Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
12Następna
RafalZb
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 0
RafalZb
  25 czerwca, o 23:40 (pierwszy post)

i nie rozmawiamy tu o polityce!!

Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 czerwca, o 00:53

Śmieszne ale prawdziwe - nie podoba mi się rozwój cywilizacji, teraz dzieci są zniszczone przez komputer, internet i telefony, aż boję się pomyśleć co będzie za kilka lat. Ja osobiście pamiętam jeszcze czasy zwykłych zabaw, a nie gier na komputerze. Ogólnie rozwój tej maszynerii. Również nadmiar przemocy, mam wrażenie, że pokolenie moich rodziców było ostatnim "czystym", teraźniejsze są już zmieszane z nienawiścią i całym tym złem. Nietolerancja, na każdym kroku. Po co pieprzyć o rasizmie wystarczy zobaczyć jak dzieci w podstawówkach zachowują się wobec innych ich zdaniem gorszych, nauczyciel nie może uderzyć już z listewki/linki jak to było kiedyś, teraz za takie coś nauczyciel ma przesrane. Brak szacunku dla każdego i wszystkiego. Na muzykę też narzekać można, szczególnie na polski hip hop, który być może nieświadomie napędza dzieciaki w stronę nienawiści. To cholernie mi się nie podoba. I ta zawiść- jak dokopać drugiemu i popatrzeć.

HardStyle d83ddd0a
RafalZb
RafalZb
  26 czerwca, o 07:29

Mnie sie nie podoba co sie dzieje z ze swiatem cala Afryka przyjedza do nas a co widze w Polsce polki zwiazkach z murzynami czy Aladynami nw czy one chca uwarzac sie za modne

Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 czerwca, o 11:26
Ostatnio edytowany: 26 czerwca, o 11:39
RafalZb
RafalZb: widze w Polsce polki zwiazkach z murzynami czy Aladynami nw czy one chca uwarzac sie za modne

A co jest w tym takiego złego?
HardStyle d83ddd0a
silentiumuniversi
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 6
silentiumuniversi
  26 czerwca, o 11:56

Mnie się nie podoba nadużywanie słowa tolerancja. Po woli robi się z tego dyktatura "dyskryminowanych" mniejszości.
Teraz każdy odmieniec ma jakieś specjalne prawa i przywileje.

GRADEK83
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  26 czerwca, o 13:26

ZAWIŚĆ POLAKÓW za socjalizmu tego nie było... teraz Polak polakowi wilkiem.

Ja Cię Znajdę !

Avatar użytkownika PrzeczytajmojopisPrzeczytajmojopis
Reputacja: -218 | BluzgometrTM: 104
Przeczytajmojopis
  26 czerwca, o 17:11
RafalZb
RafalZb: Mnie sie nie podoba co sie dzieje z ze swiatem cala Afryka przyjedza do nas a co widze w Polsce polki zwiazkach z murzynami czy Aladynami nw czy one chca uwarzac sie za modne

A co komu do tego z kim wiąze się polka ?? Bo nie rozumiem ...
Przeczytajmojopis
  26 czerwca, o 17:13
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis: RafalZb: Mnie sie nie podoba co sie dzieje z ze swiatem cala Afryka przyjedza do nas a co widze w Polsce polki zwiazkach z murzynami czy Aladynami nw czy one chca uwarzac sie za modne A co komu do tego z kim wiąze się polka ?? Bo nie rozumiem ...

I co ma moda wspólnego z miłoscią ?
Mruczyslaw
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 0
Mruczyslaw
  26 czerwca, o 19:31

Kiedyś to były czasy, dziś już nie ma czasów...

Przeczytajmojopis
  26 czerwca, o 20:15
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Kiedyś to były czasy, dziś już nie ma czasów...

Teraz są czasy, ale w czasie przeszłym 😜
Funkcjonariusz
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Funkcjonariusz
  26 czerwca, o 20:52

Mi się proszę Państwa w obecnych czasach w Polsce to że tyle jest przemocy a mało reakcji na ten temat

Giedymin
Giedymin
  26 czerwca, o 23:33
RafalZb
RafalZb: i nie rozmawiamy tu o polityce!!

Wiele rzeczy ale po co na ten temat elaborat.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis: A co komu do tego z kim wiąze się polka ??

Kolega może być narodowcem i dba o czystość swojej rasy! W przeciwieństwie od amatorek egzotyki.
RafalZb
RafalZb
  27 czerwca, o 00:07

zaden narodowiec szybki przyklad bedziemy przyjmowac ich to bedziesz mic to samo co w innych krajach bedziesz mial wino a on swoj dzin szabat czy co tam to cie nozem pokroi beda male dziewczynki masowo gwalcic

Giedymin
Giedymin
  27 czerwca, o 00:14
RafalZb
RafalZb: zaden narodowiec szybki przyklad bedziemy przyjmowac ich to bedziesz mic to samo co w innych krajach bedziesz mial wino a on swoj dzin szabat czy co tam to cie nozem pokroi beda male dziewczynki masowo gwalcic

I poniekąd o to walczą narodowcy czy też prawicowcy...
Wprowadź tu paru Ahmedów a za kilka pokoleń będzie ich tu już dosyć wielu....Ale po co bezkręgowcom to tłumaczyć i pisać, że rasa ciapata od wieków to wielki problem. Ostatni normalny lud, który wkroczył do Europy, zaczynając od gwałtów i morderstw to Hunowie ale oni się ucywilizowali i zostali naszymi braćmi...:woot:
RobertR
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
RobertR
  27 czerwca, o 09:26
RafalZb
RafalZb: i nie rozmawiamy tu o polityce!!

Powiedźmy że praktycznie wszystko. Dlatego też wyjechałem do innego kraju sobie pracować i żyć ;]

Fejs - Nawiązuj nowe znajomości...

12Następna