Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  9 października 2019 (pierwszy post)

Dzień Dobry !

Patrząc na historię poprzednich pokoleń oraz na wyniki powszechnych sondaży , badań oraz statystyk naukowców lub urzędów m.in statystycznych można śmiało stwierdzić , iż kobiety cenią w mężczyznach głównie ich status społeczny ,stan majątkowy , a także prestiż gdzie oczywiście jedno z drugiego wynika , ale głównie chodzi tu o pieniądze , i jeżeli ktoś na dzień dzisiejszy twierdzi , że jest inaczej ,to zapewne jest jeszcze na etapie wiary w Św.Mikołaja. Obecnie jednostka płci pięknej , która jest stabilna finansowo zarówno jak i te które ledwo wiążą koniec z końcem nastawione są głównie na poszukiwanie samca alfa stojących najwyżej w hierarchii osób o wysokim budżecie najlepiej popartym obfitym przychodem pieniężnym , tudzież samca beta wykazującego chorobę psychiczną w postaci pracoholizmu poprzedzonego alkoholizmem pełniącego głównie funkcje dostarczyciela zasobów, jaki będzie siedział w zakładzie pracy całymi dniami od poniedziałku do niedzieli przelewając tylko wypłatę na konto potencjalnej żonie najlepiej w ogóle nie pokazując się jej na oczy , bo jeszcze nakryłby ją z kochankiem omega służącym jej tylko do zaspokojenia potrzeb seksualnych . Od X lat od pań można usłyszeć , że to mężczyzna powinien być głową rodziny odpowiadającą za jej utrzymanie w pełnym zakresie , czyli za stan konta w budżecie , a także usługi remontowo-budowlane i wszelkie prace gospodarcze w domowym gniazdku . Można by rzec , że niewiastom łatwo przychodzi mówienie o tym jaki powinien być facet i jakie powinny być jego obowiązki , ale wyrażanie zdania na temat tego czym one powinny się wykazywać w związku już nie , azaliż dlaczego tak jest ? , ponieważ ze względu na płeć uważają , że jakiekolwiek zaangażowanie i obowiązki z ich strony nie mają charakteru obligatoryjnego , bo jako panie zasługują na szczególne względy i ulgowe traktowanie dotwarzając sobie przy tym swoje wyrafinowane wymagania i poglądy , a ich kryteria wobec mężczyzn są zazwyczaj większe niż te względem samych siebie , gdyż kobieta nie jest płcią która oferuje , która chce dać , po prostu absolutnie nie można u nich spotkać cech takich jak empatia czy też jakichkolwiek przejawów altruizmu bez uprzedniego zapewnienia jej korzyści w postaci zasobów głównie finansowych .Podsumowując trzeba powiedzieć , że te istoty przypisały sobie skutecznie prawo do życia na garbie drugiego stworzenia tworząc tkz. relacje "Sługa i Księżniczka" , o czym mogą uświadomić nas poniższe statystyki GUS .



Pozwolę sobie jeszcze dodać , iż 2/3 samobójstw w Polsce to mężczyźni , zaś 80% rozwodów stoi po stronie Kobiet , i pragnę tylko dopowiedzieć , iż płci pięknej prócz przepisów prawa Pracy oraz Europejskiej Konwencji o ochronie praw Kobiet nie chroni zupełnie nic i można zupełnie oczekiwać od nich zupełnie tego samego co one narzucają mężczyznom .

Pozdrawiam prawdziwych Dżentelmenów ulegających damskiej manipulacji i życzę jak najmniejszego wyzysku energetycznego z jej strony.

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Idontbelieve
Idontbelieve
  14 października 2019

Niee... Na 15 samobójstw, 12 to mężczyźni.

ujrvl
Posty: 20 (po ~211 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 6
ujrvl
  15 października 2019

a co na to strona prawna? np mówi sie tyle o tym jakie to złe uderzyć kobiete, zgwałcić itd. a przecież czym to wszystko jest w porwnaniu z takim sadystycznym traktowaniem ze strony kobiet i to w skali życiowej?

