Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
Kajecik29
  3 lipca 2019 (pierwszy post)

Wiem co sobie o mnie myślicie :( Mam 34 lata mieszkam (wynajmuje pokój) sam nie mam nikogo (partnerki, dzieci) to muszę być chory zboczony czy cokolwiek w tym stylu. Nie jestem święty wiem to, jestem również świadom tego, że nie grzeszę ani urodą ani inteligencją. Ale takie podejście wszystkich wokół powoduje nawet mimo prób nie zwracania na to uwagi że czasami człowiek czuje się nawet gorzej niż to jak postrzegają go inni. Ale co tam najważniejsze, że wszystkim jest dobrze to daje im prawo mieć gdzieś innych. Nie jestem złym człowiekiem. Chcecie przenieście ten temat do odpowiedniego działu chcecie zamknijcie temat możecie mnie zablokować może będzie wam lepiej ale na pewno nie mi i tylko pokażecie, że mam racje w kwestii tego że myślicie tylko o sobie a innych macie gdzieś byle to wam było dobrze.

praksyda
praksyda
  4 lipca 2019

To ze mamy wpajanie od dziecka rozmnażanie, programuja nas od urodzenia, nie znaczy ze nie mozesz sobie zapodac wirusa i życ tak jak Ci pasuje.

Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
Kajecik29
  4 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: I dziwić się ze sam..ehhhhh. Kolega wyżej zagadał, to od razu chamska reakcja i naskakiwanie. Wpis ma na celu tylko użalanie się nad sobą, co raczej kobiet nie przyciągnie Dla mnie za dużo tu sprzecznosci. Mnie sam ten Twój tekst zniechęcił na starcie.

Czy według ciebie powiedzenie komuś przeczytaj ze zrozumieniem to chamska odzywka ? A jak chodzi o to co było później to proponuje przeczytać jeszcze raz kto kogo pierwszy zaatakował chamskim zwrotem.
Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
Kajecik29
  4 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż , myślę , że znalazłby się jeszcze nie jeden kawaler bez dzieci nawet starszy od pana , ale w gruncie rzeczy dla Kobiet stan cywilny , wiek oraz ilość dzieci , a tymbardziej wszelkie cechy inteligencji u samca nie są istotne , a nawet wręcz przeciwnie . Mogę powiedzieć z autopsji , iż wszelka moralność u mężczyzny w postaci świętości czyli np abstynencja , wysoka kultura osobista jest dla Kobiet cechą drugorzędną albo niepożądaną , ponieważ panie wiedzą , że mądry facet nie da sobą sterować ani wykorzystać , a co za tym idzie trudniej o pieniążki , a zaś to jest dla Kobiet rzecz w życiu najistotniejsza , dla nich można być chamem wykazującym największe cechy patologii który traktuje je przedmiotowo , gdyż dobra świata doczesnego wypierają u nich wszelką godność i człowieczeństwo , drogie kobiety nie interesują się ludźmi z prowincji , a nawet te które same z niej pochodzą taka materialistyczna natura niewiast , w której najważniejsze jest to aby schronić się tam , gdzie będzie im najłatwiej i najwygodniej przeżyć życie , nie ważne jest to , kto cierpi w tej wojnie o napchanie portfeli taka prawda . Trzeba się nauczyć albo raczej oduczyć szacunku do mściwych panienek , niech czują pogardę , epoka naiwnych gentelmenów musi dobiec końca , nie będą już księżniki argumentować się obłudnym pojęciem inteligencji oraz miłości jaką to jest tylko przykrywką dla ich materialistycznego charakteru. Trzeba przyjąć prawdę taką jaka jest.

W końcu ktoś mądry się odezwał a nie jak pan przez którego dostałem bloka.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019

Nie dostales bana przez kogos ale przez chsmstwo. Nie myl pojęć

GRADEK83
GRADEK83
  5 lipca 2019
Kajecik29
Kajecik29: Sugerujesz żeby do ciebie się przytulić

Do DRZEWA co najwyżej już bardziej chyba nie mogłem tego ZOBRAZOWAĆ XD
BekaZciebieModzie
wpis jest ukryty
SylwesterMikolaj35
SylwesterMikolaj35
  8 lipca 2019

Nie chce Cię urazić Kolego bo widzę że wrażliwy jesteś ,i nie mówię że to źle ,myślę że masz małą depresję ,weź się w garść To Twoje życie masz jedno i nikt nie przeżyje je za Ciebie ,naucz się żyć z tym że ludzie to hieny żerują na słabościach innych by siebie dowartościować by czuć się lepszym ,jesteś jaki jesteś inni mają gorzej ,ciesz się z tego co masz i ważne żebyś sam się akceptował takim jakim jesteś ,dużo siły Kolego Życzę i nie patrz na innych

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  8 lipca 2019

Ja bym Ci kielicha polała, ale jak ty i bez tego agresywny jesteś to nie wiem

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.