Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019 (pierwszy post)

No własnie...niby pytanko absurdalne, ale wcale nie. Dzis w innym temacie była wymiana zdañ na ten temat. Z jednej strony portal jest niby społecznosciowy , i na to dałam sie nabrać zakładając tu konto - modziki itp.tez tego się trzymają. Z drugiej strony non stop spotykam się ze zdziwieniem ze męzatka i tutaj, bo przeciez tutaj ludzie się poznają do...bzykania. Pomijając, że został mi wytkniety wiek , bo to portal młodziezowy. Tego akurat komentowac raczej nie warto , bo jak ktos chce sie uczepic to powód zawsze znajdzie 😜. Wiem ( poznałam osobiście) wielu tutaj osób w związkach obojga płci , więc jak to defakto jest/ jak odbieracie ten portal ? Społecznościowy/randkowy czy wlasnie...do bzykania..?? Chętni wysłucham opinii osób nie będących singlami 😊

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sączylismy sok pomaranczowy bez mięty...yyyy..to chyba nie w tym temacie..?

Tak nie w tym temacie. Chyba mnie wkręcasz i może ci się to udać bo po pracy jestem i zmęczony :)
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: Sączylismy sok pomaranczowy bez mięty...yyyy..to chyba nie w tym temacie..? Tak nie w tym temacie.

Przeciez zartuje 😜
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Grzesiu, nie warto..

Masz racje :ziober2:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019
Owad
Owad: oam: Grzesiu, nie warto.. Masz racje

Dzięki Grzesiu....
GhostRider888
GhostRider888
  19 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak rozkminiam co piszesz o inteligentnych facetach..ale czy takowi korzystają z "wdzięków kobiet rewanzując im się kasą"..? Nie chodzi mi bynajmniej o typowy sponsoring, ale jak napisales : "kobietom pozostało aby zaspomoic swą pożądliwosc finansową, to jest zaspokajanie pożadliwosci sexualnej faceta". Myślę, ze ci defakto inteligentni oczekują od kobiet wyzszego poziomu.


Już pomijając fakt inteligencji , a raczej trzeba byłoby poruszyć temat ewolucji świata i postępu techniki w ostatnich i obecnych czasach , które pozwoliły kobietom stać się samodzielnym i niezależnym organem na ziemi , jaki to jak dobrze wykorzystał swoją sytuacje życiową dziś śmieje się z płci przeciwnej oraz pojęcia "stałego związku" , gdyż w stabilnej sytuacji finansowej im to nie potrzebne , ponieważ wolą żyć w rozwiązłym oraz wolnym życiu kolekcjonując komplementy i gwiazdorząc w internecie . W skrócie , te czasy pozwalają bardziej uwidocznić kobiecą materialistyczna naturę .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.