radekj22
Posty: 22 (po ~41 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 477
radekj22
  30 lipca 2019 (pierwszy post)

Dlaczego kobieta nie pozwoli dokończyć tylko odrazu blokuję bez sesu

MonikaNika1984
Posty: 1 (po ~66 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 82
MonikaNika1984
  31 lipca 2019

Jak walą chamsko jadą po kobiecie to co mamy czekać aż mu ulzy

radekj22
Posty: 22 (po ~41 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 477
radekj22
  31 lipca 2019

A jak kobieta pyta i nie zdążysz powiedzieć do końca co i jak a już jesteś zablokowany to ok jest.ona pyta ty w trakcie a juzy blokada i nik po nikim nie jedzie

F0X
F0X
  31 lipca 2019
radekj22
radekj22: Dlaczego kobieta nie pozwoli dokończyć tylko odrazu blokuję bez sesu
Może dlatego że bywasz nachalny ?
radekj22
Posty: 22 (po ~41 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 477
radekj22
  31 lipca 2019

Ty to zawsze wiesz co napisać nie nie bywam

oam
oam
  31 lipca 2019
radekj22
radekj22: Dlaczego kobieta nie pozwoli dokończyć tylko odrazu blokuję bez sesu
Gdzie Cie tak od razu blokują? :-)
F0X
F0X: Może dlatego że bywasz nachalny ?
niekoniecznie to jest powód. mnie na kamerkach dodaja na czarna za samo wejście na czyjąś transmisje, fizycznie nie moga tego zrobic ale i tak wyrzuca.
TytanoSxx
TytanoSxx
  31 lipca 2019

Na kamerkach też blokują nawet nie zdążyłem się przywitać,zostałem dodany do czarnej listy d83dde03 I dzisiaj to samo dodany za NIE też wylądowałem na czarnej liście.Nie wiem czy mogę napisać nick tej osoby,czy to będzie łamanie regulaminu ??

F0X
F0X
  31 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy mogę napisać nick tej osoby
Nie możesz.
Panowie to normalna funkcjonalność że każdy może dodać do czarnej listy kogo chce, niestety kobiety nie patrzą na naszą płeć przychylnym okiem bo wielu facetów robi nam czarny PIjar, jak na transmisje wejdzie 10 chłopków i każdy pisze: pokaż cycki, pokaż dupę, może spotkamy się na sexik... to potem takie kobietki biorą was za kolejnych napaleńców, dlatego idziecie na czarną w trybie EXPRESS.
TytanoSxx
TytanoSxx
  31 lipca 2019

Szkoda że nie mogę napisać danej osoby nickd83dde01.Masz racje tak jak napisałeś,dużo facetów na kamerkach u kobiet pisze właśnie takie teksty o pokazaniu cycków itp... Póżniej widać dlaczego nie można poznać jakieś fajnej kobiety,bo zaraz ta pomyśli że jesteś seksistą i szukasz do łóżka i dają przez to na NIEd83dde12. NAPISZE TAK NIE JESTEM Z TYCH FACETÓW CO SZUKA NA SEKS,JESTEM NORMALNYCH FACETEM CO CHCE POZNAĆ KOBIETĘ DO ZWIĄZKU LUB PRZYJAZNI d83dde0f

F0X
F0X
  31 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: i dają przez to na NIE

miej gdzieś to "X NIE", dziewczyny często je dają BO TAK i już, lubią pastwić się na tych co ta wirtualna ocena powoduje rozchylanie lub zwężanie zwieraczów analnych, dodatkowo często dają nie jak ktoś mieszka daleko a często bo ktoś im się nie podoba. @TytanoSxx jak chcesz zmniejszyć ilość NIE na Twoją osobę to musisz zrobić lepsze zdjęcia, zadbać o swój wygląd, zmienić ciuchy. Bo w obecnej formie nie jest najlepiej a kobiety jedzą oczami i jeśli nie jesteś ciekawy i zadbany to może być ci bardzo ciężko.
oam
oam
  31 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy mogę napisać nick tej osoby,czy to będzie łamanie regulaminu ??
Regulamin zabrania między innymi tych czynów:

Więc jeśli chciałeś poruszyć jej osobę w ten sposób, to nie możesz tego zrobić.
Ale, możesz tę osobę śmiało zacytować tutaj i zapytać o powód dodania na czarną listę. Nie jest powiedziane, że udzieli odpowiedzi na zadane pytanie, ale jeśli jest odważna i przyjacielska to na pewno to zrobi. :-)
Jeśli nie wiesz jak zacytować osobę, która się nie wypowiedziała w tym temacie, tutaj masz instrukcję jak to zrobić:
Instrukcja obsługi forum. :-)
TytanoSxx
TytanoSxx
  31 lipca 2019

Z tego regulaminu co napisałaś,praktycznie nic nie złamałem.Dostałem NIE i też dałem na NIE i wylądowałem na czarnej liście. Kobieta niby 41 lat a zachowanie jak u 5 letniego dziecka.
FOX dzięki za rady może się przydadzą,nie mam w sumie się czym przejmować.Pamiętam że była tutaj skala ocen od 1 do 10 szkpda że wszystko znika i idzie po nowemu.

Damian241
Damian241
  31 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostałem NIE i też dałem na NIE i wylądowałem na czarnej liście. Kobieta niby 41 lat a zachowanie jak u 5 letniego dziecka.


Ja się w ogóle dziwię, że to ma dla Ciebie jakieś znaczenie. Skoro ona dała Tobie >NIE< a Ty odwdzięczyłeś się jej tym samym, więc ja nie rozumiem skąd u Ciebie takie oburzenie, że ta Pani dała Ciebie na czarną listę. Dla mnie np... to nie miałoby żadnego większego znaczenia i zapomniałbym o tym niefortunnym wydarzeniu po niespełna 5/ ciu sekundach.

Ps... dowartościowanie się w necie poprzez X to dziecinada i naprawdę mało wnosi to do naszego realnego życia: ludzi, opinii- tych ludzi, z którymi na co dzień przebywamy, pracujemy, uczymy się itp, itd...
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
radekj22
radekj22: Dlaczego kobieta nie pozwoli dokończyć tylko odrazu blokuję bez sesu

Ma takie prawo.
HardStyled83ddd0a
F0X
F0X
  31 lipca 2019
Owad
Owad: Ma takie prawo.


Nie ma ... jak pójdzie do dowolnego sądu to ta kobieta zostanie skazana na 25 lat więzienia lub 100 zł grzywny d83dde32
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.