Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
Kajecik29
  3 lipca 2019 (pierwszy post)

Wiem co sobie o mnie myślicie :( Mam 34 lata mieszkam (wynajmuje pokój) sam nie mam nikogo (partnerki, dzieci) to muszę być chory zboczony czy cokolwiek w tym stylu. Nie jestem święty wiem to, jestem również świadom tego, że nie grzeszę ani urodą ani inteligencją. Ale takie podejście wszystkich wokół powoduje nawet mimo prób nie zwracania na to uwagi że czasami człowiek czuje się nawet gorzej niż to jak postrzegają go inni. Ale co tam najważniejsze, że wszystkim jest dobrze to daje im prawo mieć gdzieś innych. Nie jestem złym człowiekiem. Chcecie przenieście ten temat do odpowiedniego działu chcecie zamknijcie temat możecie mnie zablokować może będzie wam lepiej ale na pewno nie mi i tylko pokażecie, że mam racje w kwestii tego że myślicie tylko o sobie a innych macie gdzieś byle to wam było dobrze.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 lipca 2019

A Ciebie co Kajecik napadło? Czym Ty się tam zajmujesz na codzień?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
Kajecik29
  3 lipca 2019

A co to ma za znaczenie czym się zajmuje ? Ciężko pracuje na to co mam raz jest lepiej raz gorzej ale daje rade. Nie ważne kto czym się zajmuje bo z całą pewnością ciężko pracuje na to co lub co chce mieć.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 lipca 2019
Kajecik29
Kajecik29: A co to ma za znaczenie czym się zajmuje ? .

Po prostu ciekaw byłem czy pracujesz ,czy tylko siedzisz w tym pokoju i biadolisz na wszystkich i wszystko. Wiem już ,że pracujesz ,nie liczysz na manne z nieba,to już coś. A czym Cię ludzie zdenerwowali ,że postanowiłeś założyć temat?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
Kajecik29
  3 lipca 2019

Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem a będziesz wiedział

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 lipca 2019

Niby taki rozumny ,a z życiem sobie nie radzi. Niekochane dzieci tulą misie.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

GRADEK83
GRADEK83
  4 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ciesz się że jesteś SAM to jest BOSKIE błogosławieństwo uszanuj TO i nie psiocz...znajdź sobie cel w życiu ale nie BABĘ dzieci rodzinę coś bardziej przyziemnego... otwarcie własnego interesu czy dokształcanie się jakieś szkolenia nie wiem prawo jazdy na czołg czy cuś. NIe wszyscy maja powołanie aby być z kimś. A jak już ci tak brak baby to chyba nie muszę ci mówić jakie to proste aby się do kogoś za parę groszy przytulić. :ziober2:

Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
wpis jest ukryty
Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
Kajecik29
  4 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciesz się że jesteś SAM to jest BOSKIE błogosławieństwo uszanuj TO i nie psiocz...znajdź sobie cel w życiu ale nie BABĘ dzieci rodzinę coś bardziej przyziemnego... otwarcie własnego interesu czy dokształcanie się jakieś szkolenia nie wiem prawo jazdy na czołg czy cuś. NIe wszyscy maja powołanie aby być z kimś. A jak już ci tak brak baby to chyba nie muszę ci mówić jakie to proste aby się do kogoś za parę groszy przytulić.

Sugerujesz żeby do ciebie się przytulić d83dde02
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 lipca 2019
Kajecik29
Kajecik29: Wiem co sobie o mnie myślicie : nie grzeszę inteligencją. /i]

Jak i również kulturą zapomniałeś dodać ,a reszty nie nadrobisz niczym.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

oam
oam
  4 lipca 2019
Kajecik29
Kajecik29: Sugerujesz żeby do ciebie się przytulić
nie ublizaj, bo bardzo nie lubie tego czytac!

A i ja bym sie tulila 😁😛
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

I dziwić się ze sam..ehhhhh. Kolega wyżej zagadał, to od razu chamska reakcja i naskakiwanie.
Wpis ma na celu tylko użalanie się nad sobą, co raczej kobiet nie przyciągnie
Dla mnie za dużo tu sprzecznosci. Mnie sam ten Twój tekst zniechęcił na starcie.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  4 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: to od razu chamska reakcja i naskakiwanie. .

Gospodarz zapomniał nadmienić ,że jest miłośnikiem zapasów.....w stójce nie podyskutujesz ,od razu do parteru i tam jest u siebie.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: to od razu chamska reakcja i naskakiwanie. . Gospodarz zapomniał nadmienić ,że jest miłośnikiem zapasów.....w stójce nie podyskutujesz ,od razu do parteru i tam jest u siebie.

Uciekam. Jeszcze mi życie miłe..
GhostRider888
GhostRider888
  4 lipca 2019

Cóż , myślę , że znalazłby się jeszcze nie jeden kawaler bez dzieci nawet starszy od pana , ale w gruncie rzeczy dla Kobiet stan cywilny , wiek oraz ilość dzieci , a tymbardziej wszelkie cechy inteligencji u samca nie są istotne , a nawet wręcz przeciwnie . Mogę powiedzieć z autopsji , iż wszelka moralność u mężczyzny w postaci świętości czyli np abstynencja , wysoka kultura osobista jest dla Kobiet cechą drugorzędną albo niepożądaną , ponieważ panie wiedzą , że mądry facet nie da sobą sterować ani wykorzystać , a co za tym idzie trudniej o pieniążki , a zaś to jest dla Kobiet rzecz w życiu najistotniejsza , dla nich można być chamem wykazującym największe cechy patologii który traktuje je przedmiotowo , gdyż dobra świata doczesnego wypierają u nich wszelką godność i człowieczeństwo , drogie kobiety nie interesują się ludźmi z prowincji , a nawet te które same z niej pochodzą taka materialistyczna natura niewiast , w której najważniejsze jest to aby schronić się tam , gdzie będzie im najłatwiej i najwygodniej przeżyć życie , nie ważne jest to , kto cierpi w tej wojnie o napchanie portfeli taka prawda . Trzeba się nauczyć albo raczej oduczyć szacunku do mściwych panienek , niech czują pogardę , epoka naiwnych gentelmenów musi dobiec końca , nie będą już księżniki argumentować się obłudnym pojęciem inteligencji oraz miłości jaką to jest tylko przykrywką dla ich materialistycznego charakteru. Trzeba przyjąć prawdę taką jaka jest.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.