Seba220689
Posty: 5 (po ~235 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Seba220689
  21 lipca 2019 (pierwszy post)

Wielokrotnie spotkałem się z decyzją na nie i to od różnych kobiet . Po nie których widać że szukaja księcia z bajki ale nie które to już przeginają. Ale jedno jest pewne tutaj wiekrzosci sie liczy portwel i posada a nie to co jest w człowieku. Uczucie jest wazne nie portwel ale nie kazdy to rozumi

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  22 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że nie jest związany z tematem, tylko jest to jedno z kilku pytań a nie jedno jedyne wykluczające całą resztę.


O jeszcze zdążyłem , a już myślałem , że jak to moderatorzy mają tutaj w zwyczaju , czyli pierw człowieka zgromić jakimiś nielogicznymi argumentami na podstawie teorii swojej ograniczonej i zmanipulowanej wyobraźni , a potem szybko zamknąć temat i do widzenia .

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsze czytam.


Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż takiego? Z tego co słyszałam na tym dziale obowiązuje zasada "piszta co chceta dopóki nikomu nie ubliżasz", więc w czym masz problem? Poza pytam, który punkt regulaminu złamałam dodając post do którego Ty sie odniosłeś?


Mózg to najważniejszy organ ludzki w ciele człowieka , jak się go zaniedba można doprowadzić go do Alzheimera , więc wobec tego
pozwolę sobie odświeżyć pani moderator pamięć póki mogą to być początkowe symptomy, iż oprócz przepisów ogólnych portalu fotka , to istnieje tu także coś takiego jak regulamin forum , w którym istnieją takie trzy punkty jak :

9. Nie zaniżaj poziomu dyskusji poprzez odbieganie od tematu, prowadzenie kilku wątków w jednym temacie (tzw. OT).

2. FT / MG / FP / PF ma prawo usunąć post jeśli jest niezgodny z Regulaminem Forum lub nie wnosi nic w życie Forum .

4.Nie stosowanie się do zasad niniejszego Regulaminu skutkuje upomnieniem lub banem, a w przypadku ich nieskuteczności całkowitą blokada konta.

Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem, aczkolwiek wciąż nie rozumiem tego wiecznego najeżdżania na kobiety, które odbywa się w każdym temacie w dodanych przez Ciebie postach.


Nie musi pani rozumieć , komu jest dane , to poprawnie zinterpretuje mój przekaz oparty na faktach autentycznych , gdzie po prostu mówię jak jest nie owijając ludzi w bawełnę .

Konto usunięte
Konto usunięte: Koleś, Ty świat 3D porównujesz do prawdziwego życia?


Do prawdy zadziwiającą ma pani wyobraźnie , skoro potrafi ona odnaleźć związek między matrioszką a obrazem 3D , bo ja kalkuluję nad tym , i chociaż dymi mnie się z głowy , to nie potrafię znaleźć nic wspólnego , a mnie bardziej chodziło o porównanie warstw tej figurki do szczebli poszczególnych organów wykonawczych i stanowiących prawo w instytucjach administracji , gdzie wkrada się niekompetencja i nieznajomość procedur , a pani moderator , myślę jest dobrym tego przykładem , ale jeżeli to tylko w ramach wolontariatu , to jest to jakieś usprawiedliwienie .

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, może masz jakiś problem z czytaniem


Tak być może to ja mam problemy z czytaniem albo już nie widzę co czytam , tudzież zginąłem tu już w tej ilości regulaminów .
albo jak to pani napisała urwałem się z choinki .

Konto usunięte
Konto usunięte: PS. Winszuję odwagi, w końcu ukazałeś wszystkim swoją twarz. Nadszedł ten czas, w którym krytyka będzie dotykała dwie strony, a nie tylko kobiety. W końcu pokazałeś, że masz jakiekolwiek jajeczka. To sie ceni.


