RafalZb
RafalZb
  25 czerwca 2019 (pierwszy post)

i nie rozmawiamy tu o polityce!!

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 czerwca 2019

Śmieszne ale prawdziwe - nie podoba mi się rozwój cywilizacji, teraz dzieci są zniszczone przez komputer, internet i telefony, aż boję się pomyśleć co będzie za kilka lat. Ja osobiście pamiętam jeszcze czasy zwykłych zabaw, a nie gier na komputerze. Ogólnie rozwój tej maszynerii. Również nadmiar przemocy, mam wrażenie, że pokolenie moich rodziców było ostatnim "czystym", teraźniejsze są już zmieszane z nienawiścią i całym tym złem. Nietolerancja, na każdym kroku. Po co pieprzyć o rasizmie wystarczy zobaczyć jak dzieci w podstawówkach zachowują się wobec innych ich zdaniem gorszych, nauczyciel nie może uderzyć już z listewki/linki jak to było kiedyś, teraz za takie coś nauczyciel ma przesrane. Brak szacunku dla każdego i wszystkiego. Na muzykę też narzekać można, szczególnie na polski hip hop, który być może nieświadomie napędza dzieciaki w stronę nienawiści. To cholernie mi się nie podoba. I ta zawiść- jak dokopać drugiemu i popatrzeć.

HardStyled83ddd0a
RafalZb
RafalZb
  26 czerwca 2019

Mnie sie nie podoba co sie dzieje z ze swiatem cala Afryka przyjedza do nas a co widze w Polsce polki zwiazkach z murzynami czy Aladynami nw czy one chca uwarzac sie za modne

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: widze w Polsce polki zwiazkach z murzynami czy Aladynami nw czy one chca uwarzac sie za modne

A co jest w tym takiego złego?
HardStyled83ddd0a
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  26 czerwca 2019

Mnie się nie podoba nadużywanie słowa tolerancja. Po woli robi się z tego dyktatura "dyskryminowanych" mniejszości.
Teraz każdy odmieniec ma jakieś specjalne prawa i przywileje.

GRADEK83
GRADEK83
  26 czerwca 2019

ZAWIŚĆ POLAKÓW za socjalizmu tego nie było... teraz Polak polakowi wilkiem.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie sie nie podoba co sie dzieje z ze swiatem cala Afryka przyjedza do nas a co widze w Polsce polki zwiazkach z murzynami czy Aladynami nw czy one chca uwarzac sie za modne

A co komu do tego z kim wiąze się polka ?? Bo nie rozumiem ...
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: RafalZb: Mnie sie nie podoba co sie dzieje z ze swiatem cala Afryka przyjedza do nas a co widze w Polsce polki zwiazkach z murzynami czy Aladynami nw czy one chca uwarzac sie za modne A co komu do tego z kim wiąze się polka ?? Bo nie rozumiem ...

I co ma moda wspólnego z miłoscią ?
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  26 czerwca 2019

Kiedyś to były czasy, dziś już nie ma czasów...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 czerwca 2019
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Kiedyś to były czasy, dziś już nie ma czasów...

Teraz są czasy, ale w czasie przeszłym 😜
Funkcjonariusz
Funkcjonariusz
  26 czerwca 2019

Mi się proszę Państwa w obecnych czasach w Polsce to że tyle jest przemocy a mało reakcji na ten temat

Giedymin
Giedymin
  26 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie rozmawiamy tu o polityce!!

Wiele rzeczy ale po co na ten temat elaborat.
Konto usunięte
Konto usunięte: A co komu do tego z kim wiąze się polka ??


Kolega może być narodowcem i dba o czystość swojej rasy! W przeciwieństwie od amatorek egzotyki.
RafalZb
RafalZb
  27 czerwca 2019

zaden narodowiec szybki przyklad bedziemy przyjmowac ich to bedziesz mic to samo co w innych krajach bedziesz mial wino a on swoj dzin szabat czy co tam to cie nozem pokroi beda male dziewczynki masowo gwalcic

Giedymin
Giedymin
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zaden narodowiec szybki przyklad bedziemy przyjmowac ich to bedziesz mic to samo co w innych krajach bedziesz mial wino a on swoj dzin szabat czy co tam to cie nozem pokroi beda male dziewczynki masowo gwalcic

I poniekąd o to walczą narodowcy czy też prawicowcy...
Wprowadź tu paru Ahmedów a za kilka pokoleń będzie ich tu już dosyć wielu....Ale po co bezkręgowcom to tłumaczyć i pisać, że rasa ciapata od wieków to wielki problem. Ostatni normalny lud, który wkroczył do Europy, zaczynając od gwałtów i morderstw to Hunowie ale oni się ucywilizowali i zostali naszymi braćmi...:woot:
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie rozmawiamy tu o polityce!!


Powiedźmy że praktycznie wszystko. Dlatego też wyjechałem do innego kraju sobie pracować i żyć ;]

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.