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  15 października 2019
anfet4minka
anfet4minka: Chłopie tytuł mgr inż kiedyś jeszcze coś dawał, w tej chwili to tylko papier którym przysłowiową pupę można podetrzeć. To że ktoś ma mgr przed nazwiskiem nie znaczy wcale że będzie miał więcej od chłopa po zawodówce czy technikum, to już nie te czasy. I nawet więcej ja mam 2 kierunki skończone mgr przed nazwiskiem, mąż jest technikiem i co? Ja zarabiam 1/4 tego co on. Takie branże i tyle. Chcesz fajna kobietę szukaj je wśród swoich dorobić się zawsze można


Naturalnie ma pani rację wszystko zależy od kierunku , szczęścia , ale przede wszystkim decydują też zdolności indywidualne i nie można też zapomnieć , iż czas jaki ktoś poświęca na pracę też ma wpływ na wynagrodzenie , tak więc nie sztuka nie wychodzić z miejsca życia zawodowego , ale czy na tym egzystencja polega ?. Co prawda czasy się zmieniły , ale wraz z paniami na jeszcze gorsze , bo jest to płeć bezwzględnie nastawiona na korzyści finansowe niezależne z jakiej warstwy społecznej pochodzi , a to skrajna hipokryzja , gdyż każdego kto wiedzie czas bogactwa może dosięgnąć pora nędzy i odwrotnie , więc nie ma po co przywiązywać zaangażowania do kobiet .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  15 października 2019

Dlatego pisze, szukaj kobiety w swoim towarzystwie na swoim poziomie. To że teraz jest bieda wcale nie musi oznaczać że za 4-5 lat też tak będzie. Jak poznałam męża, różnica w zarobkach była około 5 tys, rocznie w tej chwili jest to ponad 100 tys różnicy. Nie czuje się przez to gorsza. A on jakby mnie chciał zostawić ze względu na różnice wynagrodzeń zrobił by to przed ślubem 7,5 roku temu. Nie każda kobieta leci na kasę, ale to samo można powiedzieć o facetach.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Hiena87
Hiena87
  15 października 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Oczywiście że kobiety są zgubą mężczyzn
-Biblijna przypowieść o Samsonie
-Opowidadania o syrenach i ich wiodącym na skały głosie
-Przypowiesc o Adamie i Ewie- Biblia ;)
-Apokalipsa,przypowiesci o Besti i o kobiecie która ja ujezdza
-Bajka o złotej rybce
-Bajki o księżniczkach w twierdzach i walkach ze smokami by posiąć "ręke" księżniczki
Zdolności manipulacyjne to wrodzona,genetycznie wyewoluowana umiejętność, Mężczyzna który sie im podda musi zostać z niczym,lub/i stracić zycie;). Niestety kobiety to demony,ubrane w owczą skórę. Jeśli to wiesz a dajesz sie wodzić za nos, to poniesiesz konsekwencje swojej słabości. W naturze jest tak ze jeden żyje kosztem drugiego, i tak kobiety w ten czy inny sposob zyją kosztem meżczyzn:). Czesto nawet same tego nie widzą bo nie rozumieją/ lub raczej nie chcą rozumieć jak działa redystrybujca rządowa

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  19 października 2019

Nie spotkałem takich. Natomiast sporo ludzi jest mało otwartych na miłość. Gdy słyszę w jak przedmiotowy sposób są traktowane kobiety, to mnie to rani. Natomiast u kobiet nie podoba mi się ich wulgarność. Podoba natomiast wykształcenie, zaradność no ale co z tego jak powinny się wyróżniać łagodnością. Dlatego sądzę, że lepiej jakieś ptaszka przygarnąć albo pieska. Dodatkowy atut nie mówi. :D I nie trzeba poruszać kwestii intymnych. d83dde13

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  19 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypowiesc o Adamie i Ewie- Biblia ;)

Nie Ewa, a szatan poprzez kobietę zmanipulował mężczyznę. Są też dobre przykłady: Maryja, Weronika ocierająca twarz Jezusowi, kobieta rozbijająca flakonik perfum u stóp Jezusa. No i to w zasadzie kobiety towarzyszyły Jezusowi w Jego ostatniej męce na krzyżu.
Człowiek nie potrafi manipulować, natomiast jest emocjonalny i pragnie... po prostu miłości. Całe te manipulacje to chwilowa potrzeba np. obrony przed atakiem lub zagrożeniem.
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  19 października 2019

