MagdalenaMazurczak
MagdalenaMazurczak
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc. Poza tym prosze nie obrazac ja tego nie robie. A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. Jak komus nie pasi niech tez ixa da i szuka dalej. Pozdrawiam

ASZABENE
ASZABENE
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. m

W sumie konkurs piękności na ciasteczko już jest ,to czemu by nie zrobić konkursu na najbogatszego.😂😂😂😂😂 .. Tylko co takiemu w nagrodę wręczyć??😂
oam
oam
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko co takiemu w nagrodę wręczyć?

Talon na balon :lol:
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: za 28 marca 7107
Konto usunięte
Konto usunięte: bawienie sie w ciagle NIE, NIE, NIE jest strasznie dziecinne i jak dawne 1 wpływa na ocene


No tak dziecinne, ale przynajmniej za same NIE średnia nie spadnie poniżej 6 to +. A dawanie chociażby trzech jedyne na raz potrafiło średnią diametralnie zmienić na niską. Teraz decyzja TAK ma w sobie wartość oceny 11 a decyzja na NIE ma wartość oceny 6 i dlatego średnia nie spadnie niżej :)

Ja lubiłem dawać 1 i 2 oceny wtedy, ale po czasie dawałem 3 ocenę bo osoby z Gwiazdą miały możliwość iluś tam usunięcia ocen 1 i 2. Skalo ocen powróć :smutny:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

Ale idąc tym tokiem myśleni, to juz samo posiadanie konta na tym portalu jest dziecinne...??

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

Dla mnie bardzo często juz sam nick jest wystarczajacy zeby dac NIE. Jesli ktos ma nazwe "wylizę ci.pkę" lub "wyru.cham" to raczej to mówi samo przez się, a dając takiej osobie TAK....no chyba nie muszę nic więcej pisać

ASZABENE
ASZABENE
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale idąc tym tokiem myśleni, to juz samo posiadanie konta na tym portalu jest dziecinne...??

Jakie postrzeganie świata i problemy ....taki tok myślenia.😂😂
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Ale idąc tym tokiem myśleni, to juz samo posiadanie konta na tym portalu jest dziecinne...?? Jakie postrzeganie świata i problemy ....taki tok myślenia.😂😂

Cale szczescie, ze ja nie mam takich problemow 😜
ASZABENE
ASZABENE
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cale szczescie, ze ja nie mam takich problemow 😜

Teraz sobie pomyśl jakie masz lekkie życie ,a gdybyś musiała co godzinę przeliczać procentowe zadowolenie ludzi odwiedzających twój profil 😂...czasu na oddychanie by Ci brakło.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

[quote=ASZABENE]Przeczytajmojopis: Cale szczescie, ze ja nie mam takich problemow 😜
Teraz sobie pomyśl jakie masz lekkie życie ,a gdybyś musiała co godzinę przeliczać procentowe zadowolenie ludzi odwiedzających twój profil 😂...czasu na oddychanie by Ci brakło.[/quo
O to sie juz mie martw . Przeliczaj na swoim 😜

ASZABENE
ASZABENE
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Talon na balon

Ki czort ? To tylko do rymu ,czy ma jakiś ukryty podtekst?🤔
ASZABENE
ASZABENE
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc. Poza tym prosze nie obrazac ja tego nie robie. A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. Jak komus nie pasi niech tez ixa da i szuka dalej. Pozdrawiam

A ,że tak zapytam (może Pani się jeszcze wypowie)co ten temat miał na celu? Niby tytuł przeprosiny ,ale więcej w nim gorzkich żali jak przeprosin.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: MagdalenaMazurczak: Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc. Poza tym prosze nie obrazac ja tego nie robie. A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. Jak komus nie pasi niech tez ixa da i szuka dalej. Pozdrawiam A ,że tak zapytam (może Pani się jeszcze wypowie)co ten temat miał na celu? Niby tytuł przeprosiny ,ale więcej w nim gorzkich żali jak przeprosin.

A ten znowu sie czepia 😜
ASZABENE
ASZABENE
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A ten znowu sie czepia 😜

A jakoś tak zaintrygowała mnie ta Pani ,niby miła ,ale jednak czegoś brakło ,czuję niedosyt . I najważniejsze z Poznania 😀😜
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

Pani napisała co miała i zniknęla..

ASZABENE
ASZABENE
  27 kwietnia 2019

Zniknąć nie zniknęła ,ale taki przekaz więcej by dał gdyby go sobie w opisie dała ,a nie na tym zatłoczonym forum gdzie nie ma miejsca na nowe wątki i wśród miliona nowych tematów przepadnie jak kamień w wodę .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.