Robertos197wppl
Posty: 11 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 112
Robertos197wppl
  18 maja 2019 (pierwszy post)

Według mnie to są co niektóre takie dzięki co tylko cyckami swieca tutaj na tym portalu bo nie mają co robić

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019

Tak prawda, proszę rozmawiać w kulturalny sposób :)

lovehardcorove

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  18 maja 2019

Miłe panie owszem nikt nikogo nie obraża, ale ktoś może poczuć się urażony tak więc wszyscy nie potrzebujemy niepotrzebnych spięć jeśli ktoś ma jakiś kłopot czy problem proszę pisać do Moderatora na PW

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 maja 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Tak prawda, proszę rozmawiać w kulturalny sposób :)

Gdzie w mojej wypowiedzi był brak kultury osobistej? Nie przesadzajmy może, bo na forum robi się dyktatura. ;-)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019

Dokładnie jak kolega pisze :ssh:

lovehardcorove

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: lovehardcorove: Tak prawda, proszę rozmawiać w kulturalny sposób :) Gdzie w mojej wypowiedzi był brak kultury osobistej? Nie przesadzajmy może, bo na forum robi się dyktatura. ;-)


Nie mówię,że w Twojej wypowiedzi ogólnie nie ma kultury ale wiesz nie chce żeby ktoś poczuł się w jakiś sposób urażony czy coś :)

lovehardcorove

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019

[quote=Aro34]Miłe panie owszem nikt nikogo nie obraża, ale ktoś może poczuć się urażony tak więc wszyscy nie potrzebujemy niepotrzebnych spięć jeśli ktoś ma jakiś kłopot czy problem proszę pisać do Moderatora na PW[/quote

Zartujesz ?? Uwazasz ze sugerowanie mi (sory - PISANIE WPROST PUBLICZNIE!) ze ze mna COŚ NIE TAK bo mam meza, syna i jestem na portalu dla MLODZIEZY i smiem wypowiadac sie zle o facetach i oczernianie mnie na podstawie bzud wyssanych z pacla, ze SZUKAM ZNAJOMOSCI I EXCESOW to nie obrazanie ????
Aro - od czegos tu cbyba jestes..???

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: lovehardcorove: Tak prawda, proszę rozmawiać w kulturalny sposób :) Gdzie w mojej wypowiedzi był brak kultury osobistej? Nie przesadzajmy może, bo na forum robi się dyktatura. ;-)

J.W.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 maja 2019
:rotfl:
O mój boszzze, nie spodziewałam się takiej histerii.

Dystans, dystans albo wszyscy umrzemy.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: O mój boszzze, nie spodziewałam się takiej histerii. Dystans, dystans albo wszyscy umrzemy.

Dystans ??? Najpier by wypadalo miec nieco : taktu, kultury i dobrego wychowania...ja osobiscie wstydzilabym sie tak bezpodstawnie oczerniac innych ...
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ja osobiscie wstydzilabym sie tak bezpodstawnie oczerniac innych ...

Dobrze, że jestem z telefonu i nie chce mi się w wyszukiwarce tematów poszukać wypowiedzi. Oszczędze Pani wstydu. :-)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 maja 2019

Zresztą end of topic.
Ta rozmowa do niczego nie prowadzi, znudziło mnie to już.

Pozdrawiam i życzę udanych znajomości z mężczyznami potrafiącymi skleić dwa zdania.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zresztą end of topic. Ta rozmowa do niczego nie prowadzi, znudziło mnie to już. Pozdrawiam i życzę udanych znajomości z mężczyznami potrafiącymi skleić dwa zdania.

Wzajemnie. Pozdrawiam
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019

Myślę ogólnie, że nic nie jest ' nie tak ' z osobą która ma męża czy dziecko i posiada tu konto, wolność słowa czynów i wszystko inne istnieje - ale szacunek i granice przede wszystkim :)

Dziękuję dziewczyny :)

lovehardcorove

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.