Myli się pani , to nie ja ukazałem swoją twarz , to administracja nie uszanowała czyiś danych osobowych oraz prywatności i postanowiła wywołać wilka z lasu , a co moje jajeczka mają wspólnego z tematem nie wiem , bo nie jest to związane z wątkiem ani nie dostrzegam w kalendarzu zbliżającej się Wielkanocy , nie mniej jednak winszuje pani tego , iż próbowała pani chociaż coś tu sklecić w swoich wypowiedziach , a nie jak większość argumentów istot niewieścich czyli "Bo tak" i nara , gdyż jak na wolontariat to i tak bardzo dużo , serce mnie pęka ze wzruszenia , jeszcze trochę i uwierzę w miłość z żeńskiej strony hahaha :)

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

F0X
F0X
  22 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: O jeszcze zdążyłem , a już myślałem , że jak to moderatorzy mają tutaj w zwyczaju , czyli pierw człowieka zgromić jakimiś nielogicznymi argumentami na podstawie teorii swojej ograniczonej i zmanipulowanej wyobraźni , a potem szybko zamknąć temat i do widzenia .
Nielogicznymi argumentami ? d83dde1d śmiechłem, nie miałeś jaj więc nielogiczny argumencie zacząłeś najeżdżać na kobiety z fejkowego konta. Bardzo dojrzale i na poziomie... Tiaaaaaa W pełni to oddaje Twoją intelektualność i dojrzałość emocjonalną którą starasz się wszystkim udowodnić ale jak się okazuje dość nieudolnie.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: gdzie wkrada się niekompetencja i nieznajomość procedur , a pani moderator , myślę jest dobrym tego przykładem
Synek Ty nas tu nie ucz procedur jakie obowiązują modów i proszę nie oceniaj @Oam która jest świetnym modem i człowiekiem, jedynymi którzy mogą oceniać PF są wyłącznie ci którzy powołali nas do tego co robimy.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: wywołać wilka z lasu
jeden wilk tu może wpaść d83dde1dd83dde01d83dde1c ale ten się nie cacka.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: a co moje jajeczka mają wspólnego z tematem nie wiem
Za to ja wiem że starasz się być głupiutko mądry a dowodem jest argument już ci przytoczyliśmy o chowaniu się za fejkowym profilem.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: administracja nie uszanowała czyiś danych osobowych oraz prywatności
Twój nick, zdjęcie czy informacje w profilu nie są wrażliwymi danymi osobowymi, sam je opublikowałeś, owszem możesz je wymazać ale nie pisz że ktoś czegoś nie uszanował, za to każdy kto zwróci ci na coś uwagę i ma rację jest od razu tym złym. Nie będę wchodził z Tobą w dyskusję. Przestań udawać kogoś kim nie jesteś. Pozdrawiam.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  23 lipca 2019

@GhostRider888

Drogi Duchu!
zamknięto temat https://fotka.com/forum/hydepark/15837513,Dzis_tylko_plastik/4#post15838186
nie mogę odpowiedzieć na twoje, jakże racjonalne zarzuty, by móć okazać skruchę i posypać swą głowę popiołem w ramach pokuty,
Co robić?
Napisz! Poradź!! Czekam niecierpilwie i obgryzam paznokcie!!!

z poważaniem Jaga
która, cyt. "chce się wysunąć na czoło listy naczelnych , którym inteligencja szwankuje , ponieważ wydaje się iż jest ona tylko zasługą człowieka" (pozwoliłam sobie duchu na zacytowanie twojej wypowiedzi, licząc na twą wyrozumiałość).

"Ślachetne" mo/r/dy proszę wybaczyć powyższą prywatę, dziękuję.

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  23 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
F0X
F0X: Nielogicznymi argumentami ?


Tak to nazwałem , ponieważ nie macie żadnych podstaw prawnych wynikających z regulaminu forum aby mnie prześladować , a mimo to uwzięliście się na moją osobę za to , iż wyrażam swoje zdanie zgodnie z tematami postów , tylko wyłącznie dlatego , że jest ono odmienne od waszych poglądów , tak więc pozwolę sobie postawić diagnozę zaburzeń psychologicznych w postaci skrajnie dominującego egocentryzmu w cechach osobowości państwo moderatorów , mogę tylko pogratulować dużej dojrzałości emocjonalnej . :)

F0X
F0X: nie miałeś jaj więc nielogiczny argumencie zacząłeś najeżdżać na kobiety z fejkowego konta


W mojej opinii pojęcie ,,najeżdżać" jest pojęciem zbyt mocnym , gdyż gdyby tak było , to z pewnością wykorzystalibyście okazje aby mnie zbanować , a ja po prostu wyrażam swoje poglądy w których wykorzystuje prawo do wolności wypowiedzi w sposób ogólny , jaki nie jest bezpośrednio ukierunkowany na danego użytkownika nie zawierając także przy tym mocnych epitetów zawierających wulgaryzmy , za co ty nazwałeś centralnie moją osobę nielogicznym argumentem , a regulamin zaś mówi , iż nie można obrażać drugiego użytkownika , azaliż kto moderatorowi zabroni co nie ?? Podsumowując ja po prostu stwierdziłem , iż Kobiety mają materialistyczną naturę , ktoś może się z tym zgodzić lub nie , ale powinien potrafić uszanować zdanie innych , bo zaś wy rzuciliście się na mnie jak hieny próbując mnie sprowokować i oczernić jak tylko się da aby się mnie stad pozbyć wyłącznie dlatego , że mam inne poglądy , a jakbym chciał to nawet mogę je wciągnąć pod religię i wiarę i co mnie zrobicie ??

