Gogoholik
Gogoholik
  23 lipca 2019 (pierwszy post)

Jestem tu od kilku dni. Niestety po obserwacjach doszedłem do takiego punktu że zastanawiam się czego tu szukam. Chciałbym spytać czego tak naprawdę szukacie moje dogie panie na portalu randkowym

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj zaczepił mnie młody człowiek pytając o drogę do firmy x bo chce zacząć pracę. Tłumaczę mu co i jaj a on do mnie nie tłumacz mi pan tylko pokaż drogę w telefonie. To mu niestety grzecznie powiedziałem to pytaj telefonu nie mnie

No to trochę Cię nie rozumiem...
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No to trochę Cię nie rozumiem...
Proste, w dzisiejszej dobie internetu, smartfonów niektórzy zapomnieli o czystej relacji międzyludzkiej. Kiedyś nie wiedziałaś jak gdzies dojść to pytałaś ludzi o drogę, a dziś mało kto to robi, bo google maps zrobią to lepiej. Ludze zatracaja sie w nowej technologii.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: No to trochę Cię nie rozumiem...Proste, w dzisiejszej dobie internetu, smartfonów niektórzy zapomnieli o czystej relacji międzyludzkiej. Kiedyś nie wiedziałaś jak gdzies dojść to pytałaś ludzi o drogę, a dziś mało kto to robi, bo google maps zrobią to lepiej. Ludze zatracaja sie w nowej technologii.

Kochana- zrozumialam o co biega, tylko nie rozumiem "oburzenia" autora. Moze gostek juz po prostu tak przesiąknął tą całą technologią , ze tak mu najłatwiej i najszybciej było ogarnąć.
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kochana- zrozumialam o co biega, tylko nie rozumiem "oburzenia" autora. Moze gostek juz po prostu tak przesiąknął tą całą technologią , ze tak mu najłatwiej i najszybciej było ogarnąć.
I to jest najgorsze.... Co technologia robi z ludźmi... :-/
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  25 lipca 2019

Mnie tez to zasmuca 😢

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od kilku dni. Niestety po obserwacjach doszedłem do takiego punktu że zastanawiam się czego tu szukam. Chciałbym spytać czego tak naprawdę szukacie moje dogie panie na portalu randkowym


Mój drogi, lubię czytać, i czasami potrzebuje odskoczni i poczytania głupot. Jestem tu już tak długo że nie szukam i nie szukałam niczego tu nigdy. Czytając posty na tym forum można zobaczyć jak idzie wszystko do przodu i jak się zmienia podejście do sexu też.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: tez się zastanawiam po co ja mam tu konto i wchodzę jeszczę.

No jak to po co po to abym nie był osamotniony my Dinozaury fotki nie możemy wyginąć ot TAK bez fajerwerków jakiejś komety XD
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak to po co po to abym nie był osamotniony my Dinozaury fotki nie możemy wyginąć ot TAK bez fajerwerków jakiejś komety XD
Jest was więcej niż Ci się wydaje hahah :rotfl:
Gogoholik
Gogoholik
  25 lipca 2019

Czytając posty na tym forum można zobaczyć jak idzie wszystko do przodu i jak się zmienia podejście do sexu też.
Jestem raczej starej daty. Przy obcej kobiecie majtek nie ściągne😂

Gogoholik
Gogoholik
  25 lipca 2019

Jak facet mi daje serduszko to jest propozycja? Jakby co nie jestem zainteresowany

oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak facet mi daje serduszko to jest propozycja? Jakby co nie jestem zainteresowany
Serce nie sługa :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytając posty na tym forum można zobaczyć jak idzie wszystko do przodu i jak się zmienia podejście do sexu też. Jestem raczej starej daty. Przy obcej kobiecie majtek nie ściągne
seksy tylko na dziale seks. :P
Gogoholik
Gogoholik
  25 lipca 2019

Przepraszam. Postaram się dostosować😁

oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam. Postaram się dostosować😁
Cudnie. :D
crit
crit
  29 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od kilku dni. Niestety po obserwacjach doszedłem do takiego punktu że zastanawiam się czego tu szukam. Chciałbym spytać czego tak naprawdę szukacie moje dogie panie na portalu randkowym
najlepiej to niczego nie szukać tylko brać to co jest
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.