Witamwitam
Witamwitam
  3 października 2019 (pierwszy post)

czy sa jeszcze na swiecie ludzie z wartosciami ??????

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  30 października 2019

Każdy człowiek potrzebuje obecności partnera. Majętność zdobywa się dzięki pracowitości co pochłania czas, przyjażnie i życie rodzinne. Zresztą po co ci człowiek, który jest z tobą dla pieniędzy? Znudzi się mu.

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  30 października 2019

To kłamstwo sprawia, że kobiety są postrzegane jako materialistki. Gdy to one zwracają uwagę na duchowość. A mężczyźni zaczynają gonić za pieniądzem, budząc się na starość samotnymi lub z rozbitymi rodzinami.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  30 października 2019

Wrzuciłabym Wam screeny z rozmów jak zwracają się tutaj mężczyźni do kobiet w prywatnych wiadomościach, ale niestety nie można tego robić. :) A szkoda, bo zapewne nie zdajecie sobie sprawy z tego, że nie ma ludzi świętych niezależnie od płci. I dalej będziecie tylko w kółko narzekać jedni na drugich i odwrotnie. To wcale nie jest dziwne, że później po prostu wolą kogoś olać niż odpisać. Jedni sobie z idiotami radzą, a inni nie potrafią, więc olewają i tu nie ma reguły. Warto czasem też spojrzeć z innej strony, że skoro ktoś coś robi to niekoniecznie bez powodu. A co do wyglądu osób. Każdy ma prawo wyglądać jak chce. Jak lubi się malować to niech się maluje-to jej prawo i wola. Facet chce to też może zmienić swój wygląd, zapuścić wąsy czy brodę. Każdy niech patrzy w lustro, świat będzie piękniejszy. Wartość człowieka to ciut więcej niż jego wygląd czy to czy dzieci ma czy nie, bo los bywa przewrotny. Wartość człowieka to również więcej niż to ile ktoś posiada materialnie. Warto tutaj samemu rozważyć co jest dla nas ważne czy wartościowe i tego się trzymać. A każdemu dać prawo do własnego życia, wyznawania własnych wartości czy podejmowania własnych wyborów. Bo my za nikogo życia nie przeżyjemy i nikt też naszego za nas nie przeżyje.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Wrzuciłabym Wam screeny z rozmów jak zwracają się tutaj mężczyźni do kobiet w prywatnych wiadomościach, ale niestety nie można tego robić. :) A szkoda, bo zapewne nie zdajecie sobie sprawy z tego, że nie ma ludzi świętych niezależnie od płci.

wykropkujesz nicki i posmiejemy sie razem.

UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: A każdemu dać prawo do własnego życia, wyznawania własnych wartości czy podejmowania własnych wyborów

jesli nie wplywa to na moje, to pewnie. zyj i dac zyc innym, czy jak to tam szlo
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  30 października 2019

Na telefonie nie umiem zacytować Twojej wypowiedzi leon.
Swoją kierowałam głównie do założyciela tematu, gdyż nie ja narzekam, a on. Ja tylko twierdzę, że nie ma ludzi świętych i nie warto bawić się w przepychanki, która płeć jest gorsza.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Swoją kierowałam głównie do założyciela tematu, gdyż nie ja narzekam, a on. Ja tylko twierdzę, że nie ma ludzi świętych i nie warto bawić się w przepychanki, która płeć jest gorsza.

no slabe to jest. ostatnio modne sa tu roznie mundre cytaty, a tu chyba pasuje ten o belce w oku.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  30 października 2019

Leon a co do zdjecia to moge Ci ew podrzucić w wiadomości prywatnej jeżeli jesteś ciekaw, bo po przejrzeniu wszystkich screenów z "powitalnymi" wiadomościami jakie dostałam od Panów niestety żadna nie jest taka by nie łamać regulaminu. Bo poza kilkoma przekleństwami w wiad prywatnych to ja wzorowy człowiek na portalu i nie chcę sobie renomy psuć głupim screenem z czyjąś wypowiedzią. 😂😂😂