To może warto tu nadmienić jeszcze przypowieść o biblijnej Lilith albo dopowiedzieć z powodu czyjej prośby Jan Chrzciciel stracił głowę , ale wtedy to i tak byłe zupełnie inne czasy , bo nie było tylu dóbr doczesnych co teraz , niemniej jednak tak jak mówiłem z historii oraz utworów literackich można wywnioskować jak Kobiety postępują kiedy mają dobrobytu w naddatku albo co gorsza są blisko władzy .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  19 października 2019

Są wtedy rozczulająco śmieszne i fajne?? :)Przejawy zła bywają czasami śmieszne. Oczywiście można się śmiać ale można też i współczuć. Mężczyźni nie bywają lepsi kiedy są przy władzy. Skromny, uczciwy, radosny, dobry i kochający człowiek - zupełnie anonimowy... takimi ludźmi chcemy się otaczać.
Co było z Lilith? Nigdy takiej przypowieści nie słyszałem. Chcesz powiedzieć, że to pierwsza żona Adama? Ta, która niby nie wyszła Bogu? Czyli wierząc w Boga, zaprzeczasz Jego nieomylności i doskonałości jako Stwórcy? No i teraz mit Lilith legł w gruzach. To niestety stworzenia Boga dobrowolnie oddaliły się od Niego, nie słuchając Go. A Ewa jest naszą jakby nie patrzyć kochaną matką. :D I myślę, że odczuwała ogromną przykrość względem męża i wstyd przed Bogiem Stworzycielem, mimo wszystko mogę ją kochać jak Mamę. :D

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  20 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli wierząc w Boga, zaprzeczasz Jego nieomylności i doskonałości jako Stwórcy?


Potęga Boga jako stwórcy jest zaiste gigantyczna , ale są rzeczy których Byt ten nie jest w stanie przewidzieć czy aby wszystkie jego czyny i dzieła są doskonałe , a przecież wręcz przeciwnie Bóg sam przyznał , iż jego projekt zwany "człowiek" to porażka i żałował , że go stworzył , po czym postanowił zgładzić ludzkość swoim potopem uznając ją za swoją pomyłkę na ziemi , więc myślę , że nie tylko Lilith była jego osobistym błędem , ale nie można tu Stworzyciela obwiniać , bo przecież nie można przewidzieć decyzji istot ziemskich dając im wolną wolę na co dobitnym przykładem jest złamanie przez biblijną Ewę przykazania Bożego . Dlatego Pan nieba i ziemi wiedział , że człowiekowi nie można ufać , więc od samego początku poddaje ludzi próbom tj. podstawił specjalnie drzewo urodzaje w ogrodzie Eden , ale o czym tu mówić jak nawet sam Syn Boży był poddany 40 dniowej próbie na pustyni .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019

Bóg niczego nie zepsuł w dziele Stworzenia. To jego stworzenie szatan się zbuntowało przeciwko Bogu i Jego doskonałemu harmonijnemu światu. A później kłamstwa rozlały się w świecie. Bo zło jest słabe i kłamstwo jest, choćby nie wiem jak fenomenalnym ktoś był kłamcą.
T

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Dlatego Pan nieba i ziemi wiedział , że człowiekowi nie można ufać
I znów kłamiesz. Pomyśl co powiedział Bóg po zjedzeniu owocu do ludzi? Gdzie jesteście? Dlaczego się ukrywacie? Czyli ufał ludziom i nie stał jak strażnik nad nimi. To wyraz zaufania Boga do ludzi. Więc po co kłamiesz? Miłość Boga zawsze jest ufna i zawsze stara się ratować każde dziecko, daje im też wolność w wyborze tego czego pragną. A tylko miłość Boga jest w stanie dać absolutną radość życia.Możesz sobie wykupić cały świat, zniewolić wszystkich ludzi, bawić się nimi, manipulować to radości to tobie nie da, możesz być też mega popularny, ba! Mogą nawet kochać Ciebie tysiące, to tego ciężaru nie udźwigniesz. Bo Miłość jest należna Bogu, a serdeczność bratu i siostrze Twemu.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Syn Boży był poddany 40 dniowej próbi

Modlitwa i wyciszenie daje radość i zrozumienie. Nie piszę tutaj o notorycznej izolacji.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  20 października 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Dzień Dobry !

