Seler
Seler
  4 lipca 2019 (pierwszy post)

Co Was denerwuje w CZATOWICZACH?

GhostRider888
GhostRider888
  7 lipca 2019

Zadałem pytanie który punkt regulaminu naruszyłem , a pani jak zawsze nie odpowiedziała na moje pytanie i odwraca od niego uwagę próbując mnie ośmieszyć , bo to , iż napiszę , że Kobiety to materialistki to pogląd i można na ten temat dyskutować i się z nim zgodzić lub nie , po to jest forum , szkoda tylko , że jak ktoś zakłada temat typu , iż Facetom zależy tylko na seksie , to nie ponosi żadnych konsekwencji a czy to nie podobna sytuacja , ponieważ też mógłbym poczuć się urażony ??? Dla mnie istnienie forum bez ataków nie ma sensu , bo każdy mógłby tu zaskarżyć kogoś o atak , bo ma inne poglądy niż on , także regulamin łamie wolność wypowiedzi , a po drugie wiele osób go nie przestrzega i nic sobie z tego nie robicie , a pani tylko nadużyła swojego autorytetu aby wyładować się na mnie za nieudany dzień .

oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadałem pytanie który punkt regulaminu naruszyłem , a pani jak zawsze nie odpowiedziała na moje pytanie i odwraca od niego uwagę próbując mnie ośmieszyć , bo to , iż napiszę , że Kobiety to materialistki to pogląd i można na ten temat dyskutować i się z nim zgodzić lub nie , po to jest forum , szkoda tylko , że jak ktoś zakłada temat typu , iż Facetom zależy tylko na seksie , to nie ponosi żadnych konsekwencji a czy to nie podobna sytuacja , ponieważ też mógłbym poczuć się urażony ???
Zadałeś pytanie, a ja Ci odpowiedziałam. ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: a pani tylko nadużyła swojego autorytetu aby wyładować się na mnie za nieudany dzień
Jakbym chciała się wyładować, to poszłabym pobiegać, albo rąbać drzewo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.