Avatar użytkownika KamilFotka89KamilFotka89
Posty: 9 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 45
KamilFotka89
  18 maja 2019 (pierwszy post)

Nie możecie czegoś, zrobić to jest Fotka Poznawaj ludzi a nie jakas Upijalnia i reklamowanie piw,Win,Wódki
co sądzicie o tym?

oam
oam
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy ma
Kiedyś każdy miał, teraz wątpie by tak było, szczególnie, że ja jej nie mam więc już "każdy" tu nie pasuje. :) :jezyk:
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Zwątpienie mam na pierwsze ,a dobre chęci na drugie.
Wcale, że nie :szok: :krzeslo:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie możecie czegoś, zrobić to jest Fotka Poznawaj ludzi a nie jakas Upijalnia i reklamowanie piw,Win,Wódki co sądzicie o tym?
Cóż poradzić na to, że niektórzy lubią chwalić sie swoimi jak mniemam ulubionymi trunkami.
GRADEK83
GRADEK83
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś każdy miał, teraz wątpie by tak było, szczególnie, że ja jej nie mam więc już "każdy" tu nie pasuje. :)

Za młoda jesteś aby zaliczać się do KAŻDY XD
Tak czy siak każdy ma gdzieś miejsce gdzie trzyma wino marki wino XD
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 maja 2019

No niestety u mnie brak mebloscianki 😭

oam
oam
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Za młoda jesteś aby zaliczać się do KAŻDY XD
:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak czy siak każdy ma gdzieś miejsce gdzie trzyma wino marki wino XD
Tu masz racje :D
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wcale, że nie Kamelson99:

I księżniczki w wydaniu Merida waleczna to ja lubię.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

oam
oam
  19 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: I księżniczki w wydaniu Merida waleczna to ja lubię.
oooo :zakochany: !
Brakuje tylko burzy rudych loków! :D
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Brakuje tylko burzy rudych loków! :D

Wystarczą rude ,a charakter zrobi burze.😀😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 maja 2019

Autor zalożył temat i przestał się odzywać, a ja nie do konca rozumiem co mial na myśli. "Alkoholizm na fotce" Tzn.zrobił jakąs ankietę ilu tu jest alkoholików ? Reklamy róznego rodzaju alkoholu są praktycznie wszędzie , więc ..?

Avatar użytkownika KamilFotka89KamilFotka89
Posty: 9 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 45
KamilFotka89
  19 maja 2019
Aro34
Aro34: Owszem ale nie można nikomu zabronić napić się jakiegoś Trunku wyskokowego chyba ze jest Niepełnoletni/a

Własnie ,ostatnio była taka sytłacia co Mama piła przy 7 letniej dziewczynce,Mysle ze Góra
powinna szybciej zadziałac
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aro34: Owszem ale nie można nikomu zabronić napić się jakiegoś Trunku wyskokowego chyba ze jest Niepełnoletni/a Własnie ,ostatnio była taka sytłacia co Mama piła przy 7 letniej dziewczynce,Mysle ze Góra powinna szybciej zadziałac

Ale co to ma do rzeczy ?? Owa mama zapewne byla dorosla i ma swoj rozum..To ze robi zle , to niestety Ty juz na to nie masz wplywu. Wiele osob pije przy dzieciach (czego ja jestem przecieniczką). Wystarczy komunua, chrzcziny- niby jest to uroczystosc dziecka a alkohol sie leje litrami
oam
oam
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Własnie ,ostatnio była taka sytłacia co Mama piła przy 7 letniej dziewczynce,Mysle ze Góra powinna szybciej zadziałac
co moderatorowi do tego jak matka sie prowadzi i spędza czas ze swoim dzieckiem bo nie rozumiem? To swiadczy o niej. Prosze zwrocic uwage wlasnie jej.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Własnie ,ostatnio była taka sytłacia co Mama piła przy 7 letniej dziewczynce,c

Muszę to żonie pokazać,pójdzie siedzieć😆😂😂

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Kamelson99: Własnie ,ostatnio była taka sytłacia co Mama piła przy 7 letniej dziewczynce,c Muszę to żonie pokazać,pójdzie siedzieć😆😂😂

Masz zone ???? 😱😱😱😱😱
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz zone ???? 😱😱😱😱😱

Taki jestem zboczony ,że nawet ją kocham.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: Masz zone ???? 😱😱😱😱😱 Taki jestem zboczony ,że nawet ją kocham.😉

😂😂😂😂. Pytam, bo ja ciagle spotykam sie ze wrecz szokiem, jak męzatka moze miec konto na "takim" portalu..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.