3. Bez względu na to czy jesteś katolikiem, muzułmaninem, buddystą czy ateistą - nie tolerujemy ataków na inne religie, wyznania, symbole religijne.

a po drugie jak to koleżanka super udolnie rzekła :

Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż takiego? Z tego co słyszałam na tym dziale obowiązuje zasada "piszta co chceta dopóki nikomu nie ubliżasz"


Oprócz modów oczywiście , ponieważ oni są tu jak Bogowie i mogą ubliżać innym użytkownikom forum

Ostatni raz już oznajmiam , że nic na mnie nie macie i to jest wasz ból tyłków .

F0X
F0X: Synek Ty nas tu nie ucz procedur jakie obowiązują modów i proszę nie oceniaj @Oam która jest świetnym modem i człowiekiem, jedynymi którzy mogą oceniać PF są wyłącznie ci którzy powołali nas do tego co robimy.


Widać ktoś musi was uczyć procedur , ponieważ albo ich nie znacie tudzież się do nich nie stosujecie , ja już wykazałem waszą nieudolność , zaś dalej to wy sami się pogrążyliście losowymi bezpodstawnymi atakami na użytkowników , gdyż nie podobają wam się wypowiedzi jakie są niezgodne nie z | regulaminem | a wyłącznie z waszym widzimisię , a koleżance tylko postawiłem diagnozę , gdyż interesuję się trochę przyczynami chorób :) .

F0X
F0X: jeden wilk tu może wpaść ale ten się nie cacka


Dawaj go tu ! widać dwóch modów tu mało , dziesięciu sprowadź na jednego człowieka , ale może chociaż będzie to jakiś organ nadrzędny, który powie mnie o co ta cała szopka z waszej strony albo przytoczy mnie który punkt regulaminu złamałem

teraz proszę odnaleźć punkt w regulaminie jaki zabrania z korzystanie z kont bez zdjęć , bo o ile mnie wiadomo zdjęcie w profilu nie jest obowiązkowe , i jak będę miał taki kaprys i chęć to mogę nawet 30 takich profili założyć , nie jest to zabronione .

F0X
F0X: którą starasz się wszystkim udowodnić


a to jest powód dla którego ma się konto bez zdjęcia , gdyż nie każdego obchodzi centrum uwagi wszystkich .

F0X
F0X: Twój nick, zdjęcie czy informacje w profilu nie są wrażliwymi danymi osobowymi, sam je opublikowałeś, owszem możesz je wymazać ale nie pisz że ktoś czegoś nie uszanował, za to każdy kto zwróci ci na coś uwagę i ma rację jest od razu tym złym. Nie będę wchodził z Tobą w dyskusję. Przestań udawać kogoś kim nie jesteś. Pozdrawiam.


Taki racja , ja sam opublikowałem , ale niektóre dane są wymagane tylko do weryfikacji konta , a ty wykorzystałeś swój autorytet tutaj i skorzystałeś z możliwości wglądu do danych jakich zwykli userzy nie mają i wykorzystałeś je bezpodstawnie do własnych celów a nie na potrzeby portalu , a jaki był cel ??

Konto usunięte
Konto usunięte: Nadszedł ten czas, w którym krytyka będzie dotykała dwie strony,


F0X
F0X: śmiechłem, nie miałeś jaj więc nielogiczny argumencie


wasza mściwość i egocentryzm tylko i wyłącznie , do tego stopnia , że postanowiliście nadużyć waszej władzy , gdyż wasze pobudki i działania w moim kierunku nie miały żadnych motywów związanych z regulaminem .

F0X
F0X: za to każdy kto zwróci ci na coś uwagę i ma rację jest od razu tym złym


Za co zwrócić uwagę ? Za wolność wypowiedzi ?? Coś za dużo sobie pozwoliliście na szperanie po danych osobowych jak na takie zwrócenie uwagi .

