Seba220689
Posty: 5 (po ~235 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Seba220689
  21 lipca 2019 (pierwszy post)

Wielokrotnie spotkałem się z decyzją na nie i to od różnych kobiet . Po nie których widać że szukaja księcia z bajki ale nie które to już przeginają. Ale jedno jest pewne tutaj wiekrzosci sie liczy portwel i posada a nie to co jest w człowieku. Uczucie jest wazne nie portwel ale nie kazdy to rozumi

Seba220689
Posty: 5 (po ~235 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Seba220689
  21 lipca 2019

Niedawno dostałem decyzje na nie od dziewczyny wiedz zapytałem grzecznie czym to bylo spowodowane dla czego taka decyzja i wogóle ze dostałem NIE to co zostałem po prostu zablokowany Czy to coś złego odpowiedzieć napytanie dajac pewną odpowiedz?

F0X
F0X
  21 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sebastian to że ktoś dał Tobie NIE ... to zrobił to i tu z pewnością zaskoczę BO MIAŁ DO TEGO PRAWO. Całe szczęście że za to nie banujemy. Opcja "NIE" to wyłącznie wirtualna ocena, mogłeś kobiecie się nie spodobać a może mieszkałeś zbyt daleko, tak bywa.

Sebastian pamiętaj że nic bardziej nie podnieca kobiet jak desperacja | nachalność, oraz gdy facet płacze o wspomniane wcześniej wirtualne oceny i o to że został dodany na czarną listę, weź to sobie do serca.

Pozdrawiam i życzę udanego poszukiwania szczęścia.

oam
oam
  21 lipca 2019
Seba220689
Seba220689: Niedawno dostałem decyzje na nie od dziewczyny wiedz zapytałem grzecznie czym to bylo spowodowane dla czego taka decyzja i wogóle ze dostałem NIE to co zostałem po prostu zablokowany Czy to coś złego odpowiedzieć napytanie dajac pewną odpowiedz?
Nie ma nic złego w zadawaniu pytań, przeciez kto pyta nie błądzi. Jeśli ktos zablokowal Cie tylko dlatego, że napisales wiadomość z pytaniem- świadczy to o tej osobie, o jej arogancji i pysze. Najprawdopodobniej rozdaje "nie" dla zabawy.
Niektórzy daja "nie" żeby po prostu popsuć drugiej osobie średnią, inni celowo to robia, żeby samemu te "nie" dostac.
Nie ma czym sie przejmować. Opcja magnesu czyli tego tak-nie, nie zobowiązuje nikogo do nawiazania kontaktu przed wystawieniem opinii, ocenia sie profile po fotkach.. Po prostu to olej. :-)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  21 lipca 2019

No i kolejny, ktory dostał X...ehhh..powtorze KOLEJNY raz. Tu nie ma OBOWIĄZKU poznania kogoś przed ocenieniem profilu. Ludzie- skoro macie aż takie kompleksy, to może lepiej zalogować się na portal MATRYMONIALNY, skoro chyba nie rozumiecie, że mozna tak po prostu oceniać fotki.

GhostRider888
GhostRider888
  21 lipca 2019
Seba220689
Seba220689: Uczucie jest wazne nie portwel ale nie kazdy to rozumi


