luki1990
luki1990
  17 lipca 2019 (pierwszy post)

Same modelki na tej fotce brak słów...

macieekk92
Posty: 8 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
macieekk92
  22 lipca 2019

Widzialem też fajne opisy kont np "faceci patrzą tylko na biust" a w jej zdjęciu profilowym wideo na których nagrała swoje cycki.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 lipca 2019
macieekk92
macieekk92: Widzialem też fajne opisy kont np "faceci patrzą tylko na biust" a w jej zdjęciu profilowym wideo na których nagrała swoje cycki.

😂😂😂😂😂😂😂. Takie "perelki" też muszą być, żeby nie było za nudno
macieekk92
Posty: 8 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  22 lipca 2019
macieekk92
macieekk92: Nie wrzucam wszystkie do jednego ale mało która ma naturalne zdjęcia


"Mało która" to generalizowanie. Jest wiele dziewczyn, kobiet które nie muszą się stylizować na gwiazdy, intelekt też potrafi błyszczeć. I to jest pocieszające

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Same modelki na tej fotce brak słów...

Konto usunięte
Konto usunięte: Większość, to takie raczej "gwiazdki" czy tam modelki. Człowiek pyta się o użytkowniczki portalu a tymczasem przenieśliśmy się w inne strony...

To nie jest pytanie, tylko stwierdzenie oświadczenie, wyrażenie zdania, przez "luki1990" Swoją drogą bezsensowne stwierdzenie.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Pursan
Pursan
  22 lipca 2019
Aganiok22
Aganiok22: To nie jest pytanie, tylko stwierdzenie oświadczenie, wyrażenie zdania, przez "luki1990" Swoją drogą bezsensowne stwierdzenie.

Stwierdzenie, czy oświadczenie to i tak odnośnik był do tego tematu, bo zakompleksiony moderator wirtual z rzeczywistością pomieszał....Tak trochę wyrywasz z kontekstu i się czepiasz babo! :mrgreen:
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak trochę wyrywasz z kontekstu i się czepiasz babo!


To miłe że zauważyłeś że kobietą jestem....d83dde09

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Pursan
Pursan
  22 lipca 2019
Aganiok22
Aganiok22: To miłe że zauważyłeś że kobietą jestem....

Strasznie bolą mnie dzisiaj oczy ale jeszcze coś na nie widzę. Czasem jest ciężko to na pierwszy rzut oka dostrzec, stwierdzić płeć po postaci człowieka!
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aganiok22: To miłe że zauważyłeś że kobietą jestem.... Strasznie bolą mnie dzisiaj oczy ale jeszcze coś na nie widzę. Czasem jest ciężko to na pierwszy rzut oka dostrzec, stwierdzić płeć po postaci człowieka!


Tak też sobie pomyślałam, że to wszystko przez problemy z oczami.... wiek jednak robi swoje i nie oszczędza nikogod83dde09

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Pursan
Pursan
  22 lipca 2019
Aganiok22
Aganiok22: Tak też sobie pomyślałam, że to wszystko przez problemy z oczami.... wiek jednak robi swoje i nie oszczędza nikogo

Malowałem całe 11 godzin na czarno, to mogą mnie one boleć. :and:
Wiek też w sumie zrobił swoje. :(
oam
oam
  23 lipca 2019
macieekk92
macieekk92: Nie wrzucam wszystkie do jednego ale mało która ma naturalne zdjęcia
To prawda. :-/
macieekk92
macieekk92: Widzialem też fajne opisy kont np "faceci patrzą tylko na biust" a w jej zdjęciu profilowym wideo na których nagrała swoje cycki.
:rotfl:
Aganiok22
Aganiok22: "Mało która" to generalizowanie. Jest wiele dziewczyn, kobiet które nie muszą się stylizować na gwiazdy, intelekt też potrafi błyszczeć. I to jest pocieszające
Akurat tutaj kobiet bez makijażu na zdjęciu- ze świecą szukać.
Konto usunięte
Konto usunięte: Malowałem całe 11 godzin na czarno
Co Ty na czarno malowałeś? :D
Pursan
Pursan
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty na czarno malowałeś? :D

Balustradę na balkonie. Psycholog zalecił takie malowanie. Twierdzi, że przez takie malowanie przestanę widzieć świat w czarnych barwach a oczy znienawidzą ten kolor, to będzie to pierwszym krokiem do kolorów tęczowych. :nie:
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: .

Sama mam takie zdjęcia, to żaden wstyd być bez makijaży

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

oam
oam
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Balustradę na balkonie. Psycholog zalecił takie malowanie. Twierdzi, że przez takie malowanie przestanę widzieć świat w czarnych barwach a oczy znienawidzą ten kolor, to będzie to pierwszym krokiem do kolorów tęczowych.
Biedny... Kup kolorowe okulary!
Aganiok22
Aganiok22: Sama mam takie zdjęcia, to żaden wstyd być bez makijaży
Moje w profilu również takie jest, na co dzień maluję jedynie rzęsy. :-)
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje w profilu również takie jest, na co dzień maluję jedynie rzęsy. :-)


To zupełnie jak ja. Tyle w zupełności wystarczy na co dzień..

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.