Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019 (pierwszy post)

No własnie...niby pytanko absurdalne, ale wcale nie. Dzis w innym temacie była wymiana zdañ na ten temat. Z jednej strony portal jest niby społecznosciowy , i na to dałam sie nabrać zakładając tu konto - modziki itp.tez tego się trzymają. Z drugiej strony non stop spotykam się ze zdziwieniem ze męzatka i tutaj, bo przeciez tutaj ludzie się poznają do...bzykania. Pomijając, że został mi wytkniety wiek , bo to portal młodziezowy. Tego akurat komentowac raczej nie warto , bo jak ktos chce sie uczepic to powód zawsze znajdzie 😜. Wiem ( poznałam osobiście) wielu tutaj osób w związkach obojga płci , więc jak to defakto jest/ jak odbieracie ten portal ? Społecznościowy/randkowy czy wlasnie...do bzykania..?? Chętni wysłucham opinii osób nie będących singlami 😊

Danusia2233
Danusia2233
  18 maja 2019

Nie wiem czy wiesz ale od noedawna wszedl nowy przepis o zakazie narzekania na fotce oraz rozpoczela sie krucjata przeciwko odwiecznemu zlu w postaci oceniania kogokolwiek/czegokolwiek

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy wiesz ale od noedawna wszedl nowy przepis o zakazie narzekania na fotce oraz rozpoczela sie krucjata przeciwko odwiecznemu zlu w postaci oceniania kogokolwiek/czegokolwiek

A czy ja narzekam ? Ja tylko pytam. O ocenianiu nie wspominam
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  18 maja 2019

Warto byłoby wyklarować w miarę jednoznaczną definicję portalu społecznościowego. Bo być może postrzegamy te pojęcia rozbieżnie. Jakie cechy powinien posiadać portal żeby być społecznościowym, a jakie by był randkowym? A czy randkowy nie może zawierać się w społecznościowym?

Ludzie zjawiają się tu z różnych pobudek. Jeden przychodzi uzupełnić braki komunikacyjne z innymi ludźmi, drugi poruchać, a trzeci szukać żony. I każdy ma swoje racje. Dochodzą jeszcze podgrupy takie jak trole, fetyszyści oraz wyłudzacze(ki), lecz nimi się nie zajmujemy.

I jaka konkluzja płynie z moich wywodów? W sumie nie wiem, chyba społecznościowy z elementami randkowego :D

Podejmujesz wyzwanie?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019
Eldim
Eldim: Warto byłoby wyklarować w miarę jednoznaczną definicję portalu społecznościowego. Bo być może postrzegamy te pojęcia rozbieżnie. Jakie cechy powinien posiadać portal żeby być społecznościowym, a jakie by był randkowym? A czy randkowy nie może zawierać się w społecznościowym? Ludzie zjawiają się tu z różnych pobudek. Jeden przychodzi uzupełnić braki komunikacyjne z innymi ludźmi, drugi poruchać, a trzeci szukać żony. I każdy ma swoje racje. Dochodzą jeszcze podgrupy takie jak trole, fetyszyści oraz wyłudzacze(ki), lecz nimi się nie zajmujemy.


Masz racje, tylko nie wiem dlaczego tak sie jakos przyjęło, ze nie przesadzając 70 % facetów z góry zaklada ze mąz mnie nie zadowala i szukam tu bolca 😂😂. I wiem z opowiadań innych kobiet, ze dostają podobne wiadomosci. Nie do koñca wiem , co sprawia że ten portal własnie tak bywa odbierany.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz racje, tylko nie wiem dlaczego tak sie jakos przyjęło, ze nie przesadzając 70 % facetów z góry zaklada ze mąz mnie nie zadowala i szukam tu bolca

