radekj22
Posty: 22 (po ~41 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 477
radekj22
  30 lipca 2019 (pierwszy post)

Dlaczego kobieta nie pozwoli dokończyć tylko odrazu blokuję bez sesu

GRADEK83
GRADEK83
  31 lipca 2019

Skoro blokuje cię bez seksu to załóż gumkę .... zawsze to bezpieczniej ponoć :/

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 sierpnia 2019
F0X
F0X: OwadNie ma ... jak pójdzie do dowolnego sądu to ta kobieta zostanie skazana na 25 lat więzienia lub 100 zł grzywny

Za dodanie do Czarnej listy?
HardStyled83ddd0a
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  1 sierpnia 2019
F0X
F0X: Owad: Ma takie prawo.Nie ma ... jak pójdzie do dowolnego sądu to ta kobieta zostanie skazana na 25 lat więzienia lub 100 zł grzywny


Wobec powyższego ja z tego "przybytku" nigdy nie wyjdę i już zaczynam się pakować d83dde09

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Pursan
Pursan
  1 sierpnia 2019
radekj22
radekj22: Dlaczego kobieta nie pozwoli dokończyć tylko odrazu blokuję bez sesu

Ty to chyba większych problemów nie masz. :nie:
Aganiok22
Aganiok22: Wobec powyższego ja z tego "przybytku" nigdy nie wyjdę i już zaczynam się pakować


Sia-la-la, sia-la-la :nutki:nie zapomnij o całym zapasie mydełka Fa. :ziober2:
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sia-la-la, sia-la-la nie zapomnij o całym zapasie mydełka Fa.


O mydle to raczej płeć brzydsza powinna pamiętać d83dde09

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Tomekk2019
Tomekk2019
  2 sierpnia 2019

Najlepsze sa wariatki ktore blokuja nawet bez rozmowy z nimi. Niestety kobiety nie slyna ze zdrowej psychiki, za to nadrabiaja wygladem.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  2 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Ja się w ogóle dziwię, że to ma dla Ciebie jakieś znaczenie. Skoro ona dała Tobie >NIE< a Ty odwdzięczyłeś się jej tym samym, więc ja nie rozumiem skąd u Ciebie takie oburzenie, że ta Pani dała Ciebie na czarną listę. Dla mnie np... to nie miałoby żadnego większego znaczenia i zapomniałbym o tym niefortunnym wydarzeniu po niespełna 5/ ciu sekundach.

powiem tak, jako ocena znaczenia dla mnie zadnego nie ma, niestety dodatnie na czarna liste powoduje np. automatycznie blokade w wypowiadaniu sie w watkach na forum zalozonych wlasnie przez blokujaca cie osobe.
przy tak niewielu ciekawych tematach, w ktorych mozna sie wypowiadac, to moze byc problem.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  2 sierpnia 2019
Aganiok22
Aganiok22: O mydle to raczej płeć brzydsza powinna pamiętać leon28

zyjesz stereotypami, dzisiaj plec brzydsza potrafi sie bardziej "pindrzyc" niz kobiety.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  2 sierpnia 2019
leon28
leon28: Aganiok22: O mydle to raczej płeć brzydsza powinna pamiętać leon28 zyjesz stereotypami, dzisiaj plec brzydsza potrafi sie bardziej "pindrzyc" niz kobiety.


Leonie Drogi komunikacja międzyludzka w dużej mierze polega na prezentowaniu i wymianie swoich poglądów. Piszesz, że żyję stereotypami, jak pewnie wiesz jest ich trzy rodzaje. Mam nadzieję, że miałeś na myśli stereotyp neutralny.d83dde03 I w literaturze i w mowie potocznej określeniem „płeć brzydka” nazywamy mężczyzn, którego Jesteś przesympatycznym i dociekliwym przedstawicielem.d83dde1c Co do „pindrzenia” się owej płci w dzisiejszych czasach, sama tego doświadczyłam na własnym „podwórku”, więc się zgadzam. Czy to jest złe? Ależ skąd. Jeśli nie przybiera formy karykaturalnej, to dlaczego nie. Ale mnie w tym konkretnym przypadku MYDŁA, chodziło o coś zupełnie innego. W owym „przybytku” który i Ty i ja i większość znaczenie zna, ponoć jest dosyć niebezpiecznie sięgać po leżące na posadzce środki higieniczne w postaci mydła. Czy wyczerpująco wytłumaczyłam swój tok myślenia? Bo wiesz ja tak mogę jeszcze długo. A w temacie blokowania, to robię to w przypadku natręctw i propozycji, które powodują u mnie odruch zgrzytania zębami.d83dde09

