MagdalenaMazurczak
MagdalenaMazurczak
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc. Poza tym prosze nie obrazac ja tego nie robie. A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. Jak komus nie pasi niech tez ixa da i szuka dalej. Pozdrawiam

Ziemia
Ziemia
  27 kwietnia 2019

No, fajnie, fajnie.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 kwietnia 2019

Wzruszający manifest. Zdobyłaś moje serce.

Podejmujesz wyzwanie?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc. Poza tym prosze nie obrazac ja tego nie robie. A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. Jak komus nie pasi niech tez ixa da i szuka dalej. Pozdrawiam

Brak słów..😂
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc.

Przeglądając profile na komputerze masz możliwość pominięcia profilu, strzałką obok iksa, jeśli ktoś nie jest w Twoim zakresie wiekowym. Na telefonie nie ma tego ale nikt nie zmusza do korzystania z głosowania.

Możesz też Szukać danej osoby bardziej odpowiedniej po miejscowości i wieku.

Wcale więc nie musisz Iksować. Nadmierne iksowanie na Fotce uruchamia komunikat że może masz zły dzień.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam za odrzucanie. Iksuje zeby przegladac ale same dzieci albo zbyt duza odleglosc. Poza tym prosze nie obrazac ja tego nie robie. A facet musi miec kase bo ja mam dosc utrzymywania. Jak komus nie pasi niech tez ixa da i szuka dalej. Pozdrawiam

Szczerość to podstawa. :D
DyktatorMody
DyktatorMody: Nadmierne iksowanie na Fotce
:ban: :lol:
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: :D


Wyskakujący komunikat po iluś kolejnych z rzędu naciśnięciach NIE.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  27 kwietnia 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: wyskakujący komunikat po iluś kolejnych z rzędu naciśnięciach NIE.

Na te decyzje również można dostać bana :lol:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: DyktatorMody: wyskakujący komunikat po iluś kolejnych z rzędu naciśnięciach NIE. Na te decyzje również można dostać bana

Bana za NIE ??????
oam
oam
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bana za NIE ??????

Na dawanie decyzji, jak to działa nie wiem, bo nie bawie sie tym :P Ale lepiej uważać na te hobby :lol:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

Sory- dla mnie to wrecz chore i nielogiczne. Jaki to ma sens ???? Portal daje opcje glosowania TAK lub NIe a jesli czesto daje NIE to dostane bana ??? Z wiekszym absurdem się nie spotkalam

oam
oam
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sory- dla mnie to wrecz chore i nielogiczne. Jaki to ma sens ???? Portal daje opcje glosowania TAK lub NIe a jesli czesto daje NIE to dostane bana ??? Z wiekszym absurdem się nie spotkalam

A ja to rozumiem, bawienie sie w ciagle NIE, NIE, NIE jest strasznie dziecinne i jak dawne 1 wpływa na ocene więc.. nie widze tu zadnego absurdu.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

A ja widze. "Bawienie się" ?? Wkoncu caly ten portal to zabawa, wiec co w tym zlego ze kotzystam z opcji jaką daje ten portal ??

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 kwietnia 2019

Jak bede dawac TAK, TAK to nie bede dziecinna..?? Ja pitole- istny cyrk 😂

praksyda
praksyda
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bede dawac TAK, TAK to nie bede dziecinna..?? Ja pitole- istny cyrk

no to jestem najmniej dziecinna? włolololo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.