Dzień dobry

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Patrząc na historię poprzednich pokoleń oraz na wyniki powszechnych sondaży , badań oraz statystyk naukowców lub urzędów m.in statystycznych można śmiało stwierdzić , iż kobiety cenią w mężczyznach głównie ich status społeczny ,stan majątkowy , a także prestiż gdzie oczywiście jedno z drugiego wynika , ale głównie chodzi tu o pieniądze , i jeżeli ktoś na dzień dzisiejszy twierdzi , że jest inaczej ,to zapewne jest jeszcze na etapie wiary w Św.Mikołaja

i wierzy w bociany

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Obecnie jednostka płci pięknej , która jest stabilna finansowo zarówno jak i te które ledwo wiążą koniec z końcem nastawione są głównie na poszukiwanie samca alfa stojących najwyżej w hierarchii osób o wysokim budżecie najlepiej popartym obfitym przychodem pieniężnym , tudzież samca beta wykazującego chorobę psychiczną w postaci pracoholizmu poprzedzonego alkoholizmem pełniącego głównie funkcje dostarczyciela zasobów, jaki będzie siedział w zakładzie pracy całymi dniami od poniedziałku do niedzieli przelewając tylko wypłatę na konto potencjalnej żonie najlepiej w ogóle nie pokazując się jej na oczy , bo jeszcze nakryłby ją z kochankiem omega służącym jej tylko do zaspokojenia potrzeb seksualnych

tak właśnie tak, samce to same "intelektualisty", zaspakajające głód wiedzy, wstrzemięźliwe, stroniące od grzechu nieczystości cielesnej i innych hokus-pokus

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Od X lat od pań można usłyszeć , że to mężczyzna powinien być głową rodziny odpowiadającą za jej utrzymanie w pełnym zakresie , czyli za stan konta w budżecie , a także usługi remontowo-budowlane i wszelkie prace gospodarcze w domowym gniazdku .

a na dodatek tyrają jak dzikie osły na dobrobyt tych wrednych bab

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Można by rzec , że niewiastom łatwo przychodzi mówienie o tym jaki powinien być facet i jakie powinny być jego obowiązki

nie wolno słuchać bab

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: ale wyrażanie zdania na temat tego czym one powinny się wykazywać w związku już nie

to karygodne

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: azaliż dlaczego tak jest ?

to woła o pomstę do nieba, spoko, doniosę komu trzeba

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: ponieważ ze względu na płeć uważają , że jakiekolwiek zaangażowanie i obowiązki z ich strony nie mają charakteru obligatoryjnego , bo jako panie zasługują na szczególne względy i ulgowe traktowanie dotwarzając sobie przy tym swoje wyrafinowane wymagania i poglądy , a ich kryteria wobec mężczyzn są zazwyczaj większe niż te względem samych siebie ,

koniec dyktatury kobiet, baby do garów

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: gdyż kobieta nie jest płcią która oferuje , która chce dać

tak, tak, one by tylko brały

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: po prostu absolutnie nie można u nich spotkać cech takich jak empatia czy też jakichkolwiek przejawów altruizmu bez uprzedniego zapewnienia jej korzyści w postaci zasobów głównie finansowych

a to szczwane bestie

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Podsumowując trzeba powiedzieć , że

jak chcesz mieć panią to zapier.., to zasuwaj na nią

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: te istoty przypisały sobie skutecznie prawo do życia na garbie drugiego stworzenia tworząc tkz. relacje "Sługa i Księżniczka"

aż łza się w oku "kronci", Jaga płacze, gdacze i pokutuje

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Pozwolę sobie jeszcze dodać , iż 2/3 samobójstw w Polsce to mężczyźni , zaś 80% rozwodów stoi po stronie Kobiet , i pragnę tylko dopowiedzieć , iż płci pięknej prócz przepisów prawa Pracy oraz Europejskiej Konwencji o ochronie praw Kobiet nie chroni zupełnie nic i można zupełnie oczekiwać od nich zupełnie tego samego co one narzucają mężczyznom

no to garnki na łeb i odlatujemy

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Pozdrawiam prawdziwych Dżentelmenów