Panie Sebastianie dzisiaj w większości przypadków , a w szczególności płci pięknej jakiekolwiek wartości związane ze światem poza materialnym takie jak dusza ludzka , która wyposażona jest w najbardziej moralne i ludzkie cechy jest po prostu mało istotna , nawet gdy jak najbardziej przestrzega wszystkich praw zawartych w Bożym dekalogu , to dla pań jest bardzo mało istotne , ponieważ dla nich dziś liczy się tkz. poczucie bezpieczeństwa , czyli to aby napchać sobie brzuch i przeżyć życie najwygodniej w zaawansowanych luksusach , gdyż przecież nie mogą być gorsze od swoich koleżanek pod żadnym względem , bo prestiż się liczy i nie można sobie za bardzo pozwolić na odstawanie w hierarchii konkurencji o największą księżniczkę szkoloną już do swojego przeznaczenia przez swoją rodzinkę jaka to skutecznie będzie dbać aby ich perełka trafiła na najlepszą ligę z garniturem , mocnym statusem społecznym oraz wysokim stanem posiadania , tak więc uczciwy mężczyzna z kulturą i inteligencją , jaki to jest zwykłym pracownikiem fizycznym pracującym w drelichu roboczym , który nie pochodzi z dobrego domu i nie jest wciągnięty w dzisiejszy łańcuch nepotyzmu 21w , idzie w oczach dam na dalszy plan , tak jest rzeczywistość , a fotka to niby portal społecznościowy niby większość tak twierdzi , ale jak pan się zarejestruje na jakikolwiek portal matrymonialny nie spotka pan się z innymi reakcjami ze strony Kobiet , jak nie wyczują pieniędzy , nie będą się angażować w kontakt , nawet jak pan sobie wstawisz zdjęcia najładniejszego top modela , a jak chce pan sobie przypomnieć co dla płci żeńskiej stanowi wartość , to niech pan wyjdzie na dzielnice , a zobaczy pan łysego kryminalistę z BMW wyzywającego swoją kobietę od najgorszej , albo starego dziada prezesa z młodą panienką i alkohol w tle , więc o jakim wyglądzie i zdjęciach my tu teraz rozmawiamy hm ? Może pan zdąży to przeczytać zanim moderatorzy bez żadnych podstaw ani logicznych argumentów usuną mój post za to , iż po prostu nie przypadł im do gustu bo mają np dni płodne :)
oam
oam
  21 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Może pan zdąży to przeczytać zanim moderatorzy bez żadnych podstaw ani logicznych argumentów usuną mój post za to , iż po prostu nie przypadł im do gustu bo mają np dni płodne :)
Albo okres - zapomniałeś dodać.
Jak na tak "młody" wiek, dużo musiałeś wycierpieć przez te kobitki.. eh.. :/
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: kobiety
a co Pan o tym sądzi? czy jakaś Panna poleciała na ten "God's design" który jest prezentowany na Pana profilu? Jakie Pan ma doświadczenia? Przejmuje sie Pan, że dostaje Pan "x"? A może sypią się tylko serduszka? Jestem ciekawa opinii. Tylko proszę, nie z fejkkonta. ;-)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Seba220689: Uczucie jest wazne nie portwel ale nie kazdy to rozumi Panie Sebastianie dzisiaj w większości przypadków , a w szczególności płci pięknej jakiekolwiek wartości związane ze światem poza materialnym takie jak dusza ludzka , która wyposażona jest w najbardziej moralne i ludzkie cechy jest po prostu mało istotna , nawet gdy jak najbardziej przestrzega wszystkich praw zawartych w Bożym dekalogu , to dla pań jest bardzo mało istotne , ponieważ dla nich dziś liczy się tkz. poczucie bezpieczeństwa , czyli to aby napchać sobie brzuch i przeżyć życie najwygodniej w zaawansowanych luksusach , gdyż przecież nie mogą być gorsze od swoich koleżanek pod żadnym względem , bo prestiż się liczy i nie można sobie za bardzo pozwolić na odstawanie w hierarchii konkurencji o największą księżniczkę szkoloną już do swojego przeznaczenia przez swoją rodzinkę jaka to skutecznie będzie dbać aby ich perełka trafiła na najlepszą ligę z garniturem , mocnym statusem społecznym oraz wysokim stanem posiadania , tak więc uczciwy mężczyzna z kulturą i inteligencją , jaki to jest zwykłym pracownikiem fizycznym pracującym w drelichu roboczym , który nie pochodzi z dobrego domu i nie jest wciągnięty w dzisiejszy łańcuch nepotyzmu 21w , idzie w oczach dam na dalszy plan , tak jest rzeczywistość , a fotka to niby portal społecznościowy niby większość tak twierdzi , ale jak pan się zarejestruje na jakikolwiek portal matrymonialny nie spotka pan się z innymi reakcjami ze strony Kobiet , jak nie wyczują pieniędzy , nie będą się angażować w kontakt , nawet jak pan sobie wstawisz zdjęcia najładniejszego top modela , a jak chce pan sobie przypomnieć co dla płci żeńskiej stanowi wartość , to niech pan wyjdzie na dzielnice , a zobaczy pan łysego kryminalistę z BMW wyzywającego swoją kobietę od najgorszej , albo starego dziada prezesa z młodą panienką i alkohol w tle , więc o jakim wyglądzie i zdjęciach my tu teraz rozmawiamy hm ? Może pan zdąży to przeczytać zanim moderatorzy bez żadnych podstaw ani logicznych argumentów usuną mój post za to , iż po prostu nie przypadł im do gustu bo mają np dni płodne :)