Dla mnie nie ma racjonalnego wytłumaczenia na takie samowolne i bezpodstawne działanie oraz krytykowanie ze strony modów tylko dlatego , że im nie przypadł do gustu czyiś sposób prowadzenia konta oraz wypowiedź .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

oam
oam
  23 lipca 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Oprócz modów oczywiście , ponieważ oni są tu jak Bogowie i mogą ubliżać innym użytkownikom forum
Zacytuj obelgę moderatora względem Twojej osoby, albo lepiej: prześlij ją do MG forum @BujajacaWoblokachh lub @Mruczyslaw.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: rzuciliście się na mnie jak hieny próbując mnie sprowokować i oczernić jak tylko się da aby się mnie stad pozbyć wyłącznie dlatego , że mam inne poglądy , a jakbym chciał to nawet mogę je wciągnąć pod religię i wiarę i co mnie zrobicie ??
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Ostatni raz już oznajmiam , że nic na mnie nie macie i to jest wasz ból tyłków .
descuida digga, estoy listo para atraparte de una vez por todas.:kv3:
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Dawaj go tu ! widać dwóch modów tu mało
KU CHWALE FORUM!
wilk
wilk:
Bae :calusek:

a tak by the way.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: ja sam opublikowałem , ale niektóre dane są wymagane tylko do weryfikacji konta , a ty wykorzystałeś swój autorytet tutaj i skorzystałeś z możliwości wglądu do danych jakich zwykli userzy nie mają i wykorzystałeś je bezpodstawnie do własnych celów a nie na potrzeby portalu , a jaki był cel ??
Na tym koncie masz napisanych 25 postów na forum, okazuje się, że nim zacząłeś swe prowokacje odwalać z lewusa, również i z tego konta brałeś czynny udział w życiu forum. Zacytowanie danej osoby na forum nie jest łamaniem ŻADNEGO punktu regulaminu serwisu, oraz forum. Widać jak bardzo boli Cie to, że (JA) Cie zacytowałam w tym temacie. Zarzucanie nadużycia uprawnień jest bezzasadne i nie ma pokrycia w praktyce, nawet nie wiesz do czego jako moderator FORUM mamy wgląd, więc sobie daruj te mONdrości. Widzę, że pokochałeś cytowanie regulaminu, może byś tak zaczął się do niego stosować?
Dziękuję bardzo za tę zacną aczkolwiek totalnie nietrafioną diagnozę, lecz uważaj - kolejną mogę źle znieść. :ziew:

Na tym kończę z Tobą tę (i nie licz na żadną inna) denną rozmowę, mój czas jest zbyt cenny.
ps. jako iż lubisz przekręcać wszystko co piszą moderatorzy - od razu zaznaczam - nie przekręcaj słowa DIGGA na te rasistowskie. W prawdzie z polskim masz pewne problemy, ale o ile kumasz hiszpański, angielski i niemiecki to bez tłumacza ogarniesz wszystko zawarte w tym pożegnalnym poscie.

ade. :crylol:
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zacytuj obelgę moderatora względem Twojej osoby,


Zacytowałem już w poście powyżej , kłania się czytanie ze zrozumieniem .

Konto usunięte
Konto usunięte: Widać jak bardzo boli Cie to, że (JA) Cie zacytowałam w tym temacie.


Konto usunięte
Konto usunięte: Na tym koncie masz napisanych 25 postów na forum, okazuje się, że nim zacząłeś swe prowokacje odwalać z lewusa, również i z tego konta brałeś czynny udział w życiu forum. Zacytowanie danej osoby na forum nie jest łamaniem ŻADNEGO punktu regulaminu serwisu, oraz forum.


To proszę mnie natychmiast odpowiedzieć w jaki sposób pani namierzyła moje drugie konto ?? Bo na pewno nie tylko po postach , i dobrze o tym pani wie .

Na koniec odrzeknę tylko jedno , gdyż jak ktoś nie ma żadnego usprawiedliwienia ani kontrargumentów wycofuje się odwracając uwagę od sytuacji którą sprowokował siejąc jakąś propagandę . Chociaż ja i tak już wystarczająco czasu straciłem na walkę z PF
to pozwolę sobie powiedzieć , że Bóg nie lubi ludzi przemądrzałych i ściska ich we własnej chytrości .

