RafalZb
RafalZb
  25 czerwca 2019 (pierwszy post)

i nie rozmawiamy tu o polityce!!

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  27 czerwca 2019

Dla mnie to temat rzeka. Odkąd wygrała jedyna i słuszna partia nie podoba mi się:
1. sposób rządzenia
2. Rozdawnictwo mojej krwawicy patologii tzn 500+
3. Mieszkanie +
4. Wszystkie inne plusy
5. To że cena cebuli i ziemniaka już jest 300% wyższa niż była w 2015 roku Droższe to jest już niż kurde pomarańcze
6. Nie podoba mi się ośmieszani Polski na Arenie międzynarodowej
7. problemy z lekami, problemy z dostaniem się do lekarza, coraz większe kolejki

I mogłabym tak dalej ale po co? Nie podoba mi się i już i pewnie nie jestem sama jest takich osób dużo więcej no ale nic z tym nikt ne zrobi

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolega może być narodowcem i dba o czystość swojej rasy! W przeciwieństwie od amatorek egzotyki.

Narodowcom chodzi o monoetniczność, a nie o czystość rasy. Zapewne nie wiesz dlaczego. Na szczęście sam się zaorałeś dzięki temu, że sie odezwałeś.

Co do tematu: pierwsze co mi przychodzi do głowy, to poziom zmuflonienia i zagrzybienia mozgów, którzy nie mają nic do powiedzenia, oraz nie chcą dyskutować o polityce.
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  28 czerwca 2019

Halo moderacja ten temat trzeba przenieść do działu "Kultura" :)

ujrvl
Posty: 20 (po ~211 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 6
ujrvl
  1 lipca 2019

1.Powszechne wyznawanie: Praca czyni wolność
2.Idiokracja czyli pitu niewiadomo o czym
3.Wysławianie pieniądza
4. Płeć kobieca, one chyba stoją za wszystkim co złe
5. Obłuda szczególnie w sferze seksualnej np mężczyzna który zrobił seks z kobietą, a nie chciał jej wiecej zaoferować tzn że wykorzystał
6.Nagłe wymyślenie jakiejś pedofilii i uczynienie z tego najwiekszego przestępstwa - bo strona miała za mało lat niż wymyślono i teraz będzie mieć traume na całe życie
7.Idea związków monogamicznych
8. Dyskryminacja mężczyzn i głoszenie co wiosne jakies ćwierć wieku o dyskryminowanych kobietach

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  10 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się proszę Państwa w obecnych czasach w Polsce to że tyle jest przemocy a mało reakcji na ten temat

Gdzieś Ty do cholery w jednym z najspokojniejszych rejonów świata za dużo przemocy widział? Z pominięciem tvn oni tam żyją w równoległym wszechświecie
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  14 lipca 2019

Co wam sie Nie podoba w obecnych czasach w Polsce?

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie rozmawiamy tu o polityce!!

99,9% problemów jest przez politykę. Klimat w Polsce przyjemny, kataklizmy zdarzają się losowo ale dużo rzadziej niż w innych regionach świata, są lasy, góry, jeziora i morze, ludzie jedni spoko drudzy nie (jak wszędzie), chyba tylko komarów mogłoby być mniej i zasadniczo na tym kończą mi się negatywy Polski poza polityką.
AdamKowalski1983
AdamKowalski1983
  15 lipca 2019

1.Patologia 500+
2. Kobiety które chcą przyjść na gotowe mieć rycerza w lśniącej zbroi
3. Kiedyś nie było takich portali i ludzie się spotykali na żywo a nie gadali godzinami na jakiś czatach
4. Podatki
5. To że na studia może iść każdy potem kupuje sobie u kogoś licencjat i nie ma pojęcia o tym co studiował
6. Zmuszanie do akceptacji poglądów które są niezgodne z moimi przekonaniami np. LGBT

Lilila007
Posty: 1 (po ~18 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Lilila007
  15 lipca 2019

Łohoo ciekawie tu

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  16 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: rozmawiamy tu o polityce!!

...

Konto usunięte
Konto usunięte: Odkąd wygrała jedyna i słuszna partia
czy to polityka??? ;)
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  16 lipca 2019

Mi osobiście najbardziej nie podoba się to że Ludzie zamiast wychodzić do ludzi i się spotykać spędzają czas w sieci ...
i to ,że szerzy się chamstwo jak szarańcza w sieci przede wszystkim ale też na co dzień .

no nie mogę nie wspomnieć tez o tym że nie podoba mi się materializm który kieruje ludźmi.

TakeABreath
TakeABreath
  17 lipca 2019

-Wmawianie ludziom ze LGBT to cos normalnego,

-to ze danie dziecku klapsa jest zbrodnia i przez to rodzice nie maja czym ich postraszyc, przez co dzieciaki sa bardziej agresywne i bezwzgledne wobec rowiesnikow i pozwalaja sobie na zbyt wiele bo sa najzwyczajniej w swiecie rozpuszczane.

TakeABreath
TakeABreath
  17 lipca 2019

Mialo nie byc o polityce ajc... No trudno, to tak poza ty wszystko i sie podoba. Kwiaty, dzewa, gory i jeziora.

TakeABreath
TakeABreath
  17 lipca 2019

Poza tym*

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.