Chyba szanowny kolego cos pomyliles. Jesli ktos szuka drugiej połowy, to bardziej portal MATRYMONIALNY. Tam mozna kogos poznac, poczytac jaki jest, czyms sie zajmuje itp.,itd. Tutaj ocenia się FOTKI bez zbednych ceregieli i tyle. Ja oceniam fotki i ZUPEŁNIE MNIE NIE INTERESUJE jaka ta osoba jest, ile ma kasy, czym sie zajmuje, kogo szuka i tyle w temacie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  21 lipca 2019

I uściślając : zdecydowanie NIE robią na mnie wrazenia profile z 6pakiem i bmw. Lubię profile niebanalne, gdzie fotki są nietuzinkowe i wyrózniają się na tle innych.

oam
oam
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba szanowny kolego cos pomyliles. Jesli ktos szuka drugiej połowy, to bardziej portal MATRYMONIALNY. Tam mozna kogos poznac, poczytac jaki jest, czyms sie zajmuje itp.,itd. Tutaj ocenia się FOTKI bez zbednych ceregieli i tyle. Ja oceniam fotki i ZUPEŁNIE MNIE NIE INTERESUJE jaka ta osoba jest, ile ma kasy, czym sie zajmuje, kogo szuka i tyle w temacie.
Niektórzy myślą innymi kategoriami. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Ja czekam na odpowiedź tego Pana wyżej. :kv3:
GRADEK83
GRADEK83
  21 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bo kobiety trzeba umieć oczarować zbajerować i porzucić tak aby chciała do ciebie wrócić. :ziober2:
I nie chodzi tu o pieniądze ani o jakiś wyjątkowy wygląd po prostu trzeba mieć to COŚ... :ziober2:
Manipulowania ludźmi a zwłaszcza kobietami to sztuka której trzeba się uczyć latami to nie przychodzi samo z siebie.
Ja tylko pstryknę i już! :XD

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 lipca 2019
Seba220689
Seba220689: Niedawno dostałem decyzje na nie od dziewczyny wiedz zapytałem grzecznie czym to bylo spowodowane dla czego taka decyzja i wogóle ze dostałem NIE to co zostałem po prostu zablokowany Czy to coś złego odpowiedzieć napytanie dajac pewną odpowiedz?

Powiem krótko, to tak jak kiedyś było jak była skala od 1 do 10(11) użytkownicy dawali z automatu np oceny 11 lub 1 i to w tej chwili tak samo wygląda tyle że mamy decyzję Tak/Nie i dają pany Nie z automatu jak to było w twoim przypadku, zapytanie dlaczego i bumm Czarna lista.
HardStyled83ddd0a
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jak pan się zarejestruje na jakikolwiek portal matrymonialny nie spotka pan się z innymi reakcjami ze strony Kobiet

Natury się nie zmieni, trzeba się dostosować niestety (albo stety) d83dde09
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: a co Pan o tym sądzi? czy jakaś Panna poleciała na ten "God's design" który jest prezentowany na Pana profilu? Jakie Pan ma doświadczenia? Przejmuje sie Pan, że dostaje Pan "x"? A może sypią się tylko serduszka? Jestem ciekawa opinii. Tylko proszę, nie z fejkkonta. ;-)