Zobacz, wejdźmy w skórę nowo przybyłego gościa na fotkę płci męskiej. Wchodzę na fotkę i wita mnie na stronie głównej gra "tak/nie", to cecha typowo randkowa, łączenie w pary. Wbijam dalej, w zakładkę "nowe" i oglądam zdjęcia. Dupa, cycki, cycki, cycki, mniejsze cycki, dupa, ładna dziewczyna o uroczym spojrzeniu, dupa, cycki, dupa. Wypinają się. No i co sobie myśli nowo przybyły koleżka? Szukają bolców, to jedziemy z wiadomościami. Ta wypięta gdzieś tu już na mnie czeka. Wiadomo, że nie każdy pójdzie tym szlakiem. Ale jest ich sporo, czego przykładem jest twoja skrzynka odbiorcza na PW.
Podejmujesz wyzwanie?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019

No niestety...kiedys nie było TAK/NIE i bylo duzo lepiej, bo była skala ocen. Dupy i cycki/6pak i bmw w większosci profili ,niestety wprowadzaja w bład i w zasadzie nie ma co się dziwić , ze portal schodzi na psy i kojarzy się tylko z bzykaniem , ale uwazam ze to wina osób prowadzacych/ nadzorujacych ten portal. Trzymają się wersji, że społecznosciowy a wystarczy przejrzec profile zeby wpasc w zadume typu : WTF

GhostRider888
GhostRider888
  18 maja 2019

No cóż mężczyźni są coraz inteligentniejsi i wyczuwają intencje pań , tak więc jedyne co Kobietą pozostało aby zaspokoić swoją pożądliwość finansową to jest zaspakajanie pożądliwości seksualnej facetów i wyrywanie ich na tyłki , ponieważ mózgiem już nie potrafią :) . W skrócie na świecie liczy się kasa , sex i to jest samo życie , a to nie bajka o miłości , przyjaźni i innych relacjach społecznych , jakie to stanowią tylko grę do osiągnięcia własnych celów , i to nie ogranicza się tylko do tego portalu ale wszędzie .

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 maja 2019

Tak, portal do poznawania na bzykanie i wyłącznie :zonk:
Ileż jeszcze takich tematów powstanie tutaj o podobnych treściach, portal - sex - bzykanie - sex oferty, już to się robi nudne!! Kto tak uważa to niech usunie konto odrazu po założeniu jak tak twierdzi, i tyle.

HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019

Tak rozkminiam co piszesz o inteligentnych facetach..ale czy takowi korzystają z "wdzięków kobiet rewanzując im się kasą"..? Nie chodzi mi bynajmniej o typowy sponsoring, ale jak napisales : "kobietom pozostało aby zaspomoic swą pożądliwosc finansową, to jest zaspokajanie pożadliwosci sexualnej faceta". Myślę, ze ci defakto inteligentni oczekują od kobiet wyzszego poziomu.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019
Owad
Owad: Tak, portal do poznawania na bzykanie i wyłącznie Ileż jeszcze takich tematów powstanie tutaj o podobnych treściach, portal - sex - bzykanie - sex oferty, już to się robi nudne!! Kto tak uważa to niech usunie konto odrazu po założeniu jak tak twierdzi, i tyle.

Musisz sie czepiac ? Nie spotkalam takiego tematu juz. I nie widze potrzeby usuwania go, bo moje pytanie mialo na celu wysluchanie opinii innych - jak ten portak traktuja.
Sigmund
Sigmund
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chętni wysłucham opinii osób nie będących singlami 😊


Czuję się zdyskryminowany. :(

Owad
Owad: Ileż jeszcze takich tematów powstanie tutaj o podobnych treściach, portal - sex - bzykanie - sex oferty, już to się robi nudne!! Kto tak uważa to niech usunie konto odrazu po założeniu jak tak twierdzi, i tyle.

Jak się ameba intelektualna zirytowała. :rotfl:
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz sie czepiac ?


Nie czepiam się, wyraziłem tylko swoja opinie na ten temat.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie spotkalam takiego tematu juz.

Za krótko tu jesteś.
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie widze potrzeby usuwania go,


Spokojnie temat pozostanie :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się ameba intelektualna zirytowała.

Amen :duch:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019

Sigmund- tozto portal taki nie inny. Szukaj- az znajdziesz 😂. Nie daj sie dyskryminowac 😜

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019

Owad - chidzilo mi o usuwanie konta 😜. U mnie to zawsze jakas "chinszczyzna" w pisowni sie wkradnie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.