EspaniaMen
EspaniaMen
  29 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Witam,jako że często podróżuje do Hiszpanii panowie dodam tylko tyle polki to nie kobiety, Hiszpanki są niesamowicie piękne,lubią flirtować ,nie obchodzi je ile zarabiasz i czy wgl zarabiasz, Nie są blacharami ,nigdy ale to przenigdy Hiszpanka nie zapyta się ile zarabiasz,lub ile masz na koncie polka zrobi to zanim będzie znać twoje imię. Hiszpanki bardzo dbają o siebie na dodatek cellulit u Hiszpanek to prawdziwa rzadkość ,polkom daleko do tego, na koniec dodam Moja kobieta to Hiszpanka i jestem z nią w związku już 7 lat ból doopy zazdrosnych polek bezcenny Pozdrawiam

GRADEK83
GRADEK83
  29 sierpnia 2019

W Hiszpanii za gorąco nie lubię upałów. Hiszpanki to takie latynoski ponoć mają szerokie tyłki jak włoszki to prawda ?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: panowie dodam tylko tyle polki to nie kobiety,

To co :woot:
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam,jako że często podróżuje do Hiszpanii panowie dodam tylko tyle polki to nie kobiety, Hiszpanki są niesamowicie piękne,lubią flirtować ,nie obchodzi je ile zarabiasz i czy wgl zarabiasz, Nie są blacharami ,nigdy ale to przenigdy Hiszpanka nie zapyta się ile zarabiasz,lub ile masz na koncie polka zrobi to zanim będzie znać twoje imię. Hiszpanki bardzo dbają o siebie na dodatek cellulit u Hiszpanek to prawdziwa rzadkość ,polkom daleko do tego, na koniec dodam Moja kobieta to Hiszpanka i jestem z nią w związku już 7 lat ból doopy zazdrosnych polek bezcenny Pozdrawiam
:crylol:

czy jest na sali lekarz?
Konto usunięte
Konto usunięte: W Hiszpanii za gorąco nie lubię upałów. Hiszpanki to takie latynoski ponoć mają szerokie tyłki jak włoszki to prawda ?
Hiszpania, pięknie tam, wybierz się ale nie w sezonie letnim skoro upalow nie lubisz. (jak ja xD)
Prawda, szafa typu komandor. 🤣🤣🤣
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

Szafa komandor nawet nie wiem jaka to XD Jeśli to był sarkazm to chciał bym o tym wiedzieć a jeślu nie to uznam ze chodzi o coś a'la meblościanka. XD

oam
oam
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szafa komandor nawet nie wiem jaka to XD Jeśli to był sarkazm to chciał bym o tym wiedzieć a jeślu nie to uznam ze chodzi o coś a'la meblościanka. XD
typ komandor np:


Ps. Tak xD

To co, bedzie trip do Hiszpanii? :D
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

Kiedyś program historyczny oglądałem o Hiszpanii czasy średniowiecza święta inkfizycja odkrywanie Ameryki itp. Czasy gdzie w Hiszpanii panowali muzułmanie i te wszystkie mieszające się kultury budownictwo itp czyli jest faktycznie co zwiedzać. Pojechał bym ale tylko samolotem busem chyba bym zdechł po drodze. XD

oam
oam
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś program historyczny oglądałem o Hiszpanii czasy średniowiecza święta inkfizycja odkrywanie Ameryki itp. Czasy gdzie w Hiszpanii panowali muzułmanie i te wszystkie mieszające się kultury budownictwo itp czyli jest faktycznie co zwiedzać. Pojechał bym ale tylko samolotem busem chyba bym zdechł po drodze. XD
Autokar, bus, to i ja nienie, choroba lokomocyjna by się odezwala nim pojazd by opuścił Polskę. 🤣🤣🤣
Ale samolot jest intrygujący sam w sobie no i szybka podróż 😛😄
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

Nie inaczej też z tym mam problem i tabletki nie pomagaja tak więc lot to chyba najlepsze wyjscie ale w ostatecznosci pociągiem z przesiadkami XD A jak nie to zawsze na google strit mozna wejść i pozwiedzać dupy z domu nie ruszając XD

EspaniaMen
EspaniaMen
  30 sierpnia 2019

rano zrobiłem ciekawy eksperyment podjechałem wypożyczonym ferrari pod firmę Mojej kobiety i nawet sie na to auto nie popatrzyła ,niestety nie miałem jak wycofać bo ok 15 polek zaczęło lizać tylni spojler....

EspaniaMen
EspaniaMen
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W Hiszpanii za gorąco nie lubię upałów. Hiszpanki to takie latynoski ponoć mają szerokie tyłki jak włoszki to prawda ?

nie prawda to polki
oam
oam
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: rano zrobiłem ciekawy eksperyment podjechałem wypożyczonym ferrari pod firmę Mojej kobiety i nawet sie na to auto nie popatrzyła ,niestety nie miałem jak wycofać bo ok 15 polek zaczęło lizać tylni spojler....
Ależ ty masz fantazje. :crylol:
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ależ ty masz fantazje.

Nadawał by się na polityka :ziober2:
praksyda
praksyda
  30 sierpnia 2019

Nieruchający wykryty.

GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2019

hehe nie tak głośno weś się weś XD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.