chodzic na 10-centymetrowym obcasie i regularnie sie wykrwawiaja, a zyja... Kurde zagielas mnie moim wlasnym zarcikiem i nie wiem co napisac...
Uważaj, bo jeszcze się okaże, że gryzą hahahah :DD
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć Jadzia! =)


witasz Jadzie i zwiewasz gadzie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli lewitacja to lipa? Po prostu unosisz się dzięki podwieszeniu do żurawia budowlanego? No i kolejna zagadka Scooby Doo odkryta. :)

Eminencjo miej boga w sercu, to miała być tajemnica spowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: I ułańska fantazja.

zamieniłbyś kropidło na szablę?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że nie kiełbasę toruńską. :)

nie jadam mięsa,

Konto usunięte
Konto usunięte: A może taniec radości dla rozruszania starych kości? :D

Dzozefie, tak między nami starociami wiesz jak to jest, chciałaby dusza do raju tylko grzechy nie "pozwalaju"

Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba, że pani pości. :)

umartwiam się dla pana z radości

Konto usunięte
Konto usunięte: Święci podobno nie potrzebują modlitw, bo już doświadczają wspaniałej miłości Bożej.

co? żałujesz mi zdrowaśki? to nie po "krześcijańsku"
no chyba, że uważasz mnie za jedną ze wspomnianych świętych, wtedy miłosiernie odpuszczę tobie owieczko pańska

Konto usunięte
Konto usunięte: Za to możemy wspólnie się pomodlić o odrobinkę Nieba na tej ziemi. :D

wolę działać niż gadać, wybącz Eminencjo, że do ciebie nie dołączę

Konto usunięte
Konto usunięte: Miłego dnia Jadzia! =)

Józiek wraa-caajjj!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam sentyment do tego imienia, bardzo dobry człowiek z mojego punktu widzenia je nosi.

przez wrodzoną skromność nie zaprzeczę

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 października 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Znowu pojawia się pani


znowu pojawia się pan

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: wraz ze złośliwymi i infantylnymi docinkami

wraz ze swoimi postami typu paranormal,
a ja staram się dorównać pańskiemu poziomowi absurdu

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: wyrywając przy tym jakieś zdania z kontekstu niczym taki typowy złośliwy chochlik

pięknym za nadobne

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: bez merytorycznej dyskusji

nie sposób ją prowadzić przy takich parametrach

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: czyli można rzec typowe zachowanie rodzaju żeńskiego , książkowy przykład samicy wręcz .

diagnoza wstępna czy epikryza wręcz?

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Podsumowując dalej nie posypała sobie pani głowy popiołem i nie praktykuje pani ascetyzmu :)

mea culpa, wybacz

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.