luki1990
luki1990
  17 lipca 2019 (pierwszy post)

Same modelki na tej fotce brak słów...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 lipca 2019
Aganiok22
Aganiok22: oam: Moje w profilu również takie jest, na co dzień maluję jedynie rzęsy. :-) To zupełnie jak ja. Tyle w zupełności wystarczy na co dzień..

A ja na codzien nie maluję nic i tez mi wystarczy 😀
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aganiok22: oam: Moje w profilu również takie jest, na co dzień maluję jedynie rzęsy. :-) To zupełnie jak ja. Tyle w zupełności wystarczy na co dzień.. A ja na codzien nie maluję nic i tez mi wystarczy 😀


Ewcia, bo Ty urodziwa Jesteś, a ja naturze muszę odrobinę pomóc "w oczach" d83dde03

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Pursan
Pursan
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Biedny... Kup kolorowe okulary!

Normalnych nienawidzę nosić a powinienem. Kupię i będą tylko przewalały się na półce. :nie:
Poza tym kto wtedy będzie następnym królikiem doświadczalnym owego psychologa. :nie:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 lipca 2019

Aga- czy urodziwa, to rzecz gustu. Mam pare niedoskonalisci na twarzy , ale akceptuję je. Chociaz czasem na jakieś wyscia podkreslam rzęsy i usta błyszczykiem.

oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalnych nienawidzę nosić a powinienem. Kupię i będą tylko przewalały się na półce.
Ja też w te upały nienawidzę nosić okularów.. Może spróbuj zamienić je na soczewki, ja czasami tak robię choć nie powinnam ich nosić. Ale dobre krople i daje radę. :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym kto wtedy będzie następnym królikiem doświadczalnym owego psychologa.
Przecież wciąż będziesz mógł chodzić, zdawać relacje jak jest. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Aga- czy urodziwa, to rzecz gustu. Mam pare niedoskonalisci na twarzy , ale akceptuję je. Chociaz czasem na jakieś wyscia podkreslam rzęsy i usta błyszczykiem.
Błyszczyk, ostatnio kupiłam takiego kozaczka że uuuu, błysk i kolor ale naturalny! W sumie brałam kolor w ciemno bo nie było testera, strzał w dziesiątkę!
crit
crit
  29 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Same modelki na tej fotce brak słów...
a podobno modelki sa segsi, podobno panowie szaleja na ich punkcie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.