Avatar użytkownika KamilFotka89KamilFotka89
Posty: 9 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 45
KamilFotka89
  18 maja 2019 (pierwszy post)

Nie możecie czegoś, zrobić to jest Fotka Poznawaj ludzi a nie jakas Upijalnia i reklamowanie piw,Win,Wódki
co sądzicie o tym?

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: 😂😂😂😂. Pytam, bo ja ciagle spotykam sie ze wrecz szokiem, jak męzatka moze miec konto na "takim" portalu..

Mnie to na szczęście omija ,po słowach w których piszę iż mam żonę którą kocham ,następuje błoga cisza .😀😂

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: 😂😂😂😂. Pytam, bo ja ciagle spotykam sie ze wrecz szokiem, jak męzatka moze miec konto na "takim" portalu.. Mnie to na szczęście omija ,po słowach w których piszę iż mam żonę którą kocham ,następuje błoga cisza .😀😂

To pozazdroscic. Mi wmawiają, ze na pewno mąz mnie zanuedbuje i szukam bolca, inaczej by mnie tu nie bylo. Sa tez dziwne małolaty uwazajace ze osobom zamęznym w moim wieku ( i tu wysysanie sobie teorrii, ze na pewno szukam wrazen) po prostu na wypada byc na portalu MLODZIEZOWYM 😂😂😂😂
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ) po prostu na wypada byc na portalu MLODZIEZOWYM 😂😂😂😂


Gdy zakładałem tutaj konto też byłem w przedziale wiekowym młodzieżowym.😆
Bzykanie na boku nic nie daje ,zawsze gdy trafia się okazja ,w głowie mam tą myśl "a niby w czym ona może być lepsza od mojej żony ?". A dodatkowo największym wrogiem dobrego jest lepsze. Tylko ,że przyjacielem złego jest gorszy.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.