MagdalenaMazurczak
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
MagdalenaMazurczak
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc. Poza tym prosze nie obrazac ja tego nie robie. A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. Jak komus nie pasi niech tez ixa da i szuka dalej. Pozdrawiam

Ziemia
Ziemia
  27 kwietnia 2019

No, fajnie, fajnie.

Eldim
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 kwietnia 2019

Wzruszający manifest. Zdobyłaś moje serce.

Podejmujesz wyzwanie?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019
MagdalenaMazurczak
MagdalenaMazurczak: Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc. Poza tym prosze nie obrazac ja tego nie robie. A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. Jak komus nie pasi niech tez ixa da i szuka dalej. Pozdrawiam

Brak słów..😂
BombowcaKierowca
Reputacja: -229 | BluzgometrTM: 0
BombowcaKierowca
  27 kwietnia 2019
MagdalenaMazurczak
MagdalenaMazurczak: Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc.

Przeglądając profile na komputerze masz możliwość pominięcia profilu, strzałką obok iksa, jeśli ktoś nie jest w Twoim zakresie wiekowym. Na telefonie nie ma tego ale nikt nie zmusza do korzystania z głosowania.

Możesz też Szukać danej osoby bardziej odpowiedniej po miejscowości i wieku.

Wcale więc nie musisz Iksować. Nadmierne iksowanie na Fotce uruchamia komunikat że może masz zły dzień.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  27 kwietnia 2019
MagdalenaMazurczak
MagdalenaMazurczak: Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc. Poza tym prosze nie obrazac ja tego nie robie. A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. Jak komus nie pasi niech tez ixa da i szuka dalej. Pozdrawiam

Szczerość to podstawa. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadmierne iksowanie na Fotce
:ban::lol:
BombowcaKierowca
Reputacja: -229 | BluzgometrTM: 0
BombowcaKierowca
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: :D

Wyskakujący komunikat po iluś kolejnych z rzędu naciśnięciach NIE.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wyskakujący komunikat po iluś kolejnych z rzędu naciśnięciach NIE.

Na te decyzje również można dostać bana :lol:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: DyktatorMody: wyskakujący komunikat po iluś kolejnych z rzędu naciśnięciach NIE. Na te decyzje również można dostać bana

Bana za NIE ??????
oam
oam
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bana za NIE ??????

Na dawanie decyzji, jak to działa nie wiem, bo nie bawie sie tym :P Ale lepiej uważać na te hobby :lol:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

Sory- dla mnie to wrecz chore i nielogiczne. Jaki to ma sens ???? Portal daje opcje glosowania TAK lub NIe a jesli czesto daje NIE to dostane bana ??? Z wiekszym absurdem się nie spotkalam

oam
oam
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sory- dla mnie to wrecz chore i nielogiczne. Jaki to ma sens ???? Portal daje opcje glosowania TAK lub NIe a jesli czesto daje NIE to dostane bana ??? Z wiekszym absurdem się nie spotkalam

A ja to rozumiem, bawienie sie w ciagle NIE, NIE, NIE jest strasznie dziecinne i jak dawne 1 wpływa na ocene więc.. nie widze tu zadnego absurdu.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

A ja widze. "Bawienie się" ?? Wkoncu caly ten portal to zabawa, wiec co w tym zlego ze kotzystam z opcji jaką daje ten portal ??

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

Jak bede dawac TAK, TAK to nie bede dziecinna..?? Ja pitole- istny cyrk 😂

praksyda
praksyda
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bede dawac TAK, TAK to nie bede dziecinna..?? Ja pitole- istny cyrk

no to jestem najmniej dziecinna? włolololo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.