Mój "God's design" nie jest w ogóle związany z tematem postu , a odnoszenie się w ten sposób na forum podobno grozi konsekwencjami wykluczenia z dyskusji w sposób tymczasowy lub stały , ale oczywiście Pani moderator z pewnością to nie obowiązuje , a doświadczenie to coś znacznie więcej niż wiek oraz staż pracy , bo liczy się jeszcze rozwój indywidualny i czas jaki na niego poświęcamy we wszelkim poznaniu różnych dziedzin nauki , które pozwalają nas ukierunkować i zbliżyć się do prawidłowej i obiektywnej prawdy o życiu i rzeczywistości jaka nas otacza , a mnie "X" nie ruszają , ponieważ na świecie istnieją sporo gorsze zła od tego , i można powiedzieć , że wkrada się nawet ono w organy , które deklarowały się strzec przepisów i ustaw nadając ludności prawo , do którego ludzie mają się stosować aby uczynić świat lepszym , ale pani moderator z pewnością coś o tym wie :) , ponieważ świat jest jak rosyjska "matrioszka" gdzie zło i bezprawie odbywa się już na najniższych szczeblach wewnętrznych przez organy naczelne np portal i forum "fotka"i tak coraz wyżej , aż do administracji międzynarodowych , gdzie regulaminy to tylko jakaś tam kartka wisząca na ścianie , a co do tematu postu , to zdanie swoje już wyraziłem i go nie zmieniam , gdyż ja jestem stały w uczuciach .Mam nadzieje , że zaspokoiłem pani ciekawość .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

oam
oam
  21 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Mój "God's design" nie jest w ogóle związany z tematem postu
Oczywiście, że nie jest związany z tematem, tylko jest to jedno z kilku pytań a nie jedno jedyne wykluczające całą resztę.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: odnoszenie się w ten sposób na forum podobno grozi konsekwencjami wykluczenia z dyskusji w sposób tymczasowy lub stały
Pierwsze czytam.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: ale oczywiście Pani moderator z pewnością to nie obowiązuje
Cóż takiego? Z tego co słyszałam na tym dziale obowiązuje zasada "piszta co chceta dopóki nikomu nie ubliżasz", więc w czym masz problem? Poza pytam, który punkt regulaminu złamałam dodając post do którego Ty sie odniosłeś?
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: a doświadczenie to coś znacznie więcej niż wiek oraz staż pracy , bo liczy się jeszcze rozwój indywidualny i czas jaki na niego poświęcamy we wszelkim poznaniu różnych dziedzin nauki , które pozwalają nas ukierunkować i zbliżyć się do prawidłowej i obiektywnej prawdy o życiu i rzeczywistości jaka nas otacza
Owszem, aczkolwiek wciąż nie rozumiem tego wiecznego najeżdżania na kobiety, które odbywa się w każdym temacie w dodanych przez Ciebie postach.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: a mnie "X" nie ruszają
I słusznie, duży plus! :-)
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: na świecie istnieją sporo gorsze zła od tego , i można powiedzieć , że wkrada się nawet ono w organy , które deklarowały się strzec przepisów i ustaw nadając ludności prawo , do którego ludzie mają się stosować aby uczynić świat lepszym , ale pani moderator z pewnością coś o tym wie :)
Kurcze, takie rzeczy trzeba zgłaszać do plokulatuly, kto to widział żeby organy łamały zasady, ustawy. ;-)
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: ponieważ świat jest jak rosyjska "matrioszka" gdzie zło i bezprawie odbywa się już na najniższych szczeblach wewnętrznych przez organy naczelne np portal i forum "fotka"i tak coraz wyżej , aż do administracji międzynarodowych , gdzie regulaminy to tylko jakaś tam kartka wisząca na ścianie
Koleś, Ty świat 3D porównujesz do prawdziwego życia? Pierwszy raz w internecie jesteś? Nie gadaj, że jeżdżąc samochodem czujesz że grasz w GTA? :rotfl:
Nie wiem, może masz jakiś problem z czytaniem... Czytałeś regulamin jak zakładałeś konto, czy tylko kliknąłeś "akceptuje"? Na fotce obowiązuje nas ten REGULAMIN!!!, moderator nie jest żadnym organem tylko WOLONTARIUSZEM.

Co Ty chłopie, z choinki sie urwałeś?

PS. Winszuję odwagi, w końcu ukazałeś wszystkim swoją twarz. Nadszedł ten czas, w którym krytyka będzie dotykała dwie strony, a nie tylko kobiety. W końcu pokazałeś, że masz jakiekolwiek jajeczka. To sie ceni.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.