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Pursan
Pursan
  2 sierpnia 2019
Aganiok22
Aganiok22: O mydle to raczej płeć brzydsza powinna pamiętać

To już higiena kobiet nie obowiązuje? :(
Aganiok22
Aganiok22: Ale mnie w tym konkretnym przypadku MYDŁA, chodziło o coś zupełnie innego. W owym „przybytku” który i Ty i ja i większość znaczenie zna, ponoć jest dosyć niebezpiecznie sięgać po leżące na posadzce środki higieniczne w postaci mydła.

W więzieniu może przecież go zabraknąć. Chodziło o to byś chodziła czysta. Twój tok myślenia wybiegł gdzieś do lasu i zabłądził. :ziober2:
Damian241
Damian241
  2 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
leon28
leon28: niestety dodatnie na czarna liste powoduje np. automatycznie blokade w wypowiadaniu sie w watkach na forum zalozonych wlasnie przez blokujaca cie osobe. przy tak niewielu ciekawych tematach, w ktorych mozna sie wypowiadac, to moze byc problem.


Po co pchać się tam gdzie nas nie chcą?. Skoro ktoś daje nam blokadę, to chyba raczej oczywiste jest, że w tej osoby wątkach też nie jesteśmy mile widziani. Chłopie, jak gustujesz w forach internetowych, to powiem Ci tak: fotka- forum to dopiero namiastka tego, co mają do zaoferowania inne i ciekawsze fora niż to.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  2 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Po co pchać się tam gdzie nas nie chcą?. Skoro ktoś daje nam blokadę, to chyba raczej oczywiste jest, że w tej osoby wątkach też nie jesteśmy mile widziani. Chłopie, jak gustujesz w forach internetowych, to powiem Ci tak: fotka- forum to dopiero namiastka tego, co mają do zaoferowania inne i ciekawsze fora niż to.

zabrzmialo co najmniej zachecajaco, daj na priv jakies adresy, chetnie sprawdze co sie dzieje poza
Leszek7719
Posty: 1 (po ~141 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Leszek7719
  6 sierpnia 2019

Jak można usunąć z Tak-Nie, i z pogladacza niechcianych profil np:(kobiet).Chce usunąć kilka profili, a nie mam pojęcia jak to zrobić!

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 sierpnia 2019
Leszek7719
Leszek7719: Jak można usunąć z Tak-Nie

Użytkownicy posiadający dostęp do usługi Klub Gwiazd posiadają możliwość cofnięcia swojej decyzji na danym profilu, jeżeli to zrobisz to jest tak jak byś usunął decyzję TAK lub NIE, innej możliwości nie ma. Plus: Dzienny limit cofania decyzji wynosi 10 głosów, jednak należy pamiętać, że u wybranego użytkownika decyzję można zmienić tylko jednorazowo.
Leszek7719
Leszek7719: , i z pogladacza niechcianych profil np:(kobiet).Chce usunąć kilka profili, a nie mam pojęcia jak to zrobić!

Tutaj niestety nie ma takiej możliwości usuwania osób z Podglądacza.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  6 sierpnia 2019
Leszek7719
Leszek7719: Jak można usunąć z Tak-Nie, i z pogladacza niechcianych profil np:(kobiet).Chce usunąć kilka profili, a nie mam pojęcia jak to zrobić!
Decyzję TAK/NIE cofniesz klikając to zaznaczone na niebiesko:


Z podglądacza nie usuniesz nikogo, to lista osób które odwiedzają Twój profil. :-) Jedynie Ty jako gwiazda możesz się ukryć tutaj:
https://fotka.com/ustawienia/ogolne



Dodatkowo warto wspomnieć, że nie mozesz cofnąć decyzji innej osoby. :-)

Owad
Owad: :D
czujny jak zawsze! :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.