Seler
Seler
  4 lipca 2019 (pierwszy post)

Co Was denerwuje w CZATOWICZACH?

oam
oam
  4 lipca 2019
Seler
Seler: Co Was denerwuje w CZATOWICZACH?
Chamstwo i prostactwo, bezsensowne zaczepianie oraz prowokowanie innych i sprowadzanie normalnego tematu do seksu poza odpowiednim pokojem.
Choc bez niektórych czubow byłoby tam nudno. :)
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  4 lipca 2019

Jako staly bywalec czatu zaobserwowalem kilka rzeczy, ktore mnie irytuja w innych uzytkownikach. Zacznijmy od natretnych pan, ktore na dzien dobry wyskakuja z propozycjami typu "hej, chcesz pojechac na wycieczke do egiptu? Ja place za wszystko, a ty masz tylko dobrze wygladac przy moim boku". Serio dziewczyny? Myslicie ze potrzebuje tego typu sponsoringu? Kolejna upierdliwa przypadloscia czatowiczow, jest wytykanie mojego bledu ortograficznego w nicku. Zrozumcie prosze, ze nie kazdy jest drugim profesorem Miodkiem i komentarze typu "haha którY, co za osiol (nie jest to dokladny cytat), pewnie nauczyl sie czytac, dopiero w 16 roku zycia" sa zbedne. No i przechodzimy do rzeczy ktora denerwuje mnie najbardziej, a jednoczesnie smuci. Uzytkownicy ktorzy nie zwazaja na uczucia innych.
Niektorym z lekkoscia przychodzi obrazanie i szydzenie z innych ludzi. Jednak jeszcze gorsza jest sytuacja, w ktorej to dana osoba wzbudza emocje w innej, tylko po to zeby sobie pozartowac. Odkad mam konto na tym portalu, slowa "kocham cie przystojniaku", padly w moja strone dokladnie 269 razy. Dostalem tez 15 propozycji zawarcia zwiazku cywilnego i 27 propozycji, o ktorych wole tutaj nie pisac. Ludzie zanim cos napiszecie zastanowcie sie nad tym 5 razy. Po drugiej stronie monitora jest zywa osoba z uczuciami! Lub moderator. Pozdrawiam.

praksyda
praksyda
  4 lipca 2019

nigdy mnie specjalnie nie denerwowali, nie wiem jak mozna mieć tam ból dupy o cokolwiek.

namastebitches
namastebitches
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ...

:crylol:
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  7 lipca 2019

Bywam tak sporadycznie że nie zauważyłem nic irytującego... 🙊

SmolarekKama
Posty: 3 (po ~35 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SmolarekKama
  7 lipca 2019

Nie można kogoś wyjątkowego znaleźć konkretnego z odrobiną rozsadku

oam
oam
  7 lipca 2019
SmolarekKama
SmolarekKama: Nie można kogoś wyjątkowego znaleźć konkretnego z odrobiną rozsadku
Dlaczego uwazasz, ze nie mozna?
GRADEK83
GRADEK83
  7 lipca 2019

Czat dla mnie mógł by nie istnieć poziom rozmów na poziomie gimbazy więc poniżej dopuszczalnej normy tak więc jak kogoś boli tak niski poziom KURTURY to polecam omijać z daleka. Kiedyś taki poziom był na kamerkach tylko same "poka dupe poka cycki" i naśmiewanie się z innych... no ale takie pokolenie AMEB.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chamstwo i prostactwo, bezsensowne zaczepianie oraz prowokowanie innych i sprowadzanie normalnego tematu do seksu poza odpowiednim pokojem.

Od ciebie powinni uczyć się kultury zawsze grzeczna i miła... klonował bym ale ponoć nie wolno XD
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: . Od ciebie powinni uczyć się kultury zawsze grzeczna i miła... klonował bym ale ponoć nie wolno XD
O jak milo! d83dde0d :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czat dla mnie mógł by nie istnieć poziom rozmów na poziomie gimbazy więc poniżej dopuszczalnej normy tak więc jak kogoś boli tak niski poziom KURTURY to polecam omijać z daleka. Kiedyś taki poziom był na kamerkach tylko same "poka dupe poka cycki" i naśmiewanie się z innych... no ale takie pokolenie AMEB.
wydaje mi sie ze na czacie i tak jest teraz lepiej pod tym względem niz w poprzednich latach. Grunt to dystans. :)
I co to za bany, co? :(
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 lipca 2019
Seler
Seler: Co Was denerwuje w CZATOWICZACH?

Nic bo tam nie bywam :lol:
HardStyled83ddd0a
GhostRider888
wpis jest ukryty
GhostRider888
GhostRider888
  7 lipca 2019

Witam nieszanowny Administratorze i pozwolę zadać sobie pytanie jakim prawem usuwasz moje posty z forum ?? Czy wolność słowa na fotce też jest już ograniczana ?? Który punkt regulaminu serwisu naruszyłem ?? Pewnie ten który nakazuje usuwanie postów które są niezgodne z twoim kaprysem i interesem , a pozwolę sobie nawet rzec , iż na pewno jesteś Kobietą . Od razu muszę ci powiedzieć uderzyłeś jak dzik w sosnę , ponieważ prawdziwiej prawdy nie wyplewisz i nie wrzucisz do kosza aby móc siać swoją propagandę w celu podtrzymania tego biznesu , ponieważ traktując ludzi niesprawiedliwe , sprawisz , że każdy użytkownik stąd odejdzie , a mnie i tak się stąd nie pozbędziesz .

bri
bri
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: "hej, chcesz pojechac na wycieczke do egiptu? Ja place za wszystko, a ty masz tylko dobrze wygladac przy moim boku". Serio dziewczyny? Myslicie ze potrzebuje tego typu sponsoringu?


Słuchaj, jak nie masz zamiaru jechać to po prostu napisz mi to wprost, nie życzę sobie żebyś wynośił nasze prywatne sprawy na forum. Udawaj wielce niedostępnego ..

Konto usunięte
Konto usunięte: Po drugiej stronie monitora jest zywa osoba z uczuciami! Lub moderator.

Homo homini lupus. Ale to przecież tylko czat111!! W życiu wszyscy jesteśmy innymi ludzmi... prawilni ludzie dobrej woli.

Seler
Seler: Co Was denerwuje w CZATOWICZACH?

Całkowita alienacja, monotematyczność. Toksyczni ludzie, zachowania.
.
.
.
Brak dystansu i samotne matki.
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: sprawisz , że każdy użytkownik stąd odejdzie

d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie i tak się stąd nie pozbędziesz

:crylol: no to w końcu jak? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wolność słowa na fotce też jest już ograniczana ?
Ależ skąd!
Konto usunięte
Konto usunięte: prawem usuwasz moje posty z forum ?
Coś Ci nie leży? Napisz do MG forum: @BujajacaWoblokachh lub @Mruczyslaw. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: a pozwolę sobie nawet rzec , iż na pewno jesteś Kobietą
No tak, bo tylko kobietom ubliżasz, ujmujesz i nie widzisz w tym nic złego, przecież facet nie poczułby się urażony, czyż nie? Czy nie takimi kategoriami oceniasz wszystkich dookoła? Rzekłeś co miałeś rzec, :bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.