Robaczek28
Robaczek28
  28 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Beznadzieja

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: za 27 kwietnia 7667

Mi żal ukończonej gry :smutny: a nie Fotki :ziober2:

HardStyled83ddd0a
BratBratuBratem
Posty: 1 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 176
BratBratuBratem
  29 kwietnia 2019

Ogólnie to trochę zje.:cenzura:.iscie te apke... Co jest z tymi fotkami? Zbliżone i nawet ryja nie widać... Trza wchodzić w pokaż całe zdjęcie, za długo to trwa... Było lepiej

oam
oam
  29 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie to trochę zje..iscie te apke... Co jest z tymi fotkami? Zbliżone i nawet ryja nie widać... Trza wchodzić w pokaż całe zdjęcie, za długo to trwa... Było lepiej
Trochę kultury nie zaszkodzi. To raz, a dwa.. Jesli masz pomysł jak ulepszyć aplikacje fotki, podziel sie swoim pomyslem na dziale FOTKA, zakładając temat. d83dde09
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 kwietnia 2019
Aro34
Aro34: Nie rozumiem dlaczego ludzie tak reagują na fotkę najdłużej działający Portal rozumiem że komuś sie może coś nie podobać :) ale przez fotkie pewnie poznało się mnóstwo ludzi pewnie są ro5dziny itp więc czemu tak ludzie negatywnie tak patrzą na fotkę P.S Hej pryska...da


Koedys zrozumiesz :))

Konto usunięte
Konto usunięte: Robaczek28: Beznadzieja Złamałeś dyrektywę zabraniającą narzekać PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ! :D


Wprowadzasz niemila atmosfere xd
acab14
wpis jest ukryty
acab14
acab14
  6 maja 2019

Dobrze ze to powoli pada

Informatorfotki
Informatorfotki
  6 maja 2019

Mi się wszystko podoba na fotce i forum

kamin
kamin
  7 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoz to taki? Troll marcin czy troll marta?


tak, dokładnie chodzi o ten duet. troll Marta - bardzo twórczy umysł. troll Marcin - pogodna osobowość z mrocznymi sekretami.
Informatorfotki
Informatorfotki
  8 maja 2019

Jak by wszyscy uważali że beznadzieja fotka moim zdaniem to by wszyscy nie korzystali z fotki

Pure4
Pure4
  8 maja 2019
Owad
Owad: Mi żal ukończonej gry a nie Fotki

jakiej? ;->
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: co rocznych sesji zdjęciowych i kalendarzy no i pewnie zlotów na które nie jeździłem

Podbijam!!!!! :ziober2:

Co do tematu: nie da się zrobić czegoś co wpadnie każdemu w gust. Portal idzie z czasem i musi się zmieniać, w gorszą bądź lepszą stronę. Problem tkwi w mentalności ludzi. Brak TEGO towarzystwa, TYCH ludzi, którzy tworzyli ten portal. Co do zmian jak dla mnie na plus. ;)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  8 maja 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: GRADEK83: co rocznych sesji zdjęciowych i kalendarzy no i pewnie zlotów na które nie jeździłem Podbijam!!!!! Co do tematu: nie da się zrobić czegoś co wpadnie każdemu w gust. Portal idzie z czasem i musi się zmieniać, w gorszą bądź lepszą stronę. Problem tkwi w mentalności ludzi. Brak TEGO towarzystwa, TYCH ludzi, którzy tworzyli ten portal. Co do zmian jak dla mnie na plus. ;)


Popieram każdy user ma swój gust. Co nie zmienia faktu że jest dużo osób co potrafi tylko krytykować serwisy oraz portale. Ja bym chciał żeby się zebrała ta grupa która krytykuje i zbudowała coś lepszego niż to co krytykują ja z miłą chęcią bym poszedł i sam ocenił.
Fakt może dużo ludzi pouciekało od fotki bynajmniej ci którzy rozkręcali silnik portalu ale i są tacy którzy cały czas dochodzą

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 maja 2019
RobertR
RobertR: Co nie zmienia faktu że jest dużo osób co potrafi tylko krytykować serwisy oraz portale.

Przecież to ulubione zajęcie ludzi. :ziober2:
Krytykowanie, narzekanie i marudzenie.
Zamiast szukać plusów i iść z duchem czasu to się wspomina jak babcie na emeryturze: "kiedyś to było". Czasu się nie cofnie więc narzekanie na fotkę nic nie da.

Trochę racji w tym temacie bulwersacji jest oczywiście, bo większość działów fotki poumierało, ale to nie wina portalu. To akurat zmiana potrzeb ludzi. Portal społecznościowy zmienia się w randkowy stąd i inne potrzeby i priorytety ludzi szukających tutaj drugiej połówki, a nie rozmów i znajomości. Przez to ucierpiał czat jak i forum.

Czy zmiana na plus? Jak dla kogo. Ile ludzi tyle opinii. :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiej? ;->


SEKIRO: https://www.youtube.com/watch?v=2p6TGHQRI1Y
Ale ma teraz nową i w nią gram :)
HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  8 maja 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Podbijam!!!!

O! i jak tam było na odwyku był detox czy obyło się bez XD Tyle miesięcy bez fotki SZACUN :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Przecież to ulubione zajęcie ludzi.

I love IT
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.