Konto usunięte
Konto usunięte: Na tym kończę z Tobą tę (i nie licz na żadną inna) denną rozmowę


Nie liczę z panią , to mogłoby być ciężko osiągnąć taki poziom konwersacji .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 lipca 2019

Boża Owieczka? 😜

oam
oam
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Boża Owieczka?
Powiem Ci, że jest o wiele lepszym człowiekiem i rozmówcą! Aż mi w tej chwili go tutaj brakuje.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Boża Owieczka?Powiem Ci, że jest o wiele lepszym człowiekiem i rozmówcą! Aż mi w tej chwili go tutaj brakuje.

Czyli pudło..
Pursan
Pursan
  23 lipca 2019
Seba220689
Seba220689: nie których

Seba220689
Seba220689: nie które

Seba220689
Seba220689: wiekrzosci

Seba220689
Seba220689: portwel

Seba220689
Seba220689: rozumi

Albo ty weź się za jakiś słownik albo ja się wezmę za jakąś większą sztachetę.
Co do tematu, to nie masz się chyba w życiu czym przejmować.
F0X
F0X
  23 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: To proszę mnie natychmiast odpowiedzieć w jaki sposób pani namierzyła moje drugie konto ?? Bo na pewno nie tylko po postach , i dobrze o tym pani wie .
Za dużo chciałbyś wiedzieć, zapewniam cię że nie mamy żadnych danych jakie podawałeś podczas rejestracji czy weryfikacji. Ale mamy mechanizmy dzięki którym czytamy ludziom w myślach. Panie władzo czy to już przestępstwo ??? Nie no na to musi być paragraf d83dde01
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: a ty wykorzystałeś swój autorytet tutaj i skorzystałeś z możliwości wglądu do danych jakich zwykli userzy nie mają i wykorzystałeś je bezpodstawnie do własnych celów a nie na potrzeby portalu
Śmiało, napisz jak to wykorzystałem bezpodstawnie swoje uprawnienia i jak to wykorzystałem je do własnych celów a nie na potrzeby portalu. Niech wszyscy się dowiedzą, nie mam w tej kwestii żadnej tajemnicy.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: aby mnie prześladować
Mój bidulku wiecznie pzieś wsiśtkich modelatolków pośkodawany, A kysz kysz modelatolki, jeśteście nie dobli.
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: nazwałeś centralnie moją osobę nielogicznym argumentem
Nazwałem cię tak bo pojęcie "nielogicznych argumentów" stosujesz na każdym kroku, twój umysłek tego nie ogarnął, ale udajesz wielkiego mądrale, mówiłem i powtórzę - NIE UDAWAJ KOGOŚ KIM NIE JESTEŚ
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: ja po prostu stwierdziłem , iż Kobiety mają materialistyczną naturę , ktoś może się z tym zgodzić lub nie , ale powinien potrafić uszanować zdanie innych
Hitler uważał że należy gazować żydów bo są wrogami niemieckiej rasy, to było jego zdanie i niby powinienem uszanować opinię Adolfa ale cóż, nie szanuję i nie uszanuję, to samo tyczy się nazywanie WSZYSTKICH kobiet --> materialistkami. Chcesz mieć takie zdanie, nie ma problemu, ale zostaw je dla siebie i nie wygłaszaj publicznie, dla własnego dobra, bo zdrowa myśląca jednostka odbierze cię za ludzkie ścierwo bo to co piszesz jest obrzydliwe, wręcz niegodne. A tego bym bardzo nie chciał wszak szanuję wszystkich W TYM CIEBIE RÓWNIEŻ.

Napisałbym więcej, dużo więcej, ale nie chce mi się, nie jesteś wart mojej uwagi na podstawie bzdur jakie piszesz na forum nie mając rzetelnej wiedzy + źródeł, kierując się wiecznie domysłami i użalaniem nad własną osobą, ostatecznie kończę z Tobą jakąkolwiek konwersacje. Żegnaj.
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  24 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
F0X
F0X: Za dużo chciałbyś wiedzieć, zapewniam cię że nie mamy żadnych danych jakie podawałeś podczas rejestracji czy weryfikacji. Ale mamy mechanizmy dzięki którym czytamy ludziom w myślach. Panie władzo czy to już przestępstwo ??? Nie no na to musi być paragraf


Drwij sobie z tego dalej , ja nie jestem tutaj modem , tak więc mogę tylko domniemać jakich metod użyliście aby móc uzyskać dostęp do informacji na temat mojego konta , ale się tego dowiem , niemniej jednak powtórzę jeszcze raz wszelkie działania podjęte w moją stronę oraz nadzwyczajne zainteresowanie moją osobą było bezpodstawne i z waszych własnych pobudek , ale z tobą na ten temat
już dyskutował nie będę , gdyż sprawę zgłoszę do organu wyższego stopnia , a ten może zechce mnie uświadomić co zrobiliście oraz czy było to umotywowane regulaminem i czy procedury prowadzone przez was nie naruszyły nawet któregoś z artykułów kodeksu karnego .