ło panie, prawdziwe "dzentelmeny"wyginęły jak "dinozałry", te, które pozostały to podroby (forma celowa, nie poprawiać)

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: ulegających damskiej manipulacji i życzę jak najmniejszego wyzysku energetycznego z jej strony.

bądźcie czujni, zewsząd zło czycha

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  20 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście że kobiety są zgubą mężczyzn


"bidne" samce

Konto usunięte
Konto usunięte: Biblijna przypowieść o Samsonie -Opowidadania o syrenach i ich wiodącym na skały głosie -Przypowiesc o Adamie i Ewie- Biblia ;) -Apokalipsa,przypowiesci o Besti i o kobiecie która ja ujezdza -Bajka o złotej rybce -Bajki o księżniczkach w twierdzach i walkach ze smokami by posiąć "ręke" księżniczki

a bajka o Kopciuszku to nie łaska? Przecież Kopciuch cały czas kombinował, co by tu zrobić żeby się w życiu nie narobić bo robić mu się nie chciało, tylko marzył o baletach i luksusie, więc tak na niby zgubił pantofelek żeby złapać księcia i żyć na jego koszt.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety kobiety to demony,ubrane w owczą skórę

i wodzą na pokuszenie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli to wiesz a dajesz sie wodzić za nos, to poniesiesz konsekwencje swojej słabości.

za gapowe sie płaci

Konto usunięte
Konto usunięte: W naturze jest tak ze jeden żyje kosztem drugiego, i tak kobiety w ten czy inny sposob zyją kosztem meżczyzn:). Czesto nawet same tego nie widzą bo nie rozumieją/ lub raczej nie chcą rozumieć jak działa redystrybujca rządowa

redystrybujca rządowa? a jak to się je?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  20 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Natomiast u kobiet nie podoba mi się ich wulgarność


my nie jesteśmy wulgarne, puszczamy tylko focha, czasami z przytupem

Konto usunięte
Konto usunięte: odoba natomiast wykształcenie, zaradność

to miłe, dziękujemy

Konto usunięte
Konto usunięte: no ale co z tego jak powinny się wyróżniać łagodnością

a co nie jesteśmy łagodne? jesteśmy łagodne, cholerrrnie łagodne wobec was wszystkich

PS witamy Eminencjo, powiało ezoteryką

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  20 października 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Dobrze to ja pani powiem o czym świadczą te statystki , bo widzę , że dalej nie zostało to zrozumiane , a więc dotychczas nie oszukujmy się to mężczyźni wykonują bardziej ryzykowne oraz cięższe zawody na świecie , i także to oni zazwyczaj pracują więcej godzin w miesiącu aby zaimponować potencjalnej samicy , gdzie najczęściej wypruwają sobie przy tym żyły , ograniczając czas na regeneracje organizmu , a panie ?? najczęściej jak już podejmą się jakiejkolwiek pracy to za biureczkiem przed komputerem za groszowe pieniądze i jak w ogóle na pełny etat to już jest dobrze max 160 godzin w miesiącu , aby się Grażynka nie przepracowała za bardzo . Można by się zapytać u kogo następuje większe zużycie materiału ?? I wystarczy spojrzeć na statystki powyżej kto tu się podstępnie bardziej oszczędza . Powtórzę wobec tego jeszcze raz w dzisiejszych czasach Kobiety też mogą się rozwijać zawodowo na kursach i w szkołach , a także też mogą pracować w nadgodzinach , jeżeli czują niedosyt pieniędzy . Podsumowując można zadać kolejne pytanie dlaczego faceci mają zapewnić poczucie bezpieczeństwa jednostką nieambitnym wykazującym wysoki poziom hipokryzji ? , bo kobiety myślą sobie , że cycki i tyłek zwalnia je z czegokolwiek i jedynym ich obowiązkiem to jest tylko "być" i to wszystko . A słabsze geny na pewno nie tyczą się typowo męskiej grupy , to zależy od dziedziczenia u każdego człowieka .

cóż za "ucuny" bełkot, czytałam i robiłam notatki

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.