Witamwitam
Witamwitam
  3 października 2019 (pierwszy post)

czy sa jeszcze na swiecie ludzie z wartosciami ??????

NiedostepnyT
Posty: 1 (po ~3 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 59
NiedostepnyT
  3 października 2019

NIE

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  6 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: czy sa jeszcze na swiecie ludzie z wartosciami ??????

Jakie czasy takie wartości ,a Ty jakie masz wartościowe cechy? Czym są wartości dzisiaj? W życiu wszystko ma wartość ,ale nie wszystko ma cenę.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

womanmo
womanmo
  6 października 2019

A o jakie wartości chodzi?

TypicalSeba
TypicalSeba
  6 października 2019

Są, tylko nie zawsze z takimi wartościami jakimi byś chciał.

GRADEK83
GRADEK83
  6 października 2019

Poznasz głupiego po czynach jego

bri
bri
  6 października 2019

Ciekawe co autor miał na myśli. Domyślam sie że definiując pustych ludzi na tym portalu miał na myśli kobiety które nie odpisują na wiadomości prywatne bo nie rozumiem jak inaczej mógł sie przekonać o wartości wszystkich userów :D.

Ten portal, jak i cały świat internetów, jest słabym miejscem do szukania ludzi z wartościami. Po czym można ocenić wartość człowieka w sieci? Osoba która popełnia błedy ortograficzne jest mniej wartościowa od osoby która pisze poprawną polszczyzną? A może fakt że ktoś nie odpisuje na wiadomości prywatne świadczy o tym ile w nim życzliwości i szacunku do drugiego człowieka?

Damian241
Damian241
  6 października 2019

W kościele szukaj ludzi z wartościami. Najlepiej rozglądaj się w przedziale wiekowym od 50 do 70.... poniżej to sami egoiści, krętacze dwulicowcy z miękkim kręgosłupem- jak chorągiewki na wietrze

Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  6 października 2019
Damian241
Damian241: W kościele szukaj ludzi z wartościami. Najlepiej rozglądaj się w przedziale wiekowym od 50 do 70.... poniżej to sami egoiści, krętacze dwulicowcy z miękkim kręgosłupem- jak chorągiewki na wietrze


Coz za herezja! Znam 49-letnia osobe ktora nie dosc ze ma altruistyczna nature, to jeszcze ma kregoslup twardy jak kosc!
Damian241
Damian241
  6 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ma kregoslup twardy jak kosc!


Albo twardy jak kut.... as d83dde1d
Hiena87
Hiena87
  15 października 2019

czy są wartościowi ludzie? hmm:) dodaj wartość wszystkich rzeczy jakie ktos posiada(nieruchomośći, ruchomośći,akcji, gotowki,obligacji,udziały w Społkach) , dodatkowo określ wartość wykształcenia,przewidywany czas pozostania w zawodzie, przewidywana wysokosc przyszłej emerutyry, stan zdrowia. Dodatkowo mozesz określić wartość kogoś sieci powiązań(rodziny/układy politycznie itd) I bedziesz znał kogoś przyblizoną wartość. Takie rzeczy to gimnazjalisti już liczą szukająć chłopaka ;)

Dragon842
Dragon842
  16 października 2019

Dobre pytanie na dziś, czy można poznać wartościowych ludzi? W dobie technologii, internetu ludzie udają kogoś innego by zwrócić uwagę na siebie, podpisują się tekstami a innych traktując gorszych od siebie. Wiem że w dzisiejszych czasach liczy się to jak wyglądasz i co posiadasz ale przecież pieniądze to rzecz nabyta a uroda przemija. Mimo wszystko nie można wrzucać wszystkich do jednego worka bo coś w życiu nie wyszło i trafiliśmy na ludzi dla których jesteśmy tylko opcją albo kimś gorszym. Wszędzie można poznać wartościowych ludzi, nawet na portalach społecznościowych bo każdy człowiek jest inny, do każdego człowieka trzeba pochodzić indywidualnie. Nie jestem ani przystojny ani wyróżniający się z tłumu ale nie przejmuje się tym bo jestem przyzwyczajony do tego że ludzie oceniają powierzchownie,taką ludzka natura że bardziej podoba się okładka niż to jakim jest człowiek. Oczywiście liczy się pierwsze wrażenie ale to charakter wartości i zasady dużo mówią o człowieku, każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny na swój sposób. Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba także nim być. Niestety zapomina się o tym często bo gonimy za pieniędzmi, niestety zapominamy co naprawdę jest ważne w życiu. Mówi się że najpiękniejsze wartości wypływają z głębi serca, coś w tym jest bo to one są kluczem do szczęścia. Za każdym człowiekiem kryje inną historia życia dlatego warto poznawać nowych ludzi, rozmawiać na różne tematy. Nie warto szukać na siłę kogoś wartościowego, kogoś kto będzie potrafił rozmawiać i zrozumieć. Nauczyłem się że lepiej być samemu niż męczyć się we dwoje, trzeba cieszyć się życiem i walczyć o swoje szczęście nie zastanawiając co byłoby gdyby. Najpiękniejsze chwile nie da się zaplanować, miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  18 października 2019

Nie zgodzę się z Tobą. Ten portal jest pełen serdecznych osób i tworzy przyjazną atmosferę do rozmów przy kawie i ciastku.

kendzior23
Posty: 61 (po ~92 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 19
kendzior23
  20 października 2019

JA JESTEM PO WYPADKU I NIE ANI PRZYSTOJNY ANI ŁADNY MAM SZWY I BLIZNY MAM 9 LAT WYJETE Z ZYCIA ALE NIE SPOTAŁEM KOBIETY NA TYM PORTALU CO BY POPATRZAŁA NA MOJE WNĘTRZE A NIE NA WYGLĄD KOBIETY PATRZĄ NATO CZYM JEŻDZISZ IJAK WYGLADASZ

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  20 października 2019

Ale chociaż OC zgarnąłeś. d83dde09

kendzior23
kendzior23: PATRZĄ NATO CZYM JEŻDZISZ IJAK WYGLADASZ

Jedno z powielanych kłamstw.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.