Gogoholik
Gogoholik
  23 lipca 2019 (pierwszy post)

Jestem tu od kilku dni. Niestety po obserwacjach doszedłem do takiego punktu że zastanawiam się czego tu szukam. Chciałbym spytać czego tak naprawdę szukacie moje dogie panie na portalu randkowym

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  23 lipca 2019

Drogi Panie, a może te wredne baby po prostu polują na "bidnych" samców nucąc dla kamuflażu
https://www.youtube.com/watch?v=MjvqgeauTYg

wie pan, z nimi nigdy nic nie wiadomo, wredne to to, chciwe i tylko chciałoby, żeby mu nadskakiwać, kwiatami obsypywać,
na rękach nosić, że o szafie z 10 pietra nie wspomnę

Pan wybaczy, z powodu grożących mi konsekwencji muszę ugryżć się w język, a więc ulatniam się w rytmie swingu

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

oam
oam
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od kilku dni. Niestety po obserwacjach doszedłem do takiego punktu że zastanawiam się czego tu szukam. Chciałbym spytać czego tak naprawdę szukacie moje dogie panie na portalu randkowym
Nie jest to portal stricte randkowy, a serwis społecznościowy. Niczego innego jak rozmowy - nie szukam, i nie na PW a w publicznych częściach serwisu.
Gogoholik
Gogoholik
  23 lipca 2019

Jestem raczej już stary. Raczej analfabeta komputerowy bo umiem pisać tylko 1 palcem. Czat dla mnie za szybki😁. Lubie forum ale w sumie się mało dzieje. Tematy w sumie trochę dziwaczne i dużo zamkniętych.

oam
oam
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tematy w sumie trochę dziwaczne i dużo zamkniętych.
Dużo zamkniętych bo ludzie nie znają regulaminu.. ;/ Zawsze możesz założyć swój temat. :-) A w tym temacie możesz pisać o czym chcesz (prócz seksu, do tego jest osoby dział), każdy mile widziany! :-)
ps. serwis oferuje nam również kamerki. :-)
Gogoholik
Gogoholik
  23 lipca 2019

Opowiem moje pierwsze wrażenia tutaj. Pierwszy dzień przez ten automat do dawania serduszek zostałem wyzwany od najgorszych za to że wchodze na czyjś profil a nie wchodziłem specjalnie. Wchodziłem z ciekawości do kamerki to mnie wyproszono. Nie wiedziałem że to portal raczej do gadania. Przepraszam wszystkie panie jak was czymś uraziłem. Poszperam troszeczke może znajdę kogoś miłego. 😅

oam
oam
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Opowiem moje pierwsze wrażenia tutaj. Pierwszy dzień przez ten automat do dawania serduszek zostałem wyzwany od najgorszych za to że wchodze na czyjś profil a nie wchodziłem specjalnie. Wchodziłem z ciekawości do kamerki to mnie wyproszono. Nie wiedziałem że to portal raczej do gadania. Przepraszam wszystkie panie jak was czymś uraziłem. Poszperam troszeczke może znajdę kogoś miłego. 😅
Co do kamerek to sie w ogole tym nie przejmuj, mnie tez wypraszaja, nawet dodaja na czarna listę choc fizycznie tego nie mogą zrobic to i tak przez to mnie wyrzuca z transmisji. Ten magnes jest faktycznie uciążliwy, ale podpowiem Ci jak uniknąć pojawiania sie u kogos w podgladaczu. Majac gwiazde masz opcje ukrycia sie, tutaj:
https://fotka.com/ustawienia/ogolne
Zaznacz "ukrywaj moj profil" i zapisz. :-)
Juz zadna panna nie bedzie plakala ze wchodzisz na jej profil, bo nie bedzie o tym wiedziala. :-)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  24 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od kilku dni. Niestety po obserwacjach doszedłem do takiego punktu że zastanawiam się czego tu szukam. Chciałbym spytać czego tak naprawdę szukacie moje dogie panie na portalu randkowym

Ja niczego nie szukam, bo nic tu nie zgubilam.
Czesto wchodzę na forum, poznalam pare fajnych osób do poklikania.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem raczej już stary. Raczej analfabeta komputerowy bo umiem pisać tylko 1 palcem. Czat dla mnie za szybki😁. Lubie forum ale w sumie się mało dzieje. Tematy w sumie trochę dziwaczne i dużo zamkniętych.

Moze warto swój otworzyć..😉
Michalstcbgo
Michalstcbgo
  24 lipca 2019

Pozdro dla normalnych ludzi

oam
oam
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdro dla normalnych ludzi
pozdro😎
praksyda
praksyda
  24 lipca 2019

tez się zastanawiam po co ja mam tu konto i wchodzę jeszczę.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: po co ja mam tu konto i wchodzę jeszczę.

Przyzwyczajenie.
Gogoholik
Gogoholik
  24 lipca 2019

Co się porobiło na tym świecie. Kiedyś ludzie spotykali się żeby pogadać. pobawić się. Teraz wszyscy nosy w telefonie i słuchawki na uszach. W zasadzie tylko zostały ekspedientki w sklepach babcie w kolejkach u lekarza no i może jeszcze obsługa w banku🤔

Gogoholik
Gogoholik
  25 lipca 2019

Dzisiaj zaczepił mnie młody człowiek pytając o drogę do firmy x bo chce zacząć pracę. Tłumaczę mu co i jaj a on do mnie nie tłumacz mi pan tylko pokaż drogę w telefonie. To mu niestety grzecznie powiedziałem to pytaj telefonu nie mnie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.