F0X
F0X: Nazwałem cię tak bo pojęcie "nielogicznych argumentów" stosujesz na każdym kroku, twój umysłek tego nie ogarnął, ale udajesz wielkiego mądrale, mówiłem i powtórzę - NIE UDAWAJ KOGOŚ KIM NIE JESTEŚ


Za to ty stosujesz w moją stronę tylko te same inwektywy odnośnie mojego toku myślenia , które mają za zadanie poniżyć przeciwnika i sprowadzić go do poziomu zero , także tę wypowiedź

F0X
F0X: A tego bym bardzo nie chciał wszak szanuję wszystkich W TYM CIEBIE RÓWNIEŻ.


mogłeś sobie darować .

F0X
F0X: Hitler uważał że należy gazować żydów bo są wrogami niemieckiej rasy, to było jego zdanie i niby powinienem uszanować opinię Adolfa ale cóż, nie szanuję i nie uszanuję, to samo tyczy się nazywanie WSZYSTKICH kobiet --> materialistkami


Przypomnę każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów na dany temat , a także jego poszanowania przez innych , więc ktoś może powiedzieć np , nie podoba mnie się ten kolor , nie lubię pająków lub też moim zdaniem ktoś lub coś kojarzy mnie się z czymś .
I nie ma w tym nic zdrożnego ! Ja tylko wyraziłem swoją opinię co z mojego punktu widzenia u kobiet ma prawdziwą wartość podobnie jak autor postu

Seba220689
Seba220689: Ale jedno jest pewne tutaj wiekrzosci sie liczy portwel i posada a nie to co jest w człowieku.


miał do tego pełne prawo , podobnie jak kobiety , które piszą , iż facetom zależy tylko na stosunku płciowym . Wy jako mody spotkaliście cie się już z pewnością z takimi przypadkami i jeszcze nie raz ich doświadczycie , a mimo to ciągle macie problem z poszanowaniem wolności wypowiedzi , i nie szanujecie tych wszystkich ludzi którzy mają podobne zdanie do mnie , a więc musicie mieć na uwadze , że

F0X
F0X: zdrowa myśląca jednostka odbierze cię za ludzkie ścierwo


to może iść także w waszą stronę , ponieważ zdanie odmienne od waszego spotyka się natychmiast z prześladowaniem , to nie długo na tym forum zostaniecie sami z koleżanką .

F0X
F0X: Hitler uważał że należy gazować żydów bo są wrogami niemieckiej rasy


On tak nie uważał , on wręcz wydawał rozkaz aby to robiono , czyli pozbawiał życia ludzi za inną wiarę i poglądy , a więc miał podobny problem co niektóre mody na forum , z tym , że on za swoje przekonania był gotów zabić , i to jest podstawowa różnica bo stwierdzenie , iż ktoś ma materialistyczną naturę , to jeszcze nie morderstwo , więc twoje porównanie jest średnio trafne i zbytnio wyolbrzymione , bo odmienne zdanie nie czyni od razu kogoś zbrodniarzem wojennym .

F0X
F0X: Napisałbym więcej, dużo więcej


Nie musisz , gdyż możesz napisać nawet 10 000 słów , ale nie ma i nie będzie żadnego argumentu na nieposzanowanie wolności wypowiedzi .

F0X
F0X: , ale nie chce mi się, nie jesteś wart mojej uwagi na podstawie bzdur jakie piszesz na forum nie mając rzetelnej wiedzy + źródeł, kierując się wiecznie domysłami


To już sprawdzi organ nadrzędny nad PF

ŻEGNAM .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 lipca 2019
Seba220689
Seba220689: Wielokrotnie spotkałem się z decyzją na nie i to od różnych kobiet


ja tez chyba normalna rzecz rózne kobiety rózne gusta nie ma co się tym przejmować :)
Seba220689
Seba220689: Po nie których widać że szukaja księcia z bajki

oj widać widać :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.