Robertos197wppl
Posty: 11 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 112
Robertos197wppl
  18 maja 2019 (pierwszy post)

Według mnie to są co niektóre takie dzięki co tylko cyckami swieca tutaj na tym portalu bo nie mają co robić

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie interesuje mnie Pani zdanie na temat Pani mamy. Nie jestem tu jedyna w "srednim wieku"- nie ma wiekowego ograniczenia. Prosze sobie znalezc bardziej twórcze zajęcie ( o ktorym byla wypowiedz w innym temacie) od natarczywego czepiania się kogoś. Od tej pory ignoruję i żegnam

Pozdrawiam ciepło. :-)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby to był portal spolecznosciowy (jak mi sie wydawalo) to nie otrzymywalabym niemalze codziennie "zdziwionych" wiadomosci typu ; ' co tu robi mezatka ????'


Również otrzymuje takie wiadomości a nikt nie pomyśli, że ktoś ma tu konto tylko ze względu np. na grupę czy nie wiem na forum np. bo ma tu swoich znajomych czy ekipę :)

lovehardcorove

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019

Ale przeciez męzatkom to nie wypada..😜😂

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przeciez męzatkom to nie wypada..😜😂


Moim zdaniem to,że ktoś ma obrączkę na palcu nie znaczy że nie może mieć tu konta :)
Więc nie rozumiem właśnie takiego zdziwienia :D
Sama mam tu konto ze względu na grupę :list:

lovehardcorove

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019

A wiek? Cóż moim zdaniem nie ma znaczenia, jak się komuś dobrze z kimś rozmawia to będzie to robił :)
Portal nie ma ograniczeń wiekowych :)

lovehardcorove

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: A wiek? Cóż moim zdaniem nie ma znaczenia, jak się komuś dobrze z kimś rozmawia to będzie to robił :) Portal nie ma ograniczeń wiekowych :)

Cieszy mnie ze sa tu tez normalne osoby z normalnym podejsciem. Ja poznalam tu wiele osob ( obojga plci) z ktorymi klikam o wszystkim i niczym , wypowiadam sie na forum..wiec raczejnie widze tu nic niestoswoego, a czepianie sie wieku....no cóz- jak ktos chce sie po prostu uczepic to powod zawsze znajdzie 😊
lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019

Bo to prawda w czym mężatka gorsza do rozmowy niż normalna dziewczyna wolna? :D
Ja tak samo poznałam tu wiele osób wartościowych, główne dzięki w sumie grupie na fotce i mamy już kontakt w sumie od 10 lat :list:

lovehardcorove

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 maja 2019

Historia z tą Panią sięga dinozaurów i tylko ze względu na to napisałam tę uszczypliwą wypowiedź. Proszę nie generalizować o mężatkach i wieku, bo to wypowiedź konkretnie skierowana do tej Pani. ;-).

Jesli mężatka przebywa na tym portalu, szuka "znajomości", ekscesow na pw i narzeka, że mężczyźni w dzisiejszych czasach nie potrafią skleić dwóch zdań i godnie podrywać to jest coś nie tak.
A wyszło na to, że mam pretensje o wiek czy stan cywilny do ludzi. Tutaj nie ma ograniczeń, jak najbardziej. :)

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019

Cos nie tak jest tutaj u kogos z czytaniem ze zrozimieniem. To , ze uwazam ze faceci nie potrafią w normalny sposob zacząc rozmowy i zaczepic kobiety, to nie musi od razu znaczycz, ze szukam tu EXCESÓW I ZNAJOMOSCI. Dosc obrazania mnie -bo na az takie chamstwo nie zamierzam sobie pozwolic !!!

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019

Cos nie tak jest tutaj u kogos z czytaniem ze zrozimieniem. To , ze uwazam ze faceci nie potrafią w normalny sposob zacząc rozmowy i zaczepic kobiety, to nie musi od razu znaczycz, ze szukam tu EXCESÓW I ZNAJOMOSCI. Dosc obrazania mnie -

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019

Dziewczyny spokojnie, nikt tu nie ma zamiaru nikogo obrażać przecież :)

lovehardcorove

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  18 maja 2019

Zamiaru ?? Tu juz zamiar przeszedł do czynów, co na nie zamierzam sobie dalaj pozwolic

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019

I oczywiście zgadzam się z jedną jak i drugą Panią wyżej - ograniczeń wiekowych nie ma tu - można posiadać konto i mieć wspaniałe znajomości i nie każdy/ każda jedna szuka tu przygód posiadając męża czy żonę :)

Czasem ktoś zwyczajnie potrzebuje rozmowy i tu przebywa :)

lovehardcorove

lovehardcorove
Posty: 273 (po ~64 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  18 maja 2019

Oczywiście nie obrażamy dziewczyny - nie wiem jaka jest sytuacja między Wami, ale no bez obraźliwych tekstów proszę :)

lovehardcorove

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 maja 2019

Nikogo nikt nie obraża. Nie widzę tu obraźliwych tekstów. :)
Żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność słowa więc każdy może napisać swoją opinię.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.