Robaczek28
Robaczek28
  28 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Beznadzieja

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Beznadzieja


Dziekujemy za wyraznie opinii :mrgreen;

A co konkretnie Ci sie nie podoba?

Wyrazajac swoja opinie, zawsze powinno sie to uargumentowac.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ASZABENE
ASZABENE
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Beznadzieja

Tak to jest gdy perspektywa umiera jako pierwsza ...
praksyda
praksyda
  28 kwietnia 2019

no tej rzal pe el

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  28 kwietnia 2019

Nie rozumiem dlaczego ludzie tak reagują na fotkę najdłużej działający Portal rozumiem że komuś sie może coś nie podobać :) ale przez fotkie pewnie poznało się mnóstwo ludzi pewnie są rodziny itp więc czemu tak ludzie negatywnie tak patrzą na fotkę
P.S Hej pryska...da

praksyda
praksyda
  28 kwietnia 2019
Aro34
Aro34: P.S Hej pryska...da

eloszka z rańca.d83ddc4b
NieDlaIdiotekkk
NieDlaIdiotekkk
  28 kwietnia 2019

skoro żal to zawsze można konto usunąć :)

GRADEK83
GRADEK83
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Beznadzieja

Złamałeś dyrektywę zabraniającą narzekać PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ! :D
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Beznadzieja


Specjalnie konto założyłeś żeby nam to przekazać ;o

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

kamin
kamin
  29 kwietnia 2019

fotce.pl zmarło się już ładnych kilka lat temu. tak z około 6... jakoś wtedy wywalili ostatnią osobą która potrafiła tchnąć resztką życia w zdychający portal. teraz to co jest hmm... całkowity brak pomysłu na rozwój. wiele amatorskich stronek ma silniejsze community.

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Beznadzieja

Oj bardzo beznadzieja nie wiadomo gdzie dany dział Forum co niektóre wszytko tu już na tym portalu zaczyna być chore czas chyba się najwyższy pakować i się zwijać z tego portalu na inny. Tylko niech ten Klubik Gwiazd się skończy i baju , baju fotko.com .
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  29 kwietnia 2019

To będzie wasza decyzja Panowie Portal potrzebuje zmian tak było zawsze więc nie panikujcie bez potrzeby

oam
oam
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj bardzo beznadzieja nie wiadomo gdzie dany dział Forum co niektóre wszytko tu już na tym portalu zaczyna być chore czas chyba się najwyższy pakować i się zwijać z tego portalu na inny. Tylko niech ten Klubik Gwiazd się skończy i baju , baju fotko.com .
Wszystkie działy posiadaja czytelne nazwy, wiec nie rozumiem jaki problem ze znalezieniem tego odpowiedniego. Jesli macie problem zawsze mozecie napisać do moderatora Forum, a gdy założycie temat w innym dziale niz faktyczny docelowy to i tak moderator go przeniesie.

Robic z igly widly bo ktos sprawil ze nie macie wszystkiego wylozonego na tacy.. Bez przesady. Wystarczy ruszyc glowa.
Konto usunięte
Konto usunięte: fotce.pl zmarło się już ładnych kilka lat temu. tak z około 6... jakoś wtedy wywalili ostatnią osobą która potrafiła tchnąć resztką życia w zdychający portal.
ktoz to taki? Troll marcin czy troll marta?
GRADEK83
GRADEK83
  29 kwietnia 2019

Kiedyś był klimat ale kiedyś też byli też inni ludzie INNE pokolenie nie gimbusowe że tak to ujmę. Tak czy siak sam portal zmagał się przeważnie z technicznymi problemami ale mimo to sporo ludzi zostawało i nikt nie odchodził bo i nie było gdzie.... teraz po mimo sprawnej administracji i funkcjonalności nie wiem dlaczego ale brak nowych innowacji pomysłów... wiem że wszystko kopiowane jest od innych molochów i trudno się przebić no ale jeśli nawal fotka istnieje to chyba znak że aż tak źle im się nie powodzi. Fakt zwolnienie kilku osób nie było dobrym posunięciem no ale to już ich wewnętrzne sprawy i decyzja SZEFA. Osobiście brak mi co rocznych sesji zdjęciowych i kalendarzy no i pewnie zlotów na które nie jeździłem XD Ale zawsze miło było poczytać co tam się ciekawego działo :ziober2:

oam
oam
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście brak mi co rocznych sesji zdjęciowych i kalendarzy no i pewnie zlotów na które nie jeździłem XD
Byłoby fajnie gdyby to wróciło! :ziober:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zawsze miło było poczytać co tam się ciekawego działo
Zdecydowanie! :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.