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Leon a co do zdjecia to moge Ci ew podrzucić w wiadomości prywatnej jeżeli jesteś ciekaw, bo po przejrzeniu wszystkich screenów z "powitalnymi" wiadomościami

a jak, dawaj, ciekawe czy jest jeszcze cos, co jest mnie w stanie tu na forum zadziwic.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  30 października 2019

Leon szczerze to mimo mojego stażu na tym portalu to nie spodziewałam się, że i mnie dosięgnie fala arogancji i głupoty..
Bardzo się pomyliłam. 😂

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  30 października 2019

Człowiek jest oceniany przez pryzmat pieniądza szczególnie ze strony płci żeńskiej .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  30 października 2019

Przez dobre serce, ale to wymaga czasu, cierpliwości i chęci poznania. Dlatego najlepiej wiązać się z przyjaciółmi.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  30 października 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Człowiek jest oceniany przez pryzmat pieniądza szczególnie ze strony płci żeńskiej . leon28

jak to sie nazywa w muzyce, repetycja?

ty ogladajac sie za dziewczynami nie oceniasz ich chocby po wygladzie? czym to sie rozni od pryzmatu pieniadza?
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  31 października 2019

Nie ma czegoś takiego jak patrzenie na coś przez pryzmat pieniądza szczególnie ze strony płci żeńskiej. Co to w ogóle za stwierdzenie. To działa zarówno w stosunku kobiet do mężczyzn jak i mężczyzn do kobiet. Czyli uwaga

OBUSTRONNIE

I nie ma reguły kto zachowuje się lepiej czy gorzej.

Po prostu interesując się wyłącznie kobietami nie doświadczasz takiego zachowania od osobników Twojej płci. Co nie znaczy, że takie rzeczy nie mają miejsca i warto mieć to na uwadze zanim się wyciągnie takie wnioski. Patrzeć nieco szerzej, dostrzegać więcej. Nikt nie jest święty. Dla jednych ważny jest pieniądz, dla drugich zdrowie, dla trzecich dobro innych, a dla jeszcze innych czubek ich własnego nosa. Warto patrzeć w lustro i rozważyć czy aby na pewno sami nie mamy sobie nic do zarzucenia. Jeżeli chcesz ideałów to upewnij się, że sam jesteś bez skazy. A ludzie będą żyć i tak w taki sposób jaki będzie im odpowiadał najbardziej i warto w końcu do przywyknąć, że każdy jest inny i ma pełne prawo do tego. Ty żyj po swojemu i zajmij się sobą, pracuj nad sobą. A dopiero później wymagaj od ludzi. Narzekanie nic nie zmieni. 😉

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  31 października 2019
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: A ludzie będą żyć i tak w taki sposób jaki będzie im odpowiadał najbardziej i warto w końcu do przywyknąć,


Pozwól, że przytoczę piękny cytat z książki "Shantaram" Robertsa "Człowiek musi szanować siebie, żeby móc szanować innych." Mam świadomość tego o czym piszesz, bo sama niejednokrotnie doświadczyłam tu tego lub innego typu "pozdrowień" I tak sobie myślę, że w gruncie rzeczy to jest mi takich ludzi ogromnie żal. Bo owszem, swój cel osiągną, czytając to co piszą jestem pod "wrażeniem". Ale ja mam zawsze opcję "usuń" i zapomnij. Natomiast oni już nie. To siedzi w ich głowach. I nawet jeśli już do mnie nic nie napiszą, to zrobią to do innych. Gdyby szanowali siebie, to patrzenie na drugiego człowieka przez pryzmat swojego "ja" nie byłoby problemem. Nie zamierzam przywykać do tego co mi nie odpowiada. Zabieram swoje "zabawki" i odchodzę. To zdrowsze niż walka z wiatrakami. A jest tu ich niestety dużo. Więc moja Droga, stań przed lustrem, Jesteś młodą piękną kobietą, popatrz na siebie z uśmiechem i powiedz sobie i światu - "jestem warta wszystkiego co najlepsze" a zobaczysz, że świat i odbicie w lustrze odwzajemni uśmiech. Pozdrawiam

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  31 października 2019
Aganiok22
Aganiok22: Pozwól, że przytoczę piękny cytat z książki "Shantaram" Robertsa "Człowiek musi szanować siebie, żeby móc szanować innych." Mam świadomość tego o czym piszesz, bo sama niejednokrotnie doświadczyłam tu tego lub innego typu "pozdrowień" I tak sobie myślę, że w gruncie rzeczy to jest mi takich ludzi ogromnie żal. Bo owszem, swój cel osiągną, czytając to co piszą jestem pod "wrażeniem". Ale ja mam zawsze opcję "usuń" i zapomnij. Natomiast oni już nie. To siedzi w ich głowach. I nawet jeśli już do mnie nic nie napiszą, to zrobią to do innych. Gdyby szanowali siebie, to patrzenie na drugiego człowieka przez pryzmat swojego "ja" nie byłoby problemem. Nie zamierzam przywykać do tego co mi nie odpowiada. Zabieram swoje "zabawki" i odchodzę. To zdrowsze niż walka z wiatrakami. A jest tu ich niestety dużo. Więc moja Droga, stań przed lustrem, Jesteś młodą piękną kobietą, popatrz na siebie z uśmiechem i powiedz sobie i światu - "jestem warta wszystkiego co najlepsze" a zobaczysz, że świat i odbicie w lustrze odwzajemni uśmiech. Pozdrawiam


Kochana, ale ja patrzę w lustro codzień i znam swoją wartość. Chyba nie zrozumiałaś co chciałam przekazać. A odpowiadalam konkretnej osobie tylko na telefonie nie moge cytować. ;) Dlatego napisałam co napisałam. Narzekanie na to, że ktoś ma inne wartości niż my sami nic nie zmieni. Przepychanki czy gorsze są kobiety czy faceci również nic nie zmienią. Akurat na forum większość postów o wartościach jest na temat kobiet. A to nie działa jednostronnie i nie wszyscy mają tego świadomość. Nic się nie dzieje bez przyczyny. I nikt nie jest święty ani idealny. A użalanie się, że kobiety czy faceci są tacy źli nie zmieni tego. A może tylko pogorszyć to jak postrzegamy świat. To, że jednostka okazała się do kitu nie oznacza, że z ogółem będzie tak samo i warto to wziąć pod uwage. Ludzie są różni tak jak ich wygląd czy charaktery, temperament. Różnią się wyznaniem, poglądami, rasą, gustem muzycznym czy kulinarnym i wieloma innymi rzeczami. Trzeba to wiedzieć by żyć spokojnie. Trzeba wiedzieć, że na swej drodze spotkamy naprawdę różnorodnych ludzi i jedni będą w porządku, a drudzy nie. I to normalne.
Otóż właśnie ktoś kto ma świadomość o swojej wartości i szanuje samego siebie nie będzie wytykał innym ich poglądów czy generalizował ich zważając na nie. Bo skoro szanuje siebie i swoje poglądy, ma swoje wartości to będzie przede wszystkim je brał pod uwagę. I wiedział, że skoro on może mieć swoje zdanie i poglądy to ktoś inny także ma do tego pełne prawo. Ktoś kto ma świadomość tego, że jest wartościową osobą nie będzie się użalał w necie na świat tylko weźmie los w swoje ręce i będzie się otaczał ludźmi podobnymi do siebie, a tych, którzy mu szkodzą, denerwują go czy mają negatywny wpływ na jego życie-odsunie od siebie. Tylko ludzie z kompleksami wytykają błędy innym nie widząc własnych. By poprawić sobie samoocenę i usprawiedliwić swoje wady czy niepowodzenia tym, że ktoś jest taki, a nie inny.

A z przywyknieciem chodziło o to by przyzwyczaić się do tego, że ludzie bywają różni i nie zważać na nich, nie przejmować się nimi i ich głupim gadaniem. :)

Również pozdrawiam Cie serdecznie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.